Жирафовое варьенье• 07 августа в 22:34
В яку країну податися біженкою де не перевіряють доходи в Україні?
Не кидайте тапки. Я маю дохід в Україні більше 1 тис евро . Але цих коштів не вистачає ні на що. Маю витрати на лікування близький людини. Хотіла поїхати в Німеччину але там треба все честно показати. Покажу що маю такий дохід і мені виплати не дадуть . А знімати житло та жити нема за що. Яка країна ще нас приймає але так не докапується ? Я не планую за кордоном жити. Просто трохи відійти від обстрилів
Смурфетта• 07 августа в 22:35
Їдь до дочки в Івано-Франківськ і не мороч людям голови. Халявщиця!
Правильно_Валерчик• 07 августа в 22:35
Берите в Германию близкого человека она там бесплатно будет лечиться
Жирафовое варьенье
• 07 августа в 22:36
Ответ дляСмурфетта
Куда ? Який дочки
Жирафовое варьенье
• 07 августа в 22:36
Ответ дляПравильно_Валерчик
Він не поїде
Правильно_Валерчик• 07 августа в 22:36
Кто на немножко едет не оформляется , вам нужно будет квартиру получить лагерь пройти документы бюрократия, и через месяц вы домой уедите?
Країна мрій• 07 августа в 22:36
Я Вам уже писала, снимите за 10 тыс грн в Трускавце жилье и отдохните от обстрелов.
Смурфетта• 07 августа в 22:36
Ответ дляЖирафовое варьенье
Куда ? Який дочки
Да-да, вдень то не твоя тема була. Всі так і подумали.
Жирафовое варьенье
• 07 августа в 22:36
Ответ длядамаАмстердама
Польща нічого не перевіряє.
Так вони нічим і не помагають
Жирафовое варьенье
• 07 августа в 22:37
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ну не місяць. На рік думала
дамаАмстердама• 07 августа в 22:37
Ответ дляЖирафовое варьенье
Так вони нічим і не помагають
Аааа, так вам ще треба і платити???
Можу брикнути• 07 августа в 22:37
Ответ дляО_Юми
Всюди можуть перевірити.
Але ніде не перевіряють .
Правильно_Валерчик• 07 августа в 22:38
Ответ дляЖирафовое варьенье
Він не поїде
Ну тогда его проблемы если не хочет, ну или вы работайта еще в Германии больше денег будет, у меня зарплата 17000 грн, вот тут печаль, а вам больше 1000 дол мало но в Германии на пособии хотите сидеть
дамаАмстердама• 07 августа в 22:38
Ответ дляЖирафовое варьенье
Так вони нічим і не помагають
Халявщиця , таких немає країн, позор.
Правильно_Валерчик• 07 августа в 22:38
Ответ дляЖирафовое варьенье
Ну не місяць. На рік думала
Так работайте тогда там
Жирафовое варьенье
• 07 августа в 22:39
Ответ дляArctic777
Удалено администрацией...
Вы определитесь Тыкаете или Выкаете мне
Жирафовое варьенье
• 07 августа в 22:39
Ответ дляПравильно_Валерчик
А как с работой в Германии?
Жирафовое варьенье
• 07 августа в 22:40
Ответ дляПравильно_Валерчик
Так работайте тогда там
Кем ? Работу без проблем можно найти ?
ЕлькиПальки• 07 августа в 22:40
Ответ дляArctic777
Удалено администрацией...
А за что всем остальным которые выехали?
Жирафовое варьенье
• 07 августа в 22:42
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А близьку людину покинете на авось?
Ця людина має цілодобовий догляд за який я плачу
Khmelnichanka• 07 августа в 22:45
Якщо потрібна допомога від держави, то навряд чи вдасться приховувати доходи.
Хоча в принципі наче є країни, які 3 місяці ( в деякі й довше) надають пільгове житло, і не вимагають нічого взамін. Та так, щоб і житло і соцдопомогу - при ваших даних навряд чи вийде...
Ну або якщо будете працювати, тоді українські доходи нікого не хвилюватимуть особливо.
Тримаю свічку• 07 августа в 22:45
На вас тут накинулися, а насправді, багато хто так робить.
ЯспАкойнаЯ• 07 августа в 22:45
Ответ длядамаАмстердама
Люба, крім Німеччини.
У Великобританії теж відкрита система, якщо буде привід , щоб перевірити, знайдуть все
Кондуктор троллейбуса• 07 августа в 22:45
Ответ дляЖирафовое варьенье
Вам потрібно відійти від обстрілів, а немощна людина хай залишається під обстрілами, так?
Тётя Хрюша• 07 августа в 22:46
Ответ дляПравильно_Валерчик
Через месяц она еще в лагере с цыганями тусить будет.