Кидстаффовна• 06 августа в 18:12
Проблема з застосунком Дія
Це якійсь піпець і не знаю що робити. Заходила завжди через застосунок привіт банку, але не підтягується закордонний паспорт. А без закордонного паспорту немає підпису Дія. Підказали зайти через NFC, але хай йому грець - декилька годин в пусту, на етапи верифікації з фото відає помилку. Як можливо подолати цю проблему?
Якось так і живу• 06 августа в 18:21
Подождите немного, сегодня поступающие в вузы положили нафиг дию, всем нужно сначала подтвердить выбор специальности, наложением КЕП , а потом везти документы. Многие ещё с утра её безуспешно насилуют дию. В общем ждите или пробуйте периодически.
Elena-eedc• 06 августа в 18:37
Сегодня обновляются сертификаты и ключи ДПС, возможно и Дия к этому подвязана. \попробуйте завтра.
Нам (бухгалтерам) написали такое: З 09 год. 00 хв. 6 серпня 2025 року змінюються кваліфіковані сертифікати, що використовуються платниками для підписання та шифрування повідомлень на ДПС. Для коректного подання податкової звітності користувачам слід оновити своє програмне забезпечення.