Колупалочка• Изменено 06 августа в 22:38

Доброго вечора! Цікавить питання по спадщині. Після 6 місяців протягом якого

часу потрібно прийняти спадщину?
Може хтось стикався з цим питанням.
Ситуація така ми жили з чоловіком та дітьми з бабусею та дідусем. Я їх онука. Весною дідусь помер. З нами за адресою прописаний ще їх син, але він закордоном ще з 90 років живе в Америці. І от я так розумію хоче претендувати на спадщину, але приїхати в Україну не може бо призивного віку. років 9 його може чекати його частка майна чи вона відійде державі?
Красота неземная• 06 августа в 23:11
Ответ дляА я нівроку
Бо такі довідки (про всіх зареєстрованих у квартирі) видавав тільки ЖЕК.
А я нівроку• 06 августа в 23:12
Ответ дляКрасота неземная
фото
ШІ?
Красота неземная• 06 августа в 23:12
Ответ дляА я нівроку
ШІ?
Вам нефиг делать?
Парова машина• 06 августа в 23:15
Ответ дляКолупалочка
Она с нами не прописана и нам нотариус сказал, что ей не нужно писать отказ
У діда є донька ( ваша мама, син і дружина. Так? Всі вони живі? Тоді всі вони спадкоємці 1/3 квартири, порівну. До чоготут прописка?
Любви вам!• 06 августа в 23:16
Ответ дляКолупалочка
Купили
у кого? кто? на кого купля продажа оформлена? если купили вы или ваш муж то при чем тут прописанные люди?
Дама_с_караваем• 06 августа в 23:18
Ответ дляКолупалочка
Нотаріус сказала или он пишет отказ или если нет на него автоматически распространяется часть,он был прописан с дедушкой по одному адресу
Він може прислати заяву про прийняття або про відмову. Багато хто так робить. Це потрібно зробити до півроку, а не після
Любви вам!• 06 августа в 23:18
Ответ дляПарова машина
так кто у кого купил квартиру?
Красота неземная• 06 августа в 23:19
Ответ дляПарова машина
До того,що спадкоємець зареєстрований разом зі спадкодавцем приймає спадщину автоматично без обов´язку писати заяву у нотаріуса в шестимісячний термін.
Парова машина• 06 августа в 23:19
Ответ дляКолупалочка
Купили
Спадкоємці першо лінії - дружина, діти, батьки. Не має значення, прописані счи ні. Вони автоматично спадкоємці.
Відкривайте цивільний кодекс, шукайте розділ про спадщину.
Син може відновити строки через суд, бо є поважна причина - війна.
Дама_с_караваем• 06 августа в 23:20
Ответ дляКолупалочка
Мы в этой квартире живём с детьми и фактически мы её купили с мужем, а его прописали по просьбе бабушки и дедушки
Тоді просіть його до півроку прислати заяву про відмову
Любви вам!• 06 августа в 23:20
Ответ дляДама_с_караваем
если он прописан и наследник первой линии - то бабушка - жена и он- сын приняли по закону уже - а когда получать доки и оплачивать - да хоть через 10 лет хоть никогда - а вот внучка уже все - тю..тю...
Красота неземная• 06 августа в 23:21
Ответ дляЛюбви вам!
так кто у кого купил квартиру?
Собственниками являются автор, её муж и умерший дедушка в равных долях
Любви вам!• 06 августа в 23:21
Ответ дляДама_с_караваем
а он же не хочет
А я нівроку• 06 августа в 23:22
Ответ дляКрасота неземная
Вам нефиг делать?
Це вам.
Написано для всіх роз´яснення у кожному ЦНАПі, навіть для таких як ви.
*’’’
Звернувшись у ЦНАП, можна отримати довідку про зареєстрованих у житловому приміщенні осіб.

Для отримання такої довідки необхідно мати документи:
- паспорти УСІХ зареєстрованих у будинку осіб.
Якщо автор не подасть паспорт дядьки, то.... що там вам ШІ скаже?)))
Любви вам!• 06 августа в 23:22
Ответ дляКрасота неземная
ну тогда долю дедушки поделить между бабушкой и сыном что в америке - то сыну будет или кладовка если есть или балкон
Дама_с_караваем• 06 августа в 23:22
Ответ дляЛюбви вам!
а он же не хочет
Я зрозуміла, що автор в цьому не впевнена
Мозговая пилочка• 06 августа в 23:22
Ответ дляКолупалочка
Если на него выделят часть и он только через 9 лет приедет в Украину и дооформит, то есть такой запас у него времени или там тоже сроки ограничены
Немає ніяких термінів. Його частка може чекати на нього 75 років.
Нотаріус все вірно сказав, на нього виділиться його частка, т.я. він вважається таким, що прийняв спадщину, оскільки проживав (а точніше був прописаний) разом зі спадкодавцем, хоч і не подав заяву.
автор Колупалочка • 06 августа в 23:23
Ответ дляА я нівроку
Це вам.
*’’’

Цю довідку робить нотаріус за запитом зараз. Нам так сказали, коли ми подали документи. Хто на момент смерті був зареєстрований у даній квартирі
Любви вам!• 06 августа в 23:23
Ответ дляМозговая пилочка
и является наследником первой линии- к сожалению это так
Красота неземная• 06 августа в 23:23
Ответ дляА я нівроку
Це вам.
*’’’

То довідка все таки така є чи її відмінили у 2021 році?
Любви вам!• 06 августа в 23:25
Ответ дляКолупалочка
вот почему вы его не выписали когда дедушка был живой? чувак давно и далеко...
А я нівроку• 06 августа в 23:26
Ответ дляКолупалочка
Нотаріусу нададуть відповідь, що форма і видача такої довідки законодавством не передбачена. Але всі зареєстровані можуть прийти з паспортами - особисто
Парова машина• 06 августа в 23:26
Ответ дляКрасота неземная
фото
Це називається ’ витяг з реєстру про реєстрацію місця проживання’. І дається вона кожному окрему. Довідку про всіх відмінили давно. Її не існує
Парова машина• 06 августа в 23:27
Ответ дляЛюбви вам!
так кто у кого купил квартиру?
Три співвласника: автор, чоловік і дід
автор Колупалочка • 06 августа в 23:28
Ответ дляЛюбви вам!
а он же не хочет
Це з´ясувалося сьогодні, що він хоче приймати участь у спадщині до цього часу дане питання взагалі ніколи не звучало і оскільки ми постійно фінансово приймали участь у лікуванні, похоронах і тп то були впевнені, що людина відмовиться від спадщини тим паче його прописали, щоб він міг подавати декларації у податкову
Любви вам!• 06 августа в 23:28
Ответ дляПарова машина
Три співвласника: автор, чоловік і дід
дед помер и теперь его часть на бабушку и сына который в америке и не идет в отказ
Любви вам!• 06 августа в 23:29
Ответ дляКолупалочка
узнавайте как его выписать
А я нівроку• 06 августа в 23:29
Ответ дляКрасота неземная
У додатках до цього Порядку затверджено довідки, які видаються ЦНАПами.
Вивчайте

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/265-2022-п#Tex...
Красота неземная• 06 августа в 23:29
Ответ дляПарова машина
Тоді ЦНАП Одеського району бреше
автор Колупалочка • 06 августа в 23:30
Ответ дляЛюбви вам!
узнавайте как его выписать
Сейчас выписать легко у него нету части, только это уже не поможет на момент смерти он был прописан