Кокосиха• Изменено 07 августа 2025
Більшість лікарів дійсно зводять кінці з кінцями?(
Багато бачила тік токів на цю тему, та й завжди чула, що лікарі багато не заробляють, але тим не менш молодь активно вступає до медичних вишів
Однозначная• 07 августа 2025
Більшість працює додатково у приватних клініках. Тому кінці з кінцями зводять їхні пацієнти
Я такая наивная• 07 августа 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Сестра косметолог, від 80000 грн в місяць
Так.в Україні ця сфера прибуткова
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 07 августа 2025
Не встречала бедных врачей.
Особенно хирурги, акушеры -гинекологи, стоматологи, онкологи ....
Плакулька• 07 августа 2025
Так это вот почему сосед раз в год обновляет машину...(Один травматолог,второй х- хирург)
А я- лАшара,все думаю,что за маленькая у врача..
И,Я- дура,собираю деньги на операцию....
У нас в городе,( к слову) стент в сердце делают бесплатно только один....на остальные - ищи деньги. ГоспрААграмма
Кокосиха
• 07 августа 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Не встречала бедных врачей.
Сімейники, педіатри
Млинець Мій• 07 августа 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Не встречала бедных врачей.
Эти да зарабатывают хорошо. Анестезиологи тоже в этой категории.
Плакулька• 07 августа 2025
Ответ дляКокосиха
Сімейники, педіатри
Я не смеюсь,Я- ржуууу с тех,кто считает педиатров ’бедными крестьянами’
Продавчиня кіз• 07 августа 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Так.в Україні ця сфера прибуткова
Вона 8 років була анестезіолог але пройшла курси і тепер так
Однозначная• 07 августа 2025
Ответ дляКокосиха
Сімейники, педіатри
То що, їм дякують пацієнти, аптеки і ще я зіткнулася - інші лікарі, які мають приватну практику але їх тобі рекомендує твій сімейний
А_я_ЛОЖУ!• 07 августа 2025
Хто вам сказав, що молодь активно вступає? Вже років 5 немає конкурсу. Закінчують і половина навіть в інтернатуру не йде. Дехто з дипломом лікаря в косметологію або медичним представником у фарм компанію
У сімейних лікарів зарплата 20-25 тис, вузькі спеціалісти по-різному, переважно 15-22 тис. Проте у головного лікаря, начмедів зарплати 50-60 тис. А ще є їх родичі які займають якісь примарні посади та зп 30 тис. На приклад у нас в 1 поліклініці було 2 людини, які ходили по поверхах та у рупор казали «повітряна тривога, пройдіть в укриття» і за це отримували 30 тис зарплати. Фахівці по безпеці бляха-муха
А_я_ЛОЖУ!• 07 августа 2025
Ответ дляОднозначная
А хто тих пацієнтів примушує ходити по приватних клініках? Нехай самі себе лікують, якщо робота лікаря така легка і нічого не вартує
Кокосиха
• 07 августа 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Так.в Україні ця сфера прибуткова
А закордоном не така прибуткова як у нас?
Кокосиха
• 07 августа 2025
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
На провізорів ще я чула багато хто вступає
Однозначная• 07 августа 2025
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Чому ходять? По різному буває. Приходиш до лора у державну. Огляд і тут, знаєте потрібно то і те,але у нас такого немає або ж можемо вам записати на кінець майбутнього століття. Але ви можете не дожити. Тому якщо хочете,
то он у приватній таке роблять. Швидко і прямо зараз. Приходиш, а там той самий лор вже тебе чекає. Якось так.
А тема про лікарів, які точно кінці не зводять.
Впораюсь зі всим• 07 августа 2025
Ответ дляКокосиха
За кордоном губи роблять тільки жіночки з постсовка.
Біток чи ефір?• 07 августа 2025
Ответ дляКокосиха
Сімейники, педіатри
Автор, все просто- врач получает зарплату 200-400 евро, если стаж и категорию имеет, если начинает работать - минималка, далеко не все оперируют или сидят на УЗИ, далеко не всем платят за консультацию и вспомните, когда и сколько вы платили госврачам за лечение, поспрашивай те г том же у своих знакомых или почитайте тут темы, где 9 из 10 никогда никаким врачам не платили, это ж ’коррупция, а сейчас в медицине реформа и все должны лечить бесплатно ’
А_я_ЛОЖУ!• 07 августа 2025
Ответ дляКокосиха
В різних країнах по-різному. На ін,єкційні процедури потрібна ліцензія іі дають як правило лікарям. Але в тих країнах маючи диплом лікаря вигідніше працювати лікарем, а не косметологом.
В багатьох країнах у жінок немає такої моди на косметологію як в Україні, там все лайтово - пілінг-масочка-масаж і все, тобто на рівні домашнього догляду середньостатистичної українки
Одні думки• 07 августа 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
В Германию понаехали украинки и теперь немки тоже стали причепуренные
Гигиенишвили• 07 августа 2025
я лікар-лаборант, була зп 22 тис у середньому 2 роки, до 2020 року була 5 тис. зараз звільнилася і не можу знайти роботу з зп вище 17 тис. на руки . пацієнтів я не бачу, то ж і левака немає , тільки гола зп
Впораюсь зі всим• 07 августа 2025
Ответ дляОдні думки
Та ну,ну разве что руснявые немки.
Гигиенишвили• 07 августа 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
значит, она раскрученная и варится в єтом годами. я тоже косметолог но я естетист , нас пришло на собеседование в салон 5 косметологов. и у всех голяк по работе
А_я_ЛОЖУ!• 07 августа 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
В них там трохи інші пріоритети. Наші після 40-45 наводять марафет ззовні, а на приклад італійки турбуються про себе з середини. В них відсоток жінок на МГТ в рази вищій ніж у нас. В нас навіть немає офіційно зареєстрованої форми тестостерону для жінок, а вони повним ходом мажуть, щоб лібідо було на висоті та оргазми відчувались. Не скажу, що там немає розлучень, але одиноких жінок набагато менше, вони якось дивно вдруге розквітають після 40 і знаходять нових партнерів і там старіння, у тому числі зовнішнє, сприймається інакше
А наші жінки подуріли, через одну натягують шкіру водою і не розуміють різниці між відсутністю зморшок через молодість, та відсутність зморшок через фактично набряки. Як алкашкі, але доглянуті 🙈
Король дивана• 07 августа 2025
У моего знакомого врача-УЗИста в гос. клинике зарплата 30 тыс (1.5 ставки). Взяток он не берет, я точно знаю, у него свой доп. бизнес, не связанный с медициной, жена ему помогает, на эти деньги и живут.
А_я_ЛОЖУ!• 07 августа 2025
Ответ дляКороль дивана
30 тис на 1,5 ставки це і є 20 тис на ставку. Саме про це я і писала вище. І це ще добре, що йому ті 1,5 ставки дали. Зараз усюди скорочення, ставки ріжуть безбожно
Впораюсь зі всим• 07 августа 2025
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Та пофігу,я таким не страдаю.