Лисий хвост• 07 августа в 19:38
Ответ дляЖули-ули
Так не выпустят никого
Другие страны закроют свои границы
Не ломайте планы великих и разумных, они знают как будет.
Маска-0b9f• 07 августа в 19:39
Ответ дляЖули-ули
Хотелось бы уже завершить этот ад
Но, подозреваю, пока все несется только дальше
Вроде ж паханы собрались на сходку.Перетирать вопросы будут.Может до чего то договорятся.
Лисий хвост• 07 августа в 19:44
Ответ дляArgesha
Безумовно. Тільки для цього.
Спокійно тут буде тільки коли Україна буде Білоруссю-2. А це трапиться, але ще дуже нескоро.
Ще одна з розумною політикою в рашці та в мріях про Білорусь 2, мрій імператрице
ReintTycha• 07 августа в 19:50
Ответ дляЛисий хвост
Щось погода не та, де зелені листя дерев, якщо на днях.
Обпалило.
Приліт
Не та людина, яка буде мені брехати.
Хата покійної матері.
У нас теж був маленький приліт. Кавалки дрона. Дерева виглядали так само. І вибило вікна лише.
.
Приліт
Не та людина, яка буде мені брехати.
Хата покійної матері.
.
Хроники эмпатии• 07 августа в 19:50
Ответ дляЖули-ули
Так не выпустят никого
Другие страны закроют свои границы
Ну да, поэтому в этом году массово заброннированные едут в отпуск)
VivaForever• 07 августа в 19:52
Ответ длясахарный комок
Так будем хоч по Україні подорожувати і гуляти спокійно по місту і розпалнцємо майбутнє,народим дітей, купимо ще одну квартиру
Та і виїзд подешевіє
Чи треба тільки страждати і воювати не пойми защо?
Та і виїзд подешевіє
впевнена більшість все одно буде незадоволена обмеженнями бо для них війна закінчилася
Лисий хвост• 07 августа в 19:53
Ответ дляReintTycha
Обпалило.
Приліт
Не та людина, яка буде мені брехати.
Хата покійної матері.
.
Приліт
Не та людина, яка буде мені брехати.
Хата покійної матері.
.
А при чому тут брехати? Може у тому житлі сиділи рашисти чи її мати там загинула? Ви ж розумієте що вояки їх живуть в хатах наших людей чи ні?
VivaForever• 07 августа в 19:54
Ответ длясахарный комок
Мені байдуже,хто там стоятиме
Старі військові хай стоять
Які старі? Ті що з 22-го року це старі? Навпаки хай нові підуть ті що ховалися, тим паче ніби війни немає і просто нести службу за контрактом
VivaForever• 07 августа в 19:54
Ответ длясахарный комок
Саме так
А чому старі мають захищати твою сраку?
ReintTycha• 07 августа в 19:56
Ответ дляЛисий хвост
Судячи з ваших слів, в Києві вночі 31 липня теж бомбили рашистів?
НадпотужнаПотужність• 07 августа в 19:56
шо несется, будет окно возможностей- выехать и не стать жертвой идиотской бойни в это время. Небольшой перерывчик- и договорняк на дальнейший замес, до 2032
Лисий хвост• 07 августа в 19:56
Ответ дляReintTycha
Не треба Донецьк з Києвом порівнювати
У Донецьку 11 років рашисти сидять
ReintTycha• 07 августа в 19:57
Ответ дляЛисий хвост
Не треба Донецьк з Києвом порівнювати
У Донецьку 11 років рашисти сидять
Нюню.
Як і серед нас зараз
Лисий хвост• 07 августа в 19:59
Ответ дляReintTycha
Нюню.
Як і серед нас зараз
Шо ню-ню?! Порівняли окупований Донецьк з Києвом чи подруга не подруга і хата не хата
ReintTycha• 07 августа в 20:00
Ответ дляЛисий хвост
Ше Суми, Харків забули згадати
П.С.
Не шукайте ворогів , де їх нема
П.С.
Не шукайте ворогів , де їх нема
Ответ дляalex-3f3c
очень прошу не комментировать мои посты, у вас слишком высокий IQ
Там даже больше! Матерные слова из текста исчезают спустя ЧАСЫ, без редактирования сообщения...
А все почему?
Потому что из-за написанного мата жалоба на сообщение поступила.
А поскольку само сообщение несет ’огромную смысловую нагрузку’, жалко его терять полностью...
А шо, так можна была?!
А все почему?
А шо, так можна была?!
Лисий хвост• 07 августа в 20:02
Ответ дляReintTycha
Ше Суми, Харків забули згадати
П.С.
Не шукайте ворогів , де їх нема
П.С.
Не шукайте ворогів , де їх нема
Що мені шукати, я знаю яким був Донецьк до рашистів, а ви там були до них ? Якщо ні, то про що з вами говорити
НадпотужнаПотужність• 07 августа в 20:04
Ответ дляReintTycha
Ше Суми, Харків забули згадати
П.С.
Не шукайте ворогів , де їх нема
П.С.
Не шукайте ворогів , де їх нема
на Сумы не было команды бочки катить, как и на Херсон - и называть их ждунами
Лисий хвост• 07 августа в 20:04
Ответ дляsky-labs
А все почему?
А шо, так можна была?!
А все почему?
А шо, так можна была?!
Как там папа на окупированной территории, рад?! Комунизм пришел?
Marinamariana• 07 августа в 20:05
Ответ длясахарный комок
Я вас не сприймаю
Пойду повешусь что какая то прокацапская тетя с советчицы меня сприймаеть😆
Лисий хвост• 07 августа в 20:06
Ответ дляsky-labs
Кому-то нечем заняться на работе?
Прям ваще не палевно вышло с китайцами!
А давай про Туркменистан и бывшие заряженные республики как хорошо они жили и про ссср не забудь
ReintTycha• 07 августа в 20:06
Ответ дляЛисий хвост
Знаєте?
Ви аборигенка Донеччини ?
Коли так- поговоримо
Ви аборигенка Донеччини ?
Коли так- поговоримо
Marinamariana• 07 августа в 20:06
Ответ дляDumky
Суд росії визнав слово «хохли» розпалюванням ненависті до українців і оштрафував росіянку на 10 тисяч рублів 👀
Боже мой .. вот это дааа . Так не такие уж и плохие те кацапы получается ( сарказм)