Твоя подружайка• 07 августа в 15:04
Дія не розпізнає обличчя
Я прямо в розпачі.Не можу поставити "автовикуп "квітків на потяг.Дія не розпізнає обличчя.ІВсе перепробувала,оновила,перезапустила дію.Мільйон ракурсів,різне освітлення,прическа,макіяж максимально ,як на фото.Нічого не допомогає.
Може ще щось порадите?!Дуже буду вдячна.
Твоя подружайка
• 07 августа в 15:37
Ответ дляЗнову Я
В мене також така проблема майже пів року, все, що мені запропонували то оновити документи, я і фото і відео їм скидувала на службу підтримки як я проходила ідентифікацію, на що вони мені відповіли, що я де що змінилася за 6 років як робила паспорт, і треба робити нові документи.
Дякую.Мабуть і я змінилась.Буду просити сестру викупити квитки
Угги_в_горошек• 07 августа в 16:51
А у меня наоборот сегодня, сильная мигрень, лицо опухшее. Нужна была дия 2 раза, распознала с первого раза в обоих случаях)))))))
Не люблю натовп• 07 августа в 19:49
Порада з яскравим світлом допомогла. Розпізнало з першого разу. До цього цілий вечір гралася, але мені не для квитків.
КрестьянинДиор• 08 августа в 01:37
Однотонний фон, гарне освітлення і дофарбуйте брови. Як би дивно це не звучало.
В мене спрацьовує тільки так.
КрестьянинДиор• 08 августа в 01:41
А взагалі дуже сумно, що зараз так багато операцій та дій прив´язуються *добровільно-примусово* під систему, яка не функціонує коректно та не є безпечною з точки зору використання персональних даних.