Рожева юбка• 07 августа в 18:07

Скільки разів на роботі ви ходите в туалет?

Мені видно всіх жінок на поверсі, працюємо з 10 до 20. Дивлюсь, всі такі пісюхи🤣🤣🤣 Бігають і бігають в той туалет. Особисто я ходжу один раз, а буває взагалі вже аж дома. І це при тому, що ганяю каву постійно.
Тепер думаю, це у кого щось не правильно? У мене? Це нормально так бігати в туалет часто?
Пез Году Неделя• 07 августа в 18:08
Нормально, все разные
Партизанка• 07 августа в 18:09
Ну от ви випили за добу дві літри води.
Куди вона у вас дівається?
Кров з молоком• 07 августа в 18:09
Нормально. Я писяю раза 3-4 минимум.
Нічого вдягти• 07 августа в 18:09
Пʼю 2 л води на день,ходжу 3-4 рази
автор Рожева юбка • 07 августа в 18:10
Ответ дляНічого вдягти
Пʼю 2 л води на день,ходжу 3-4 рази
За день, чи на роботі?
автор Рожева юбка • 07 августа в 18:10
Я згадую одногрупницю в універі, вона після кожної пари - пішли в туалет, пішли в туалет
СкокоМнеДадите• 07 августа в 18:11
Ссать? Раза 4-5 в сутки
ЭкстрасенсиХаЯ• 07 августа в 18:11
все зависит от вашего здоровья и потребности
я да, я хожу в туалет, как захотелось, независимо от того, где я
Кров з молоком• 07 августа в 18:13
Ответ дляРожева юбка
Да, я была такой одногруппницей😄
Всю жизнь такая.
Зато с почками всё ок. У ’неписяющих’ часто в почках песок.
автор Рожева юбка • 07 августа в 18:14
Ответ дляКров з молоком
Да, я была такой одногруппницей😄
Всю жизнь такая.
Не було ніколи
Перекус беру завжди• 07 августа в 18:15
У меня миома давит на мочевик
То хожу раз 10-12 в день
У каждого свое, автор
Не гневите Бога и радуйтесь своему здоровью
Нічого вдягти• 07 августа в 18:16
Ответ дляРожева юбка
За день, чи на роботі?
Я працюю 7-19
Перекус беру завжди• 07 августа в 18:18
Моя подруга, кстати, ходит в туалет по маленькому 1-2 раза в сутки
И у нее какая то проблема, я не помню
Тріль підпільний• 07 августа в 18:20
Бля..я каждый час могу ходить. Если раз часа в 3_ за счастье
И так всю жизнь
хорошо сейчас туалеты есть и тц и макдо и тд и тп. А раньше жесть, выйти ииз дома и думай, где в туалет сходить,если гулять..
Шаманю второпях• 07 августа в 18:21
автор Рожева юбка • 07 августа в 18:22
Ответ дляТріль підпільний
И так всю жизнь
Співчуваю
Джага-джага• 07 августа в 18:27
Мне кажется, я хожу раз 10
Голубая фишка• 07 августа в 18:32
Значить, ви недостатньо вживаєте рідини.
ПодругаМужа• 07 августа в 18:40
Я тоже редко хожу в туалет, мне знакомая сказала, что мне к врачу надо. Мы как то с ней на речке целый день были, она раз пять сходила, я ни разу
Там все розмивчато• 07 августа в 18:43
10 раз
Смайликівна• 07 августа в 18:47
Я зранку не снідаю, пʼю каву і воду, тож ганяю кожну годину з 8 до 12, а то і частіше. Потім теж ще пару разів можу сходити до вечора.
автор Рожева юбка • 07 августа в 19:07
Ответ дляПодругаМужа
А ви як вважаєте? Нам треба сходити до лікаря?
Пишу каліграфічно• 07 августа в 19:28
Раз у пару годин точно.
Туалетів всім вистачає.
Для драки• 07 августа в 19:57
3-4 рази точно.
Lacrimo• 07 августа в 21:44
Норма раз в 3-4 години. Вагітні бігають кожні 2. Раз за зміну 8-10 годин при випиванні кави нереально. Кава дуже сильно ганяє.
автор Рожева юбка • 07 августа в 21:48
Запитала у чата джіпіті , він пише це не норма так багато разів ходити в туалет. Більше 8-10 разів це не норма (якщо не пили багато води і не їли кавунів)
ПодругаМужа• 07 августа в 22:06
Ответ дляРожева юбка
Я была, не по этому поводу, но сдала кучу анализов и УЗИ, у меня все ок. Думаю это особенность, т.к. у меня и дети такие же, вот старшего я обследовала по этому поводу, тоже все норм