вкрации• 07 августа 2025

Ви середній клас в Україні якщо.

Маєте дохід 30000 на одну особу.
Маєте власне житло, авто не старше 7 років.
Подушку безпеки 200000грн.
Вищу освіту.
Маєте змогу подорожувати двічі на рік.
Там-тарарам• 07 августа 2025
не чудіть, із доходом 30 фізично не можливо мати ні житло ні машину ні подушку ні подорожувати, це лише на саме необхідне, прожитковий мінімум
автор вкрации • 07 августа 2025
Ответ дляТам-тарарам
Помиляєтесь, спадщина, багаті батьки, варіантів безліч.
Arctic777• 07 августа 2025
Ответ длявкрации
Ласкаво просимо в блок!
Тебя в мусорную корзину навсегда
Arctic777• 07 августа 2025
Ответ длявкрации
Удалено администрацией...
Бесбардак• 07 августа 2025
Ответ дляТам-тарарам
Чому? Достатньо 30 на людину.
Киця-бриця• 07 августа 2025
Цікаво, як при доході 30тис на особу мати авто не старше 7років і власне житло? Тільки за рахунок доходів інших осіб. Або ж ніяк))
Киця-бриця• 08 августа 2025
Скажу як людина, яка має власне житло, авто (9 років, а не менше 7), подорожі і все інше зазначене. Дохід - більше 150тис грн.
Теоретично могла б все це забезпечити собі при 100тис, але довелося б довше накопичувати. Але які 30тис?? :)
За 30 максимум можна скромно жити-НЕ виживати, але це ніяк не про середній клас.
автор вкрации • 08 августа 2025
Ответ дляКиця-бриця
На 30000 жити, 30000 відкладати 10-15-20 років, скільки це вийде?
Киця-бриця• 08 августа 2025
Ответ длявкрации
Вийде мінімум, який не має нічого спільного з середнім класом)
Без +доходів інших осіб.
автор вкрации • 08 августа 2025
Ответ дляКиця-бриця
Без +доходів інших осіб.
Ну так додайте заробіток за 15 років, + дохід від інших осіб, от вам і нерухомість і авто.
Киця-бриця• 08 августа 2025
Ответ длявкрации
Звідки взялись 15 років? Чому тоді не 50 років?)
До чого тут заробіток інших осіб, якщо тема про вас - ’ВИ середній/не середній клас’? Заробіток інших осіб - це не ваш дохід. А якщо ж ваш, то тоді відповідно він вже не 30к, а якраз таки більше)
Звісно, якщо дуже хочеться віднести себе до середнього класу, то можна притягнути за вуха будь-які аргументи, щоб самозаспокоїтись. Ваше право) Тут кожен вважає і рахує як завгодно та як собі зручно.
Для себе знаю, що ні 70, ні 50к, ні тим більше 30к - це не рівень доходу середнього класу. Кожен може вважати як завгодно.
автор вкрации • 08 августа 2025
Ответ дляКиця-бриця
Як звідки, це роки які ви активно працювали і кудись вкладали гроші, скільки вам років 35-40-45-50, що ви маєте свого на цей чай, от і рахуйте, до якого класу себе віднести.
Киця-бриця• 08 августа 2025
Ответ дляИ.О. человека
Не смішіть. Заможні - це мільйонери доларові. То інша категорія. Середній клас - десь приблизно мільйонери гривневі. Все інше - різні ступені бідності.
Абсолютно згодна з вами.
Але очікувано, що в країні з наднизькими середніми доходами, буде великий відсоток тих, кому хочеться себе відносити до середнього класу при зп 30-40тис грн
Їх право звісно. Такий собі варіант самозаспокоєння)
Але реально з середнім класом це не має нічого спільного.
Там-тарарам• 08 августа 2025
Ответ дляБесбардак
Чому? Достатньо 30 на людину.
просто на прожити-так, назбирати на хату, автівку та подорожі-точно ні.
Бесбардак• 10 августа 2025
Ответ дляТам-тарарам
Нам вистачає
Сиреневая цапля• 12 августа 2025
Ответ длявкрации
В Україні, відчуваєте різницю?!
Нет , я не понимаю почему должна быть разница из-за географии. В Украине другие люди , которые должны быть счастливы , что им хватает денег на еду ?
автор вкрации • 12 августа 2025
Ответ дляСиреневая цапля
.