На паровозе• 08 августа 2025

Інтереси зникають після 40?

У мене завжди було безліч хобі. Я приходила додому і щось робила цікаве мені: вишивала, шила, облаштовувала оселю, щось руками робила. Зараз нічого не хочеться. Поки переробила всі домаші справи, вже і спати треба. І от я думаю, чи це реальна реальність така? Чи то в мене просто якісь енергетичний коллапс...
автор На паровозе • 08 августа 2025
Ответ дляMs. Dolly
А что у вас за домашни справи?
У меня сестра приходит с работы и начинает драить полы, поверхности, ванную. Я ей говорю, это не домашни справи, это окр
Рахунки, імейли домашні, двоє підлітків- їхні заняття-домовленості, лікарняні питання для всієї сім´ї, відпустки-бронювання ітд. Постійно щось треба шукати, щось комусь замовити, дні народження придумати...
Ананомчикус• 08 августа 2025
Ответ дляНа паровозе
ну и ? масса хобби у вас - заведите себе аквариум литров на 500
Пухнасті штани• 08 августа 2025
У меня особых хобби не было ни до 40, ни после. Читать люблю, на этом все. Вязанием увлекалась в детстве и юности.
Небоброїдка• 08 августа 2025
Все сначала , сменили жилье и началось …
И хобби новые появились , ближе у 40 годам пошла танцевать )🕺
Вишня на торті• 08 августа 2025
Автор, діти не маленькі, підлітки. Делегуйте домашні зобовʼязання. А то знаєте, домашні швидко звикають до «обслуги», а вам потім тільки стане здаватись, що вже можна пожити для себе, так внуки зʼявляться) Обовʼязково знаходьте час на себе і на свої хоббі. Почніть робити щось, хоча б коли дивитесь фільми і розвивайте. Авторитетна і цікава мама та, яка має своє цікаве життя, а за цікавими вам заняттями і енергії буде більше
Карма хамелеона• 08 августа 2025
Ответ дляMs. Dolly
Новый язык учу на курсах (я в Киеве).
Рисовать начала
Оперу полюбила слушать в наушниках
Психосоматику изучаю
Это из нового
Діна, ти задовбала уже, досить хизуватися
Эта_Шикарна)• 08 августа 2025
Ответ дляВерСаСе
Никак, 3 года живу в испаноязычной стране. И учителя, и ютуб, и окружающие, а разговариваю как 5летний ребёнок
У меня так с итальянским, живу в среде, но правда не особо учу. Сказать ничего не могу.
Я_и_моя_собака• 08 августа 2025
Может у вас просто депрессия или вы слишком много работаете и устали?
Бронетапці• 08 августа 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Мои интересы - это форум и чужие жизни
Самый полезный комментарий.
Ms. Dolly• 08 августа 2025
Ответ дляНа паровозе
Так это ж прикольные справи, я бы променяла рисование на бронирование отпуска всей семьей)))
мегамоСГ• 08 августа 2025
Ответ дляНа паровозе
Дівчата, які ви шустрі! Всюди встигаєте. Як?
Ребёнку 15, с мужем развелась - вот мой секрет) готовлю раз в неделю, что-то бросаю в заморозку, летом вообще в основном фрукты и салаты. Время после работы всё моё. Дважды в неделю аквааэробика, английский, в 40 лет начала рисовать, люблю читать. Пару раз в месяц театр. Пока лето ходим на Поколение потанцевать (Днепр), сапы и каяки. Мне 45)
Сито для думок• 08 августа 2025
У меня после 40 уже не жизнь, а бытовое существование, пропал интерес к жизни.
автор На паровозе • 08 августа 2025
Ответ длямегамоСГ
Вірю з приводу розлучення. В мене таке враження, що чоловік з мене тягне більше енергії, ніж діти. Діти-ок. А що ви їсте, якщо готуєте 2 рази на тиждень?
мегамоСГ• 08 августа 2025
Ответ дляНа паровозе
В воскресенье готовлю первое, пару мясных (отбивные + голубцы например), что-то овощное (рагу, сотэ, икра), пирог с фруктами или ягодами. На завтрак у нас обычно творог, лаваши с начинкой или омлет. Этим питаемся до четверга, 1-2 вечера пицца, кукуруза, картошка с селёдкой - то, что не требует моего времени. Мой бывший много ел, я за 15 лет брака так устала от готовки, что теперь наслаждаюсь свободой от неё)
Мелочунь• 08 августа 2025
Ответ дляНа паровозе
Але це не щоденні справи, можна виділяти і для себе час, тим більше діти вже дорослі, щось можна і на них перекласти. Ті ж лікарняні питання, якщо довідка якась дитині, з 14 років може вже справитися сама, або аналізи здати, і т.п.
Малая еще та• 08 августа 2025
Після 45 на все начхать
Доросла дівчинка• 08 августа 2025
О, це про мене. Була купа хоббі. Вдома наразі купа матреріалу... Що з ним робити - не знаю. Треба, напевне, комусь віддати, бо ж натхнення щось зовсім нема(((
автор На паровозе • 09 августа 2025
Ответ дляАнаномчикус
Та, якщо чесно, то часу на акваріум немає, він буде зелений просто