Звожу з розуму• 07 августа 2025
У вас є такі знайомі які на якесь свято неодмінно хочуть зіпсувати настрій іншим
Типу, через якусь фігню починають скандалити, ображатися, демонстраційно йти з за столу? Навіщо вони це роблять?
Звожу з розуму
• 07 августа 2025
Ответ дляЭкспертиза
Наступного разу просто не запрошуємо.
А якщо це чоловік
Мадам Тю-лю-лю• 07 августа 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
А якщо це чоловік
А в остальном он всегда просто душка? Не верю
Просто Фіфа• 07 августа 2025
У нас так свекры себя постоянно ведут. Мы уже просто научились наслаждаться их выступлением. Просто спорят со всеми и указывают кому что делать. Так постоянно самоутверждаются и по кругу одно и то же - да что я такого сказал/не затыкай меня, я имею право мнение высказать, да я как лучше хочу и ТД. А другие тоже смолчать не могут и срач через полчаса на несколько часов
Экспертиза• 07 августа 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
А якщо це чоловік
Тоді або чоловік, або гості. Обирайте.
Звожу з розуму
• 07 августа 2025
Ответ дляOnyx83
Чоловік - ваш знайомий?)) Теж не запрошуйте )
Була така думка 😄
Запароленое одеяло• 07 августа 2025
Була така подруга в універі. Всім класна, весела, цікава, розумна, але настрій псувала на рівному місці. Препинила спілкування
Звожу з розуму
• 07 августа 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Не завжди, але кожного року. Наприклад на його дн його наче криє
Экспертиза• 07 августа 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Я перепрошую...може, у нього така реакція на алкоголь?
Звожу з розуму
• 07 августа 2025
Ответ дляЭкспертиза
Ні, він же не раз в рік п´є
Экспертиза• 07 августа 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Ні, він же не раз в рік п´є
Ну а може тоді ’алергія’ на когось із присутніх.
Звожу з розуму
• 07 августа 2025
Ответ дляЭкспертиза
Може
Пригаю-цибаю• 08 августа 2025
Батько такий. З дитинства згадую,як тільки якесь свято чи день народження в когось з членів родини чи якась інша подія так скандал
Звожу з розуму
• 08 августа 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
А чого?
TANYA 0 0 0 0• 08 августа 2025
Свекруха така, то не так глянули, то не так сказали, то щось мали сказати і не сказали, постійно якісь страдання
Одна_на_всей_планете• 08 августа 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Може дуже вразливий до усвідомлення свого старіння, якщо це тільки на його ДН. То не святкуйте з гостями, питайте що хотів би, куди хотів би, може просто лишіть його в спокої в цей період. Я вже серед знайомих дивлюсь цю кризу середнього віку в чоловіків… може не кажуть, але це видно)
Звожу з розуму
• 08 августа 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Так, ви праві. Я на наступний рік взагалі нічого планувати не буду. Якщо не захоче святкувати то і святкувати не будемо
Позаземний розум• 08 августа 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
Один в один з моїм!
Терпіти не могла всі ці застілля, бо знала, чим вони закінчуються!
Тролю як можу• 08 августа 2025
Это признак психического нарциссического расстройства
Есть такие люди, нужно подальше от них..