Леді Душка• 08 августа в 09:27
PortAventura в Барселоні як називається готель, де квитки вже включені у вартіст
Редиска Я• 08 августа в 09:38
Ми були в Ponient Dorada Palace, за тиждень проживання два дні в порт авентуру, але без аквапарку
ФФФФристайла• 08 августа в 09:38
В усі їхні 4‑ та 5‑зіркові готелі входять квитки до PortAventura і Ferrari Land у вартість проживання. Hotel PortAventura, Hotel Caribe, Hotel Gold River, Hotel El Paso, Hotel Colorado Creek
Леді Душка
• 08 августа в 09:58
Ответ дляФФФФристайла
Скажіть будь ласка
А як потрапити в Барселону, там транспорт ходить?
Як дешевше потрапити в Барселону із Салоу
Турагенція Tourdream• 08 августа в 11:56
Ще готель PIRAMIDE SALOU надає безкоштовний доступ та трансфер до парку Port Aventura та Ferrari Land.