Обстановщица• 08 августа 2025
Хто звільнявс в нікуди з роботи через постійні стреси
Вам вдалось влаштуватись в інше місце? Краще чи гірше знайшли собі?
Працюю в державній установі. Морально виснажена. Від думки, що треба йти на роботу починаються панічні атаки ( в грудях стискається, серцебиття підвищується, руки пітніють). Керівник токсична і егоїстична людина. Нещодавно звільнилась колега, яка пропрацювала з нею два роки, каже що заробила купу болячок і більше не може це терпіти. Я тут працюю більше десяти, гарно знаю свою роботу, знаю колектив, вже просто сил немає. Нещодавно вже була подібна тема, то дівчина писала що здоров´я фізичне вже посипались. В мене вже теж постійні головні болі та білі в попереку, які не лікуються медикаментозно. Думаю, може вже теж психоматика через роботу.
Срочнокпсихологу• 20 августа 2025
Ответ дляОбстановщица
Чоловік обіцяє годувати -)
Увольняйтесь и отдохните немного