И_В_офигительных_штанах• 08 августа 2025

Цистит(((

Чи можна самостійно почати пити антибактеріальний препарат типу фурагін.Це ж не антибіотик? Бо антибіотик повинен призначити лікар , але на прийом до сімейного тільки через півтора тижні.
Дівчина Гілмор• 08 августа 2025
Здайте бакпосів з антибіотикограмою
Бронетапці• 08 августа 2025
спробуйте разово монурал.
So_so• 08 августа 2025
Не пейте Фурагин. Если у Вас острый цистит (не хронический), то просто пропейте 5 дней Офлоксацин (там в пачке 10т, 1 утром, 1 вечером 5 дней).
Вы с острыми циститом ждать врача загнётесь.
Если у Вас цистит хронический, тогда сложнее.
Тогда купите сейчас Катарию, Офлоксацин и баночку.
На Катарии Вы дотерпите до завтра, сдайте утром посев и тогда начинайте пить Офлоксацин
автор И_В_офигительных_штанах • 08 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Здайте бакпосів з антибіотикограмою
Це зрозуміло, але це довго , треба зараз вже щось прийняти, щоб трохи легше стало.Знаю що фурагін допомогає і пишуть що це не антибіотик , а антибактеріальний препарат
Дівчина Гілмор• 08 августа 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
То ж одне й те саме, антибактеріальний це повна назва. Скорочено антибіотик
Ответ дляSo_so
Да именно острый, я еще и на форсиге сейчас видимо и накрыло(((
Ответ дляДівчина Гілмор
Аптекар колись пояснюва, що це не антибіотик.Так само як і ніфуроксазид це не антибіотик.Там є якась різниця)
Дівчина Гілмор• 08 августа 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Антибіотики:
Це препарати, що мають антибактеріальну дію, тобто вони пригнічують ріст або знищують бактерії.
Антибактеріальні препарати:
Це ширша категорія, що включає антибіотики та інші речовини (наприклад, синтетичні сполуки), які також мають антибактеріальну дію.
Ответ дляДівчина Гілмор
Антибіотики:
Антибактеріальні препарати:
От я і думаю, що фурагін це антибактеріальний препарат його без рецепту продают, а от антибіотик то більш серйозна штука, хоча і є підвидом антибактеріальних препаратів.Тобто не всі антибактеріальні препарати є антибіотиками.
Дівчина Гілмор• 08 августа 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
На фурагін теж треба рецепт, але в нас це на відповідальності фармацевта. Можуть спитати, рецепт є? Є. Ок
Дівчина Гілмор• 08 августа 2025
Почитайте про фурадонін. Я колись його пила. Але перед прийомом занесіть сечу на аналіз. Щоб поки чекати результат, полегшити стан. Сеча буде забарвлена в яскраво жовтий колір
жень• 08 августа 2025
Ношпа, бісептол і щось типу тринефрону - призначала гінеколог без аналізу по телефону, бо була неділя. до вечора стало легше, то вже й не здавала ті аналізи. А так не могла вийти з туалету.
Попельшка• 08 августа 2025
ооояк я вас розумію, пью фурадонін, швидко полегшуе стан і канефрон, сьгодні здала аналіз мочі, чекаю результат
Домашня Зюзя• 08 августа 2025
Завжди починаю фурагін як тільки є дискомфорт. Без аналізів і лікарів. 5 днів і все чудово. 1т 2 р на день.
Колупалочка• 08 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Здайте бакпосів з антибіотикограмою
Чтоб ей сдать, ей нужно дойти, доехать до этой лаборатории.
У меня цистит , это когда только трусы натянула, снова хочется ссать.
Выйти на улицу просто невозможно.
из желе я• 08 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Здайте бакпосів з антибіотикограмою
А де його здати і як правильно? Бо в мене це теж проблема
Дівчина Гілмор• 08 августа 2025
Ответ дляиз желе я
В будь якій приватній лабораторії. В них можна і стаканчик купити. В мене наприклад діла близько. Я дзвонила на гарячу лінію, замовляла аналіз і стаканчик з хлодоном(пробірка з речовиною)