Гладиолус• Изменено 08 августа 2025

Потяг Трускавець-Київ 160Л, хочу сісти у Львові- це можливо?

Чи якщо мене не буде у Трускавці то квитки якось анулюються?

Найцікавіше що не вибиває потяг Львів Київ оцей що їде з Трускавця
Пузата Хата• 08 августа 2025
Вы можете сесть на любой станции по следованию маршрута вашего билета. Так все делают сейчас
Пацака-задирака• 08 августа 2025
ні, не анулюються
автор Гладиолус • 08 августа 2025
Ответ дляПузата Хата
Чи можу я сісти на потяг №160Л «Трускавець — Київ» у Львові?

Якщо я не поїду з Трускавця, чи анулюють мій квиток?

Також помітив, що не можна купити квиток лише на ділянку Львів — Київ у цьому потязі. Чому так?
Пацака-задирака• 08 августа 2025
Ответ дляГладиолус

багато бажаючих зі Львова. І ті вагони зайняті.
А інші вагони, що з раніше - можуть бути місця
автор Гладиолус • 08 августа 2025
Ответ дляПацака-задирака
Не розумію вас(
Пузата Хата• 08 августа 2025
Ответ дляГладиолус

Никто ничего уже не аннулирует, садитесь где хотите, но не ранее станции, от которой куплен билет.
Винник• 08 августа 2025
Ответ дляГладиолус
Не розумію вас(
Вам ясно і чітко кілька людей відповіло - так, ви можете купити квиток з Трускавця та сісти у Львові.
Навіщо вам розуміти алгоритм продажу квитків укрзалізницею?
Пацака-задирака• 08 августа 2025
Ответ дляГладиолус
Не розумію вас(
потяг. має вагони.
Великі станції (наприклад), Ужгород, Львів, можливо інші. НЕ важливо.
З Ужгогорода їдуть 10 вагонів, у Львові чіпляють це 5.
Ви бачите ті 5, які розкупили, швидко. Бо популярний напрямок.
Якщо навіть виберете Стрій (перед Львовом) то ви вже будете бачии вагони ті, що їдуть з попередніх станцій.
Власне, буває і навпаки. Київ - Львів вже немає.
Можна дивитися Київ - Стрий (Трускавець, Уждгород) і туди будуть. Звісно виходите де вам треба
Диверсификация• 08 августа 2025
Ответ дляПацака-задирака
потяг. має вагони.
Нічого що до Трускавця Самбір а не Стрий дивитися потрібно?
18 мнеУЖЕ• 08 августа 2025
Я так само беру квитки. Тільки на інший поїзд.
Львів Суми немає квитків.
Стрий Суми є.
Сідаю у Львові. Все ок
Сегодня я не я• 08 августа 2025
Можете. Я уже так делала в этом году