ротцвеники• 08 августа 2025

що написати чоловіку?

Така ситуація: він військовий, спілкувалися рік, було гарне спілкування,у постійному форматі смс,відеодзвінки . З часом по відео взагалі почали спілкуватися і по повідомленнях менше,він говорить що інший напрямок,мало вільного часу і т.д., я запитала,може йому не цікаве спілкування,когось собі іншого знайшов і т.д, все заперечує, ссилається на брак часу. Недавно було у мене др,він привітав тільки на словах, при тому що я періодично посилки відправляла, йому подарунок на дн., я натякнула,що з його сторони ніякої уваги,він сказав,що не любить дарувати подарунки дистанційно,все при зустрічі, після того якийсь час спілкувалися, потім трохи посварилися, я сказала що він показав своє відношення , після того він 2 рази писав перший, я сухо відповіла і він більше тижня не пише(хоча раніше кожного дня). Що саме його так зачепило і чому мороз? Які ваші думки? І що мені робити далі з цим спілкуванням? чи може якось йому написати, типу щоб дати йому зрозуміти, що я йому скільки допомогала, а він себе так пофігстично поводить? Прохання без засудження і не писати різну гидоту!
CuteMay• 08 августа 2025
Позвонить и просто спокойно поговорить. Без наездов и выяснений

автор ротцвеники • 08 августа 2025
Ответ дляCuteMay
я не можу себе взяти в руки, якась така досада і образа(
Дівчина заглядєніє• 08 августа 2025
Тупо забийте і живіть своїм життям, робіть для себе приємності, а не чекайте це від якогось чувака, в нього таких ’ подружок’ може бути не одна.
Така бойова Я• 08 августа 2025
Кто он Вам?
Дівчина заглядєніє• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
В мене було майже так само, тепер я від нього морожусь.
А мені родич каже- взагалі будь обережна, бо після 3 контузій він не зовсім адекват, ще й знає де я живу.
Дівчина Гілмор• 08 августа 2025
Ви розглядали такий варіант як поява іншої в його житті?
Колупалочка• 08 августа 2025
Нічого не пишіть взагалі. Це вже ситуація дефолту (з вашого ж опису).

Залізна тьотя• 08 августа 2025
Як вам сказати , щоб не образити . Йому на вас все рівно) посадив вас на крючок , отримував те що хотів , нащо йому навантажувати себе до якихось проявів до вас. Вертайтесь до себе поки ще не пізно , потім будете психологічну травму лікувати. Говорю те що знаю з інших прикладів , це реальні історії з життя і саме з військовими чомусь . В них зараз інші погляди і нездоровий адреналін до жінок .
Трейдер кріпти• 08 августа 2025
Вы серьезно? Год общались и не виделись ? Я уверена ему надоело и он наверное нашел кого-то поинтересней , делаю вам встретить мужчину в своем городе, ходить на свидания и получать подарки ))
автор ротцвеники • 08 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
все може бути
іронічна антитеза• 08 августа 2025
**І що мені робити далі з цим спілкуванням?**

Припинити, залишити людину в спокої. Але перед цим в телефонній розмові нормально пояснити що у вас є очікування, а він їм не відповідає, на вашу думку. І по доброму попрощатися.
автор ротцвеники • 08 августа 2025
Ответ дляТака бойова Я
Кто он Вам?
по суті вже ніхто
автор ротцвеники • 08 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
він перший спочатку почав морозитися?
Така бойова Я• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
по суті вже ніхто
Я так понимаю и был никем. Тогда какие претензии?
Может у него еще и семья есть?
автор ротцвеники • 08 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
звісно, я прямо йому говорила про це, він сказав що ні, у нього немає часу на це,йому не цікаво і т.д., звісно я розумію що це може бути брехня
автор ротцвеники • 08 августа 2025
Ответ дляКолупалочка
це ви доречно написали
автор ротцвеники • 08 августа 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Дякую за відверті слова. Так,чомусь саме з військовими якісь трешові історії, я також не вперше чую
автор ротцвеники • 08 августа 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Він говорив,що не відпускають, а так звісно хотілося побачитися
Залізна тьотя• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
Не вірьте жодному слову . І час в них є , і як хочуть зірку з неба достануть .

Одні думки• 08 августа 2025
Автор, может и к лучшему, что не виделись и расстанетесь - для Вашей же безопасности - посмотрите на ситуацию по другому.
автор ротцвеники • 08 августа 2025
Ответ дляіронічна антитеза

думаю,він вже це без слів зрозумів
автор ротцвеники • 08 августа 2025
Ответ дляТака бойова Я
Может у него еще и семья есть?
він більше планів строїв про зустріч,подальше життя і т.д
Одні думки• 08 августа 2025
Лучший совет - в любой ситуации - оставьте человека в покое. Нужно будет - он объявится, и потом подумаете, что с ним делать.
автор ротцвеники • 08 августа 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Перші пів року він завжди знаходив час для спілквання
автор ротцвеники • 08 августа 2025
Ответ дляОдні думки
напевно що так, просто неприємно,що він так себе повів(
автор ротцвеники • 08 августа 2025
Ответ дляОдні думки
як би він зрозумів,що був не правий, вже написав би
Одні думки• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
Зрозуміло, що неприємно, але... якщо він так себе повів, значить він Вам не потрібен і добре, що не зійшлись жити разом
Залізна тьотя• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
Саджав на крючок ) після півроку спілкування вже повинні бути якісь дії елементарні, хто дійсно і серйозно прагне відносин . У вашому випадку не так , на жаль
Така бойова Я• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
Вы за год ни разу не встречались?
Одні думки• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
Все змінюється, люди можуть помилятись або занадто захоплюватись, щось змінилось і добре, що не затягнулось на довше