Срочнокпсихологу• Изменено 08 августа 2025
За тур оплатила на рахунок із своєї карти ФОП (3 група, 5%) якщо повернення буде
То вони повернуть на ту ж карту фоп і воно зарахується як дохід???
Оператору перед підтвердженням туру треба було оплатити..
Потім вони розглядають, але якщо не підтвердять то гроші назад повернуть
Я дура, забула перекинути їх На свою особисту карту, а потім платити з особистої карти. А я прям напряму оплатилана рахунок на туристичної фірми
Перекус беру завжди• 08 августа 2025
Не стоило вообще платить с карты ФОП. Лучше сначала переводить деньги на свою личную карту, чтобы не возникло проблем в будущем.
Парасюха• 08 августа 2025
Попросите в назначении платежа написать ’Повернення помилково перерахованих коштів’ .
Срочнокпсихологу
• 08 августа 2025
Ответ дляПарасюха
Я щось не подумала, і я взагалі не маю досвіду з цими поверненнями
Якщо на особисту карту повернути то взагалі не проблема, а на ФОП мені ніхто ніколи нічого не повертав
Срочнокпсихологу
• 08 августа 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Добре, наступний раз вже буду знати, але Як бути якщо не підтвердять і мені будуть повертати гроші?
Можна сказати щоб повернули на інший рахунок мені?
Парасюха• 08 августа 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
Пусть пишут ’Повернення помилково перерахованих коштів’ . Тогда не будет доходом .
Парасюха• 08 августа 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
Можно .
Срочнокпсихологу
• 08 августа 2025
Ответ дляПарасюха
Можно .
Але ж тоді там велика сума близько 200000 грн, І банку це не сподобається що надійшли гроші на особистий рахунок
податкова подумає що це якийсь бізнес, чкий я приховую
Патріотка з дивану• 08 августа 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
Податкова перше що спитає, то це саме за ваш платіж, а не за повернення.
І так, краще, щоб вам поаернули їх на фоп як повернення помилкового платежу
Метелик• 08 августа 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
Думаете банк не видит движения ваших денег с фоп и не на фоп?)
Срочнокпсихологу
• 08 августа 2025
Ответ дляПарасюха
Агент пише
Вам же потрібно тоді договір
Та акт виконаних робіт
Вам же потрібно тоді договір
Та акт виконаних робіт
Срочнокпсихологу
• 08 августа 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Агент пише
Вам же потрібно тоді договір
Та акт виконаних робіт
Вам же потрібно тоді договір
Та акт виконаних робіт
Срочнокпсихологу
• 08 августа 2025
Ответ дляМетелик
Агент пише
Вам же потрібно тоді договір
Та акт виконаних робіт
Вам же потрібно тоді договір
Та акт виконаних робіт
Парасюха• 08 августа 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
Агент пише
Вам же потрібно тоді договір
Та акт виконаних робіт
Вам же потрібно тоді договір
Та акт виконаних робіт
Ваш агент идиот . Договор у вас может быть устный . А если работы не выполнены , то о каком акте может идти речь ? Пусть проконсультируется у своего бухгалтера .
Срочнокпсихологу
• 08 августа 2025
Ответ дляПарасюха
Я фоп 3 група 5% Так а я не розумію що це за акти виконаних робіт
Це ж вони мені надають послугу в туризмі а не я їм
Срочнокпсихологу
• 08 августа 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
Тобто все-таки краще на рАхунок фоп мого, а не на особисту карту
Патріотка з дивану• 08 августа 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
Так,як помилково перераховані. Тоді ви їх не вносите до доходу.
Українська зірочка• 08 августа 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
Так, на рахунок
Парасюха• 08 августа 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
Если они вам оказали услугу - нашли тур , вы оплатили и поехали отдыхать - они должны вам выписать Акт выполненных работ . Это если совсем по правилам . Просто этого никто не делает . А нет услуги - нет Акта .
Парасюха• 08 августа 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
Да