Джем Шакіри• 08 августа в 14:50
Инструктор по вождению
Доброго дня! Вже сил немає і опускаються руки! Я взагалі стресостійка людина,але це вже вибило з колії. Вирішила здати на права,був один інструктор накатали 20 годин але він більше анекдоти травив ніж навчав. Вирішила змінити,перший раз виїхали він був вроді нормально,на іншому занятті почав повишати голос. Ну думаю я туплю ще ,плюс людський фактор теж враховую. Ну кожен урок у нас проходить з криками і за 10 годин з ним я відчуваю себе таким дном. Я йшла з мрією водити а тут всю охоту відбило. А сьогодні взагалі що я грубо переключила кулісу схватив мене за руку і вивернув так що болить досих пір. І я вже нічого не хочу. Підкажіть чи всі інструктори такі чи мені дуже везе.
НЛОша• 08 августа в 14:59
Автор, якщо Київ, то можу дати. Взагалі не кричить, а було за шо. Такий класний.
Все буде добре. Якщо така тупіца, як я, навчилась, то і ви будете їздити
Метровий сантиметр• 08 августа в 15:02
Мда....если б за мои деньги на меня кто-то наорал и не дай Бог пальцем тронул ... Вы понимаете, что это ненормально? Еще и 10 часов накатать с ним...
У меня был 1 инструктор с автошколы, мы откатали положенные 9 часов на механике и попрощались. Дальше я села и поехала сама. Отличный, спокойный, все обьяснял, все показывал. После него даже не было необходимости брать еще кого-то.
Бочка порохУ• 08 августа в 15:04
Мне иногда кажется, некоторые мужики идут в инструкторы самоутверждаться и иметь возможность рукоприкладства под прикрытием обучения.
У меня было два таких, от первого в слезах ушла, а вот когда второй треснул по кисти за то, что забыла поворотник включить при остановке - я взорвалась и наорала. С тех пор как шелковый был, я даже экзамен без проблем сдала.
Сонечко• 08 августа в 15:04
в мене перший інструктор був такий, я до машини підходити вже боялась. Плюнула знайшла іншого і небо і земля, все спокійно пояснював стільки скільки було потрібно. Відкатала з ним годин 35 і здала з 1 разу.
Шукайте свого інструктора
Санта Барбара• 08 августа в 15:06
Ответ дляНЛОша
А напишіть будь-ласка контакти якщо гарний
Сонечко• 08 августа в 15:07
пошукайте в ютубі Сергія Нагорного, інструктор зараз в Києві, я спочатку його відео дивилась, як він навчає, все пояснює на пальцях. Є відео з учнями, дуже цікаво і повчально
Да Щас же• 08 августа в 15:37
Автор, міняйте інструктора, вам не пощастило. Нещодавно здала практичний іспит з водіння, займалася з різними інструкторами, але таких ситуацій як у вас ніколи не було. Не уявляю, як би я навчалася з таким ставленням. Вам повинно бути комфортно з людиною, яка вас вчить
Ждушечка• 08 августа в 15:40
Ответ дляЗ бісиками
Интересно, если после ’грубо переключила’ потребуется ремонт, то кто должен оплатить?
Джем Шакіри
• 08 августа в 15:47
Ответ дляЖдушечка
Что такое кулиса?
Ричаг для перемикання передач
Ждушечка• 08 августа в 15:49
Ответ дляДжем Шакіри
Ричаг для перемикання передач
Убила б затакое в моей машине
Джем Шакіри
• 08 августа в 15:49
Ответ дляДа Щас же
Йшла до нього на уроки як а каторгу
Джем Шакіри
• 08 августа в 15:52
Ответ дляНЛОша
Та я теж ще та тупіца. Головою розумію все,теорія з першого разу...а ось практика ще страх є.
НЛОша• 08 августа в 16:23
Ответ дляСанта Барбара
0637909964 Діма
Да Щас же• 08 августа в 16:57
Ответ дляДжем Шакіри
Йшла до нього на уроки як а каторгу
Так не повинно бути! Шукайте іншого інструктора, або навіть декілька, потім виберете того, з ким буде комфортніше займатися
Да Щас же• 08 августа в 16:59
Ответ дляДжем Шакіри
Так це нормально, що у вас є страх. Ви тільки вчитеся. З часом стане легше і буде менше страху