Знову Я• 08 августа 2025

Додала колишнього у вайбер-групу

Так як з дитиною не спілкується і не допомагає, хоча живе в одному місті (аліменти теж не платить, борги ростуть, йому пофік), додала його у шкільний батьківський чат у вайбері (щоб хоч бачив, на що я даю свої гроші), там вже починається збір коштів (дитина йде в 11кл.). Побув там годину і видалився. Як говорити з людиною? На роботу ходить, хоч і неофіційно, але зарплату має, а на дитину каже грошей нема.
Весёлая морковка• 08 августа 2025
Сложно я вам скажу так общаться. Мужики могут одним днем вычёркивать своих же детей...
Еленка14• 08 августа 2025
Подавайте до суду, виконавчої. Головне на в руках мати довідки щодо заборгованостей - в майбутньому дитині допоможе
Мама Карло• 08 августа 2025
Що у виконавчій сказали? Він онлайн працює? В реєстрі боржників є?
автор Знову Я • 08 августа 2025
Ответ дляМама Карло
Що нічого не можуть зробити, росте борг, то хай росте.
автор Знову Я • 08 августа 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Ще на зло мені так робить, бо я відмовила йому сходитись назад (нащо мені зрадник та аб´юзер). Знає, що за дитину мені болить, б´є по болючому.
Мама Карло• 08 августа 2025
Ответ дляЗнову Я
Майна нема, живе не за реєстрацією? Чого хоч ТЦК нецікавий?
Мама Карло• 08 августа 2025
Ответ дляЗнову Я
Якщо не платить, то нащо спілкування?
Кума воювала, зверталась, борг ріс і ось з адвокатом написала заяву в поліцію
Лялька в колисці• 08 августа 2025
Ответ дляЗнову Я
А у нього що, майна взагалі нема?
Мама Карло• 08 августа 2025
Ще є примусові роботи. Але питання з ТЦК теж лишається. Багато жінок жаліє і не пише заяву
Не худа ні разу• 08 августа 2025
Ответ дляЗнову Я
Неправда, его должны подать в рощшук, и сейчас проверка документов на каждом шагу его сразу загребут
Дрібка щастя• 08 августа 2025
Автор! Он и не будет скорее всего общаться с ребенком. Я развелась с мужем. 2 детей. То он не оббщается. Я спокойно к этому отношусь. Отца у них нет. Я содержу. Старший уже подрос. Устроила работать. Меньший совсем малой.
автор Знову Я • 08 августа 2025
Ответ дляМама Карло
Майна немає, його мама не захотіла ’приймати’ його назад, живе на зйомній (а може вже і в когось чи з кимось, за це не знаю).
автор Знову Я • 08 августа 2025
Ответ дляДрібка щастя
Я чомусь не можу спокійно до цього відноситись, хоч дитина каже, що їй взагалі все одно спілкуватись з ним чи ні.
Мама Карло• 08 августа 2025
Ответ дляЗнову Я
Реєстрація в дитини хоч є?
Мамкиня доця• 08 августа 2025
Ответ дляЗнову Я
Нет. Этого не может быть. Должникам блокируют карты, выезд.
Мама Карло• 08 августа 2025
Ответ дляМамкиня доця
Може бути, якщо переховується. Автор в поліцію не піде. Виконавча теж напрягатись не хоче. А ось якщо є його частка майна, то інше питання. Працювати може за договором десь.
Весёлая морковка• 08 августа 2025
Ответ дляЗнову Я
И мне больно именно за ребёнка...
Вычеркнуть за один раз и не вспоминать и какие-то другие тётки ему роднее...
Весёлая морковка• 08 августа 2025
Ответ дляНе худа ні разу
А зачем им сейчас свидетельство о рождении уже совершенолетнего ребёнка?
Мама Карло• 08 августа 2025
Ответ дляВесёлая морковка
А де повнолітня дитина?
Весёлая морковка• 08 августа 2025
Ответ дляМама Карло
А де повнолітня дитина?
Та в военкомат, зачем бывшему свидетельство ребёнка если уже взрослый?
Мама Карло• 08 августа 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Де ви таке прочитали?
Весёлая морковка• 08 августа 2025
Ответ дляМама Карло
Де ви таке прочитали?
Та я спрашиваю для себя)))
Мама Карло• 08 августа 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Та я спрашиваю для себя)))
Ви тему переплутали, мабуть. Про свідоцтво ніхто ж не писав
Не худа ні разу• 08 августа 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Кстати у меня ребенок был совершеннолетний, но долг по алиментам там тысяч 500000, так этот должн к отец ребенка идиот звонил не соболезнования сказать, а говорил что полиция его трясет за алименты
Не худа ні разу• 08 августа 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Та я спрашиваю для себя)))
Долг остаётся...и не пропадает, можно ещё на проценты подать