Ms. Сама прямота• 08 августа в 22:39

Прикордонні регіони, а як у вас справи останніми днями?

У Києві трохи затишшя ці дня, коли закінчується термін ультиматума Трампа путіну.
А як реально обстановка в прикордонні? Суми, Харківщина, Одеса, Запоріжжя?..
Почемучечка• 08 августа в 22:43
Карту тревог откройте увидите
Все знаю від і до• 08 августа в 22:43
Бараболька• 08 августа в 22:44
В Києві сморід сьогодні вночі від пожеж в Бучі, Гостомелі, Святошино. Яке затишшя?!
Одесу тільки но іскандер накрив.
Ви звідки, шановна?
Снегопадка• 08 августа в 22:44
Тихо и спокойно, как и последние 3 ,5 года. 30км до границы. Харьковская
Кіна не буде• 08 августа в 22:47
Харьков. Прилетает, как и раньше. Сегодня ночью :
Харків зазнав атаки ворожим дроном «шахед» – у місті пролунали вибухи.
Деталі з’ясовуються.
ДлинноНожка• 08 августа в 22:48
Ответ дляБараболька
Одесу тільки но іскандер накрив.
Ви звідки, шановна?
Даже по Киеву не все в курсе поо вчерашнее, я не слышала на Левом вообще ничего и запаха не было. Узнала вот пару часов назад
Все знаю від і до• 08 августа в 22:50
Ответ дляБараболька
Одесу тільки но іскандер накрив.
Ви звідки, шановна?
Одессу никто никуда не бил, ошибочка аышла.
Бараболька• 08 августа в 22:51
Ответ дляДлинноНожка
Недивно. Є люди, які тільки на ранок, прокинувшись, дізнаються про нічні масовані атаки
Perfect look• 08 августа в 22:54
Ответ дляБараболька
Одесу тільки но іскандер накрив.
Ви звідки, шановна?
С Германий видимо переживает, чтоб война не закончились
Бараболька• 08 августа в 22:55
Ответ дляВсе знаю від і до
Слава Богу і ЗСУ! ППО працює
Але купа дронів зараз над головою то теж не затишшя
Все знаю від і до• 08 августа в 22:56
Ответ дляБараболька
Слава Богу і ЗСУ! ППО працює
Працювало пво крыма, это приняли за ракету.
Яжбоматусяблін• 08 августа в 22:57
Ответ дляБараболька
Я намагаюсь по мінімуму читати новини, вникати які міста вночі атакували, тому що потім погано почуваюсь, починаються проблеми зі сном. Але звісно, коли бомблять Дніпро, то чую, прокидаюсь. Я навіть прокинулась від вибухів у Камʼянському, коли минулого тижня в лікарню влучили.
Правильно_Валерчик• 08 августа в 22:57
Я вже думала в нас щось не те))
Яжбоматусяблін• 08 августа в 22:58
Ответ дляБараболька
Одесу тільки но іскандер накрив.
Ви звідки, шановна?
Кацапка напевно. Їм там в Сочі сьогодні не сумно було
Відірву та викину• 08 августа в 23:02
Ответ дляPerfect look
Знакомые социальное жилье называют наша квартира в Германии , потому в договоре аренды указано на 50 лет )
интайм_не_предлагать• 08 августа в 23:03
Запрошую на перевірку в Суми. Ночівля та екскурсії безкоштовно
Теща дочки• 08 августа в 23:04
Ответ дляЯжбоматусяблін
На диво воно виявилось дуже чутно, коли бомблять Кам´янська. Багато хто здивувався. Бо раніше не знали
Таракашечка• 08 августа в 23:05
Ответ дляКіна не буде
Деталі з’ясовуються.
Це у нас був прильот😢Харків
Нежитлова будівля, жодного військового об´єкту чи чогось ще.Офіси. На всі тг-канали стали відомими і друга доба без сну та вигребаємо усі наслідки прильоту 🤬
Секретница• 08 августа в 23:10
После разбитого парадного на Борщаговке,у меня на следующий день обострился кашель и я начала задыхаться.Уже неделя,как мне плохо и нечем дышать.Я теперь решила не читать телеграм и не смотреть новости.
Светка-пипетка• 08 августа в 23:27
Буча. Не прикордоння. Був пиздець вночі. Пів дня ще тушили
неДодекаэдр• 08 августа в 23:32
Ответ дляPerfect look
Київ,лівий,теж не чула сьогодні нічого
автор Ms. Сама прямота • 09 августа в 00:07
Ответ дляПочемучечка
Карту тревог откройте увидите
Ну так я її побачу виключно на момент перегляду карти
автор Ms. Сама прямота • 09 августа в 00:08
Ответ дляБараболька
Одесу тільки но іскандер накрив.
Ви звідки, шановна?
З Києва і в нас затишшя. Ви старт пост читали, шановна???
автор Ms. Сама прямота • 09 августа в 00:10
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Бомблять так само як і всі останні місяці?
Бараболька• 09 августа в 00:34
Ответ дляMs. Сама прямота
Читала. Що у вас прикордоння в Одесі і Запоріжжі.
Я инженер, меряю от 1• 09 августа в 07:51
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Та ну не все прямо чудово у нас, але точно трішечки краще, ніж ще 2 тижні тому. Чи то мені так здається, бо стала міцно спати нарешті після відпустки. Але чомусь останній тиждень прямо в повітрі відчуваю що скоро стане тихо і дитина нарешті в школу нормально на 1 вересня піде.