Умничка-помощничка• 08 августа 2025

Похудение и чувство голода

Как бороться с чувством голода на дефиците ккал? Постоянно хочется съесть чего-нибудь вкусненького
Alve• 09 августа 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Навряд чи ви чогось переберете після 3 кг огірків, а якщо так - то це вже РХП
Я легко переберу , если не буду считать . И огурцы, и я блоки -это калории

бифидобактерияЖоржик• 09 августа 2025
Ответ дляПотужна махіна
у вас в мозку? Це блюдо іспанської.кухні, тільки без хліба.
И без хлеба, и без масла
Новорічна пальма• 09 августа 2025
Ответ дляПотужна махіна
Я пробовала без масла и хлеба. Реально -будто кто-то уже ел до тебя.
Новорічна пальма• 09 августа 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Там, что б было вкусно, нужно добавить оливкового масла и багет. Будет вкусно, только не 250ккал
Вот , с оливковым маслом и хрустящим хлебом -вкусно
Потужна махіна• 09 августа 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Багет не обов´язково саме в суп. Є варіації де підсушений хрумкий хліб окремо. Смак супу від того не стає гіршим, але менш нажористий, так.
Я пробувала готувати по різних рецептах І знайшла для себе найсмачніший і це без накрошеного в тарілку хліба.
Оливкова олія... З нею звісно жирніший, але основний смак цьому супу надає не олія. І її відсутності чи зменшена кількість кардинально не вирішує в плані смаку.
Принципвально смачніше - смачні помідори, соковитий червоний перець, свіжа ароматна зелень. Прибрати всі шкурки, запекти перець. Оце дає різницю. Але не наявність ложки олії.
Потужна махіна• 09 августа 2025
Ответ дляНоворічна пальма
А торт ще смачніший... І піцца, і суші.. (кому що). Ми про те що смачніше/жирніше чи де калорій менше?
Новорічна пальма• 09 августа 2025
Ответ дляПотужна махіна
Мы про вкусно и несьедобно
Потужна махіна• 09 августа 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Мы про вкусно и несьедобно
Тобто за вашою думкою.якщо в тарілку гаспачо не покласти ложку оливкової олії він стає неїстівним? (хліб в принципі є не в усіх рецептах).
Так хотілося зафукати, але окрім ложки олії не було до чого докопатися.... Розумію....
Кудрі кручу сама• 09 августа 2025
Ответ дляAlve
Так я і написала, що це нездорово і у шлунок стільки огірків, щоб перебрати калорій, просто не влізе. При споживанні звичайних порцій овочів їх взагалі можна не рахувати

Новорічна пальма• 09 августа 2025
Ответ дляПотужна махіна
Для меня -да. И не только для меня. Вам вкусно -ешьте . Только давайте честно , после этого супа через полчаса опять захочется есть и нормальной еды
Alve• 09 августа 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Так не за раз, а за день. И как не считать? Три порции овощей в среднем 200ккал
Потужна махіна• 09 августа 2025
Ответ дляНоворічна пальма
А я не казала що це замінник їжи, мова була хочу щось поїсти, так щоб смачно і без калорій. Ну ось будь ласка. Як варіант на літо, щоб не гризти просто огірки. Тарілка гаспачо навіть з тією ложкою оліїї, до якої всі причепилися, дасть менше 100 ккал. (Бо там каструля дає біля 300, але без олії)
Ще можна ПП сирники з 0% творог, 1 жовток, цукрозамінник типу еритрола, запікати без масла. Але ж також зафукають.
Це варіант знежирений творог, помідор, часник, укроп. Перемішати. Щось типу салата виходить. (мексиканське блюдо, їла таке в ресторані латинської кухні, але там творог був жирний, що безумовно нажорістее).
А ще латте на молоці 0,2% (за це молоко мене тут вже також зафукали раніше).
Що ні запропонуй - на все знайдеться фуууу...
Потужна махіна• 09 августа 2025
Ответ дляAlve
200 ккал це кіло помидорів або півтора огірків. Не бачу проблеми.
Оле Лукойе• 09 августа 2025
У вас должен быть дефицит калорий с балансом БЖУ. В каждый приём пищи должен быть белок и ягоды.
Мне если хочется сладкого - ем ягоды или фрукты, мне помогает уменьшить тягу к сладкому.
Оле Лукойе• 09 августа 2025
Ответ дляПотужна махіна
Готовлю сырники из 5% творога, с обычным сахаром, жарю на капле масла под крышкой и при этом худею.
Многие диетологи советуют включать в свой рацион 20% любимой еды, вписывать её в дефицит калорий, тогда не будет хотеться вредного и не будет срывов.
Статус Ква• 09 августа 2025
Більше яєць.Саме яєць, ют мясо не так насичує. Зробіть ще салат великий з огірків, помідор, ложки сметани. Я долаю цибулю ще. Інколи такий салат їм з однією картоплиною( теж дуже насичує).
Я перепробував сотні методів схуднення. Скажу, що найменш голодна з яйцями і салатом. Взимку: оселедець, картопля, квашена капуста- теж насичує суперево і дарує прозору фігуру
Статус Ква• 09 августа 2025
Ще зваріть собі аля бонський суп(я кабачків туди пхаю зараз). Можна з´їсти відро. Калорій мало
Статус Ква• 09 августа 2025
Ответ дляПотужна махіна
Щойно наїлася так що встати важко. Каструлю цілу, дихати важко. А калорій всього 250. Суп ПП гаспачо. Помідори, огірки, перець, зелень, цибуля, часничок, спеції. Все в блендер і кайфоватися- їсти поки не луснеш. калорій мінімум
А я не блендерю. Смачно теж
Статус Ква• 09 августа 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Хрючево
Хрючево для мене- бігос. Куча жиру, ковбаси.
Я теж готую тушковану капусту. Але вона не плаває в жирі. І взагалі ніколи не додаю ковбас ні в які страви- вона перебуває всі аромати.

Статус Ква• 09 августа 2025
Авторе, а ще напої з підсолоджувачами. Хоч не дуже здорово, але дієво. Притуплюють голод Я он вчора обпилася коли зеровки.і щаслива
Шалена красуня• 09 августа 2025
Ответ дляАстановитесь
Рассчитайте правильно кбжу, должно быть достаточно белка, тогда не голодно.
легкий голод это как раз норма на дефиците
Шалена красуня• 09 августа 2025
Ответ для#Пойду_кгадалке
Есть нужно больше, но низкокалорийной еды. И желательно с высоким индексом насыщения, отварной картофель например, фасоль, отварная курица, овощи, творог. Но если хотите именно вкусненького, то может это не голод, а аппетит, то есть вы не голодная, чисто психологически хочется получить удовольствие от еды. Тогда придется научится готовить вкусно низкокалорийные блюда.
согласна.
Шалена красуня• 09 августа 2025
смотря что для вас вкусное, сладкое если, то чупа чупс берите, его надолго хватает или просто карамельки. Соленое - чипсы мясные это прям идеально. Огурцы соленые, грибы соленые. Из чипсов советую Овен Бэйкед - жира меньше даже чем в рисовых суррогатах, и это именно обычные чипсы. Икру трески попробуйте с копченым лососем веладис - 20 белка на банку, 4 жира. 110 калл. Очень вкусная штука с черным хлебом и огурцом - отлично заходит мне. Вообще правило такое - переедать лучше белком, поэтому если есть что-то типа курицы, рыбы - ешьте смело даже на ночь
SnowMaiden• 09 августа 2025
Понижайте инсулин, тогда не будет голода.
Желательно снизить количество приемов пищи, максимум 2-3.
Есть начинайте с жирного, это лучше насыщает: авокадо, кусок сыра, яйца с маслом, сало с прорезью.
Достаточно белка и чистой воды.
Никаких полуфабрикатов и сахарных вкусов.
Если нравится клетчатка, то салат с едой, не натощак
Потужна махіна• 09 августа 2025
Ответ дляSnowMaiden
Достаточно белка и чистой воды.
Навпаки краще частіше малими порціями щоб не було інсулинових стрибків
SnowMaiden• 09 августа 2025
Ответ дляПотужна махіна
Если сало, то да, если инсулиногенные продукты, то нет, только будете держать инсулин 60, тогда хоть 600ккал ешь, никогда не похуеешь
Статус Ква• 09 августа 2025
Ответ дляШалена красуня
Неправда. Зїжте за раз хоч чотири варених яйця, грам 20 сиру. І якщо влізе- якийсь гігірок погризіть.
На їжу потім неможливо дивитись
Шалена красуня• 10 августа 2025
Ответ дляСтатус Ква
На їжу потім неможливо дивитись
для меня ваши 4 яйца ни о чем) вот если и хлеб и салат тогда еще ок. и кофе потом с чем-то
Статус Ква• 10 августа 2025
Ответ дляШалена красуня
Так додайте шматок хліба. Салат. Каву зі підсолоджувачем, молоком і якусь зефірину до того. Та накидайде набір продуктів, калорійність джеміні- і він створить шикарне меню.
Я так роблю постійно. Коли потрібно доїсти все, що валяється в холодильнику, а фантазії ноль.
До речі, я недавно вбила рекомендації, які отримала в одній групі схуднення. Мені ші видав точ в точ меню, яке наш ’ гуру’ продаж за 600грн
Шалена красуня• 10 августа 2025
Ответ дляСтатус Ква
та знаю Я о том что легкое чувство голода это нормально на дефиците, это неизбежно) если его нет- вы не в дефиците