Леди_в_ночи• 08 августа в 23:43
Про роботу - відчуваю себе дурепою
Є підлегла, працює меньше року. Прийшла на новостворену позицію, для посилення команди в певному напрямку. Оскільки напрямок на ринку розігрітий, зарплата у неї майже моя. 3 місяці вчила. Потім відсторонилась, щоб був у неї простір. Очікувала ініціативи, результату, але вона весь час все шле мені на перевірку, а там таке, що простіше самій зробити. Стала перевіряти основні завдання, а по факту - пшик. Замість детального аналізу та пропозицій, загальні фрази типу авторства джипіті. Коротше, частину роботи переробила за неї. Ще частину буду у вихідні робити. Отака я керівниця.
Хоч тут пожаліюсь:) може хто підтримає, чи пендель дасть
Леди_в_ночи
• 09 августа в 00:07
Ответ дляПуки-куки
Возвращать на доработку пока она не сделает свое дело хорошо, поставьте четкие временные рамки. Предупредите о штрафах, если такое практикуется у вас, о лишении премии, о том что она на пороге увольнения. Будьте честной с ней.
Дякую
Хвігура мічти• 09 августа в 00:08
Ответ дляЛеди_в_ночи
Все є, і інструкція і цілі, вантувани кожен тиждень.
Якщо звільню, то цю посаду скоріш за все закриють , і все, як і раніше ляже на мене
Так воно і так на вас лежить, у підсумку.
Патика-мотика• 09 августа в 00:08
Ответ дляЛеди_в_ночи
Отож. Як виправитись?
Увольнять. Учиться искать обучаемых
Ушла и Пришла• 09 августа в 00:08
Ответ дляЛеди_в_ночи
так оно и сейчас на вас. по себе знаю - лучше (и быстрее) сделать самой, чем переделывать кучу говна за кем-то, еще и объясняя, что и где не так.
Патика-мотика• 09 августа в 00:09
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ні.
Звільняти її не варіант поки що.
Питання - чи можна від неї добитись толку? І як?
Звільняти її не варіант поки що.
Никак.
Джем Шакіри• 09 августа в 00:11
Делайте как моя начальница. Она просто все перечёркивает и отправляет на доработку, хз что ей не нравится и так будут исправлять пока не понравится
Леди_в_ночи
• 09 августа в 00:11
Ответ дляХвігура мічти
Зрозуміло. Є такі люди, які вміло прикидаються дурачками, тільки щоб нічого не робити. А від зарплати при цьому не відмовляються.
От у мене теж таке враження. Вона не дурна. Але роботу звикла робити на відчипись
Леди_в_ночи
• 09 августа в 00:12
Ответ дляДжем Шакіри
Вам подобається такий підхід?
Як Ви відноситесь до начальниці?
Джем Шакіри• 09 августа в 00:13
Ответ дляЛеди_в_ночи
Вам подобається такий підхід?
Як Ви відноситесь до начальниці?
К ней плохо относятся. Но работу на отвали никто не делает
Україна наше все• 09 августа в 00:13
Ответ дляЛеди_в_ночи
І не тільки мені:)
Ну и все
Я сейчас в такой ситуации на практике,взяли сидящую в тиктоке и грызущую ногти на рабочем месте.Но с начальством сразу дружба и чаи
Так что повелись на такое,вот и разгребайте
Леди_в_ночи
• 09 августа в 00:18
Ответ дляУкраїна наше все
Ну и все
Та нє, це не той варіант. Вона не дуже комунікабельна, але всім подобається, бо здається такою скромною трудяжкою
Dolce.Vita• 09 августа в 00:27
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ні.
Звільняти її не варіант поки що.
Навчіть під себе, по іншому ніяк 🤷♀️
Dolce.Vita• 09 августа в 00:28
Ответ дляФизрукая
Я з вами у пісочниці ((( тільки в мене не одна така. І дістались мені ’у спадок’. Не перевірив і не проконтролював - жесть. Перевірив, дав зауваження, переробили - все те саме, і так поки дедлайни не згорять. Потім сідаю і перероблюю. Намагаюсь набрати нових людей. Якщо наберу і мені пощастить ще й професійних - буду по-тихеньку звільняти цю братію
Цікаво, що за сфера? Бухгалтерія?
Мию вікна у мороз• 09 августа в 00:28
Ответ дляЛеди_в_ночи
Тому що це задачі відділу. Керівництво питає з мене.
В понеділок дедлайн
Так а какой-то промежуточный контроль был? Я не имею в виду микроменеджмент, но хоть какая-то проверка же должна была быть? Сколько ей было дано времени на задание?
Мию вікна у мороз• 09 августа в 00:30
Ответ дляЛеди_в_ночи
Відправляла, вона мені через годину назад відправляє, чотрті що. Просить пояснити, виправити
Ну так сделайте встречу и поясните, что вы от нее ждёте. А то мы ж не знаем, как вы объясняете. Может там шит ин, шит аут.
Ms. Анонимная• 09 августа в 00:31
Погоджуюсь з коментарями, що ви поганий керівник. Задача керівника - правильно організувати роботу - і свою, і підлеглих, а не перероблювати її за інших.
Тому недаремно ви себе так почуваєте, воно так є 🤷
Мию вікна у мороз• 09 августа в 00:33
Ответ дляЛеди_в_ночи
Так ей прямо и скажите, что тут такое не прокатит, надо глубже подходить
Мию вікна у мороз• 09 августа в 00:37
Ответ дляЛеди_в_ночи
Что вы обсуждаете на вантуван? Вы объсняете, какой вы хотите получить результат? Я бы частично исправила, чтобы она поняла, какое ожидание, а остальное сказала бы исправить самостоятельно. Потом бы разобрали исправленное, и т.д. И все время возвращать ее к ошибкам, объяснять, что на отцепись тут не прокатит. Прямым текстом.
Леди_в_ночи
• 09 августа в 00:52
Ответ дляMs. Анонимная
Загалом у відділі 6 працівників. З іншими процеси налагоджені, всі направлення виконуються. Якось все само собою складалось.
Леди_в_ночи
• 09 августа в 00:59
Ответ дляDolce.Vita
Цікаво, що за сфера? Бухгалтерія?
Кадри
Я_з_Франека• 09 августа в 01:00
Ответ дляЛеди_в_ночи
Кадри
Ооо, легко! До речі, завжди хотіла працювати в кадрах.
175см55кг19лет (она)• 09 августа в 01:00
Ответ дляЛеди_в_ночи
Тоді шукайте спеціаліста з досвідом, а потім цю звільняйте
Леди_в_ночи
• 09 августа в 01:01
Ответ дляЯ_з_Франека
В якому напрямку?
Я_з_Франека• 09 августа в 01:02
Ответ дляЛеди_в_ночи
В якому напрямку?
З документами. Не тренінги проводити.
Файна_зупка• 09 августа в 01:05
Ответ дляХвігура мічти
А є просто туговаті. В нас на роботі така була, як людина класна, але трішки пригальмовує
Леди_в_ночи
• 09 августа в 01:07
Ответ дляМию вікна у мороз
Цю людину взяли, як професіонала, який буде розвивати напрямок і пояснювати керівництву що і навіщо.
Виправляти її помилки не моя задача. Моя задача ставити цілі і забезпечити результат
Леди_в_ночи
• 09 августа в 01:09
Ответ дляЯ_з_Франека
З документами. Не тренінги проводити.
Тут у нас все ок:)
Я_з_Франека• 09 августа в 01:10
Ответ дляЛеди_в_ночи
Тут у нас все ок:)
Так а де помилки у вашої колеги? В тріпанні язиком?