Леди_в_ночи• 08 августа в 23:43
Про роботу - відчуваю себе дурепою
Є підлегла, працює меньше року. Прийшла на новостворену позицію, для посилення команди в певному напрямку. Оскільки напрямок на ринку розігрітий, зарплата у неї майже моя. 3 місяці вчила. Потім відсторонилась, щоб був у неї простір. Очікувала ініціативи, результату, але вона весь час все шле мені на перевірку, а там таке, що простіше самій зробити. Стала перевіряти основні завдання, а по факту - пшик. Замість детального аналізу та пропозицій, загальні фрази типу авторства джипіті. Коротше, частину роботи переробила за неї. Ще частину буду у вихідні робити. Отака я керівниця.
Хоч тут пожаліюсь:) може хто підтримає, чи пендель дасть
Відкушу все що стирчить• 09 августа в 06:26
Могу только посочувствовать - у нас работала похожая почти полтора года. Поначалу еще старалась, а потом делала по принципу ’итак сойдет’. Для себя причем совсем не дурная.
Я максимально скинула с себя постановку задач и контроль за ней на непосредственного руководителя. Но все равно приходилось все время периодически исправлять, объяснять, доделывать - она еще постоянно на больничных сидела.
Руководству все время в процессе говорила, что это не тот человек, но он как завороженный был.
Закончилось все печально для меня - она уволилась и по факту выяснилось, что оставила не сделанные задачи чуть ли не за 5 месяцев, а некоторые чуть ли не закрыла, как выполненные. То есть начальник ее не контролировал толком.
Теперь разгребать это все мне, плюс все текущие и новые задачи никто не отменял.
Опять ищут мне ’помощника’ (причем я в процессе поиска не участвую), с ужасом жду, кого же снова найдут.
При этом я бы сама со всем справлялась, но с повышением компенсации конечно - о чем сказала. Но их такое не устраивает. Так что они очень неспеша кого-то ищут, а я пока итак со всем справляюсь за ту же зп.
Извините, выговорилась.
Бараболька• 09 августа в 07:49
Ответ дляФизрукая
Я з вами у пісочниці ((( тільки в мене не одна така. І дістались мені ’у спадок’. Не перевірив і не проконтролював - жесть. Перевірив, дав зауваження, переробили - все те саме, і так поки дедлайни не згорять. Потім сідаю і перероблюю. Намагаюсь набрати нових людей. Якщо наберу і мені пощастить ще й професійних - буду по-тихеньку звільняти цю братію
Оце і в мене одна така
Дісталася теж у спадок
Як перевірю, то все ок плюс мінус
Як тільки щось не перевірю, то обов’язково лажа
А виправляти потім мені
Я спочатку мовчала і просто сама виправляла
А це вже дістало і я не мовчу
З будь якого навіть найменшого приводу даю звіздюлєй всьому відділу
Стає краще
Дісталася теж у спадок
Як перевірю, то все ок плюс мінус
А виправляти потім мені
А це вже дістало і я не мовчу
Стає краще
Мию вікна у мороз• 09 августа в 08:11
Ответ дляЛеди_в_ночи
Цю людину взяли, як професіонала, який буде розвивати напрямок і пояснювати керівництву що і навіщо.
Виправляти її помилки не моя задача. Моя задача ставити цілі і забезпечити результат
Ничего не понятно. Если ее задача объяснять вам, что делать, то почему вы что-то проверяете и за нее что-то переделываете? Значит, описываете ситуацию руководству и говорите, что она вообще не выполняет эту роль. Ставку не закроют, а просто будут искать другого человека
Хвігура мічти• 09 августа в 09:16
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Извините, выговорилась.
У вас тільки один вихід- звільнитися. А потім знову влаштуватися до них, але вже на своїх умовах і на належного рівня зарплату.
Інакше так і будете за 3 копійки тягнути роботу 3 людей.
Відкушу все що стирчить• 09 августа в 09:28
Ответ дляХвігура мічти
Да я не перерабатываю - в смысле, не беру на выходные работу, не задерживаюсь, хожу на обед как положено и тп. Но могла бы при должной оплате работать более интенсивно.
Никто это не ценит и не оценит - ну ок, я сделала выводы, не перетруждаюсь.
Больше волнует, если еще один чудо-работничек придет, на которого придется ресурс тратить, а задачи будут накапливаться. Но опять же не мои проблемы, а из серии ’солдат спит - служба идет’.
Шантажировать увольнением или на самом деле увольняться нет возможности в данный момент времени никакой. Есть моменты, которые устраивают все же - хотя бы близость к дому, во время воздушной тревоги очень даже преимущество.
Хвігура мічти• 09 августа в 09:47
Мені колись брали помічницю на первинку. Для того, щоб мене розвантажити. А коли вона звільнилася і цей шмат роботи знову впав на мене, я озвучила керівництву, що непогано було б мені хоча б половину зарплати тої помічниці доплачувати. На що директор сказав ’ти що, будеш ночами сидіти?!’
Ну так! Краще, коли я сиджу ночами абсолютно безкоштовно!
НаливайКа• 09 августа в 11:25
Ответ дляЛеди_в_ночи
Підсвічую вже півроку.
Проміжний контроль у нас безперервний:)
Пінг-понг.
Проміжний контроль у нас безперервний:)
Пінг-понг.
Дивиться, тут шось не так. Підсвічуєте безперервно, безперервно контролюєте, тоді питання як тоді робиться фігня? То то ви контролюєте цю фігню?
Якщо вона така хренова, звільняйте, але ж ні ви не хочете. То або ви лузер який не здібний поставити і сформулювати коректно задачу і проконтролювати її виконання, а бо щось тут не так.
Не підходить звільняйте, не хочете звільняти, значить не так все погано і причина в вас.
Говорю відверто• 09 августа в 15:10
Ответ дляЛеди_в_ночи
Тому що це задачі відділу. Керівництво питає з мене.
В понеділок дедлайн
Ну то вибивайте зайвий ланцюг
Говорю відверто• 09 августа в 15:12
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ні.
Звільняти її не варіант поки що.
Питання - чи можна від неї добитись толку? І як?
Звільняти її не варіант поки що.
Ну то працюйте за неї.
Говорю відверто• 09 августа в 15:13
Ответ дляЛеди_в_ночи
Все є, і інструкція і цілі, вантувани кожен тиждень.
Якщо звільню, то цю посаду скоріш за все закриють , і все, як і раніше ляже на мене
Ну то шукайте заміну
Говорю відверто• 09 августа в 15:19
Ответ дляМию вікна у мороз
Что вы обсуждаете на вантуван? Вы объсняете, какой вы хотите получить результат? Я бы частично исправила, чтобы она поняла, какое ожидание, а остальное сказала бы исправить самостоятельно. Потом бы разобрали исправленное, и т.д. И все время возвращать ее к ошибкам, объяснять, что на отцепись тут не прокатит. Прямым текстом.
Вы не в Фоззи работаете?
Говорю відверто• 09 августа в 15:22
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Извините, выговорилась.
Тут только искать работу...
Говорю відверто• 09 августа в 15:25
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Тут я б спитала, чому не маю права голосу і кого на справді шукають...
Говорю відверто• 09 августа в 15:26
Ответ дляХвігура мічти
Ну то добре, не буду сидіти, але про строки не питайте ..
Леди_в_ночи
• 09 августа в 16:36
Ответ дляНе їм після шостої
Вашу подчиненную случайно не Ира зовут ?))
:))))) вгадали