Решту ми не відвоюємо. Принайні зараз. А по лінії фронту пу не погодиться(
Renesmeе 16• 09 августа в 01:53
каже виводьте війська із цих областей, а далі пу із рудим будуть обговорювати мирний план, ну це сміх..
Ответ дляRenesmeе 16
Схоже на якесь кидалово
Ответ длякосмея
А потім висунуть неможливі вимоги, і ні якого миру не буде, а території вже їх і без боїв.
Прикольний план.
Там навпаки мобілізація та ще й ’навчання’ у Білорусі наступного місяця
Renesmeе 16• 09 августа в 02:15
Ответ длякосмея
А трамп, як оте дурне теля.
Теж не розумію чому він радіє.
Ася Карповна• 09 августа в 03:20
Я думаю, что заберут остатки Донецкой и Луганской области как Курскую область. И что этот ’мир’ это на время правления Трампа. Видать, он чем-то знатным пригрозил. В наших интересах чтобы Трамп сидел 2 срока. И чтобы пока он есть режим Путина рухнул.
Аврора-оранж• 09 августа в 03:33
Они говорят одно, а делают совершенно другое. Наступают по всем фронтам, и ничего уже не отдадут.
Розовые одуванчики• 09 августа в 04:18
Ответ длякосмея
Прикольний план.
Если без боёв то хорошо. Я с Донбасса, пока не оккупированная территория. Мне все равно где буду. Лишь бы в своей квартире, в своем городе
Ответ дляРозовые одуванчики
Вам нормально жити під росією?
Розовые одуванчики• 09 августа в 04:30
Ответ дляAnastasiia-9046
Вам нормально жити під росією?
А я что то изменю ? У меня в приоритете сохранения моей жизни и жизни детей.
Мне кто то будет давать денег на снятие жилья в другой части Украины? Примерно 8 к в месяц на квартиру и то это по божески.
Мне все равно под Украиной или под Россией. В своей квартире, в своем городе. Вот это имеет значение.
А так если уеду буду бомжевать в Украине, вот классно
Я уверен, что если не согласимся, то раша просто сотрёт кабами эти города. Примеры уже были.
Так что , что так что так, все равно для нас утраты будут.
Так, оф земли города. А не отдадим, станут как Бахмут, выданное, разбитое никому не нужно, не пригодное для жилья.
От них другого ждать не придется.
Ответ дляAnastasiia-9046
Вам нормально жити під росією?
Нормально, не нормально, что есть какой-то другой вариант, люди прекрасно знают, что своему государству нужны только в качестве пушечного мяса, а как что-то для людей надо сделать гребитесь, как хотите. Или вы готовы всех не хотящих у себя принять?
Ответ дляRenesmeе 16
А ще ,,сподобалося,, -віддайте Донбас, а я припиняю наступ на Запоріжжя та Херсон.
Але у нас вже був досвід укладання угод з доленосним рішенням та обіцянками
StrawberrySunset• 09 августа в 07:59
Если это правда , требования у пуйла такие
Високопосадовці США, України і ЄС зустрінуться у Британії до саміту Трампа і путіна, щоб узгодити позиції, – Axios.
Україна і союзники бояться, що Трамп може погодитися на умови путіна без урахування їхніх думок. Видання уточнює вимоги лідера рф:
▪️Віткофф повідомив, що путін готовий закінчити війну, якщо Україна погодиться віддати Луганську й Донецьку обл. і Крим;
▪️Лідер кремля не відмовляється від претензій на частково окуповані території Херсонської та Запорізької областей. Але готовий заморозити поточні позиції росії в цих регіонах;
▪️Один із представників України заявив, що навіть якщо Зеленський погодиться на вимоги путіна, доведеться оголосити референдум, бо за Конституцією він не може віддавати території.
Українці захищають своє. Навіть ті, хто з Росією, знають, що вона чинить зло. Звісно, ми не дамо Росії нагород за зроблене. Український народ заслуговує на мир. Але всі партнери мають розуміти, що таке достойний мир. Цю війну треба закінчувати, і Росія має її закінчити. Росія її почала та затягує, не слухаючи ніякі дедлайни, і саме це проблема, а не щось інше.
Відповідь на українське територіальне питання є вже в Конституції України. Відступати від цього ніхто не буде і не зможе. Дарувати свою землю окупанту українці не будуть.
Україна готова до реальних рішень, які можуть дати мир. Будь-які рішення, які проти нас, будь-які рішення, які без України, – вони одночасно і рішення проти миру. Вони нічого не дадуть. Це мертві рішення, вони ніколи не спрацюють. А нам усім потрібен реальний, живий мир, який люди будуть поважати. Ми готові разом із Президентом Трампом, разом з усіма партнерами працювати заради реального, і головне, тривалого миру – миру, який не розвалиться через бажання Москви.
Я дякую всім нашим людям за те, що ми разом. Україна є. Дякую всім нашим воїнам за те, що ми зберегли незалежність. Стійте міцно. Це наша земля, ми – це Україна. Слава Україні!
Ответ дляSeehund
А налоги?
Ответ дляStrawberrySunset
Заморозити !!!!!!!
А потім розморозити , і віддасте Запоріжжя і Херсон .
А потім Дніпро і Одесу , за Миколаїв навіть не будуть питати
сахарный комок• 09 августа в 09:39
Ответ дляТіна-7a36
Дебіл
Думаю всі ці зливи про умови - триндьож
Пуйло грає в шахмати з Трампом, кто кого.
Відтягнути санкції, знову імітувати переговори про переговори, тягнути час за їх наступальної операції.
Якщо буде реально запроваджені інструменти щодо законів Рф, Конституціі, виключення Запоріжської, Херсонської, тоді це дійсно маяки. А так 🤷♀️