Кривая спроса• 09 августа 2025
Дівчата Міст швидко доставляє посилки авіа із США?
Хочу замовити кросівки, нова пошта 1кг дорожче, міст бачу вдвічі дешевше
Неновая почта• 09 августа 2025
Новая почта точно не быстрее. По крайней мере раньше была.
У меня с ними неприятный опыт. Всегда через мист заказываю
Поліцейський патруль• 09 августа 2025
Ответ дляНеновая почта
Как мне, кажется всё одно...
1. Зависит от отправителя ( когда отправит).
2. 2 рабочих недели, если таможня не проявит интерес.
3. Может изменится служба доставки, и вам прийдётся доплатить (это они все так педалят, не всегда).
Неновая почта• 09 августа 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Как мне, кажется всё одно...
У меня был другой опыт ) может мне так ’повезло’ )
Поліцейський патруль• 09 августа 2025
Ответ дляНеновая почта
Не рассказали какой(
Бутербродница• 09 августа 2025
Міст найгаліміша компанія з усіх. Якщо хочете потім їхати за своєю посилкою за тридев´ять земель, або тиждень отримувати смс, що кур´єр не застав Вас дома, хоча Ви були саме там, то Вам в Міст.
Поліцейський патруль• 09 августа 2025
Ответ дляБутербродница
А чому за15 років в мене не було проблем?
naxodki_youtube• 09 августа 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
вам просто пощастило. У мене губили посилку, і посеред дороги лишали мене не дочекавшись а то не було де припаркуватись ітд
Кривая спроса
• 09 августа 2025
Ответ дляБутербродница
Та по місту я не хвилююсь, воно не велике сама можу забрати. Мене цікавить головне терміни і звичайно хотілосяб дешевше
Поліцейський патруль• 09 августа 2025
Ответ дляnaxodki_youtube
Мене лишали тільки таксі, причому виходила, хв за 5..
В принципі, пошта, як пошта. А що НП, на дроні б залетіла? Самі знаєте що таке парковка. Але то тільки відмазки - служби доставки мають переваги))
Бутербродница• 09 августа 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Чомусь мало віриться, вибачте. З 7 останніх посилок,, лише одна приїхала куди треба. Були такі, що відправили на Петрівку, були на Софіїївську Борщагівку, а потрібно на Окружну, інші за 5-7 зупинок. Це при тому, що біля мене 3 поштомати і дві точки видачі. Ось вчора знову їздила за посилкою 5 зупинок. В додатку стоїть пріорітетне відділення, їм пофіг. Скільки я їм дзвонила, то вже не перерахувати, віз і нині там.
Поліцейський патруль• 09 августа 2025
Ответ дляБутербродница
Нічого не скажу.
Всі міжнародні відправлення я отримую кур´єром.
О ось НП, любить залишити будь де...(