Кому там слова не давали• 09 августа в 14:21

Оплата частинами.

Це вигідно?
Розглядаю покупку посудомийки. Треба терміново замовити кухню, а з фінансами туго.
Купи слона• 09 августа в 14:23
Нормально. Тільки врахуйте, що ця сума піде в розрахунок користування кредитними коштами
Чумачечая_• 09 августа в 14:23
Что значит «выгодно»? Сумму такую же платите, просто не всю сразу, а частями
автор Кому там слова не давали • 09 августа в 14:24
Ответ дляЧумачечая_
Нема додаткових комісій?
Просто ніколи не брала, не знаю ’підводних каменів ’
автор Кому там слова не давали • 09 августа в 14:25
Ответ дляКупи слона
Зрозуміла, дякую
Иванка Бур• 09 августа в 14:25
Если хорошие доходы все так покупаешь и даже не особо ощущаешь)
Чумачечая_• 09 августа в 14:25
Ответ дляКому там слова не давали
Нема додаткових комісій?
Нет, просто вовремя платите и все
Купи слона• 09 августа в 14:27
Ответ дляКому там слова не давали
Нема додаткових комісій?
Ця сума буде списуватися з кредитної картки. На цю суму вам буде нараховано відсотки згідно умов вашої картки.
Ви можете цю суму класти на картку перед списанням і тоді ви чітко платите частинами.
Якщо ні, то за попередній період у вас будуть нараховані відсотки за користування і плюс тіло кредиту
автор Кому там слова не давали • 09 августа в 14:29
Ответ дляКупи слона
Дякую
Чу Ча• 09 августа в 14:31
Ответ дляКому там слова не давали
Нема додаткових комісій?
Головне врахувати що перший платіж знімається одразу при оформленні й мати таку суму на картці щоб не було ’за рахунок кредитних коштів’
Не прострочувати платежі і буде вам щастя, багато дрібної побутової техніки так брали, ці 500-700грн на місяць навіть не відчувались порівняно з тим що одазу викласти наприклад 7000грн
В багатьох банках ще й погасити достроково можна також без комісій
автор Кому там слова не давали • 09 августа в 14:31
Ответ дляЧу Ча
Щиро дякую 🤗🍬
Сорока-ворона• 09 августа в 14:35
Оформляла через ПУМБ, ніяких додаткових коштів не нараховували
Алгонавт• 09 августа в 14:43
Виплатила і взагалі не відчула. Планую ще взяти робота пилососа, так відразу шкода віддати всю суму, наче не річ першої необхідності, а в оплату частина норм
Княгиня пітьми• 09 августа в 14:44
Ответ дляКупи слона
Якщо покласти свої гроші, то чому з кредитних? Нащо ви пишете це?
Зараз навіть з кредитних коли знімають, %% не йде, головне вчасно гасити
Слава Українi• 09 августа в 14:44
Ответ дляКупи слона
Как давно вы брали оплату частями?)))) Банки давно не списывают %с кредитных денег. Просто нужно вовремя их возвращать. Советчицы млин.
мадам Везувий• 09 августа в 14:44
А никому последнее время лимит не обнулили? Платим полгода, ещё полгода платить по 2тис, пришло уведомление, что лимит теперь 0. Карта мужа, ему 45 исполнилось и он данные не обновил, может из-за этого?
автор Кому там слова не давали • 09 августа в 14:45
Ответ дляАлгонавт
Дякую. От мені це не нагальна покупка, але без неї кухню не замовлю. Сьогодні мене осінило і я бігом сюди.
Порадниці, ви супер ❤️
Слава Українi• 09 августа в 14:45
Ответ дляКнягиня пітьми
Ну потому что не знают, но советуют, йопт
Слава Українi• 09 августа в 14:46
Ответ длямадам Везувий
Закроете, возобновят. Приват сейчас грешит этим. Моно нормально
Дадосвидания• 09 августа в 14:47
Ответ дляЧу Ча
И что что с кредитных средств?
Снимает без комиссии, и льготный период 56 дней
Дадосвидания• 09 августа в 14:49
Ответ дляКому там слова не давали
Порадниці, ви супер ❤️
У меня всегда пару оплат частями висит, все крупные покупки незаметно выплачиваются
Чу Ча• 09 августа в 14:49
Ответ дляДадосвидания
И что что с кредитных средств?
Не у всіх банках так працює, краще попередити автора що такий нюанс може бути
якщо припустимо кредитний ліміт стоїть нуль, а ліміт на оплату частинами є, перший платіж (без коштів на картці) може списати з якоюсь комісією
автор Кому там слова не давали • 09 августа в 14:49
Ответ дляДадосвидания
Дякую ❤️
Дадосвидания• 09 августа в 14:50
Ответ дляЧу Ча
Нет, не бывает доступный лимит оплаты частями без кредитного лимита
Слава Українi• 09 августа в 14:51
Ответ дляЧу Ча
В тех которые дают оплату частями на карту, во всех
Не морочте голову, иначе это не оплата частями, а кредит называется, у вас вообще-то хоть что то есть , карты, лимиты????
Слава Українi• 09 августа в 14:53
Ответ дляЧу Ча
Чушь
Деловитая• 09 августа в 15:23
Ответ длямадам Везувий
Може. У мене так було.
Lacrimo• 09 августа в 15:57
Під час війни рік чи 2 тому відмінили комісію при оплаті за кредитний ліміт. Тільки правило 50-60 днів є у кожного банку, закривати обовʼязкові платежі: уже їх і приват, і моно пишуть які саме, до копійки. Кладете на гривню більшу суму чим хочуть і не виходите з ліміту , і не платите за користування відсотків. Моно банк дає можливості розбити оплачу частинами бесплатну на кілька додаткових місяців, але уже з комісією. Але пару місяців додаткових взяти - це також вигідно у звʼязку з інфляцією. Є інші кредитні можливості в кожному банку уже за відсотки, на ті товари, на які не дають оплату частинами: це розбиття витрат з карти, кредит на карту і тд. В тому числі якщо зробити такий кредит на карту готівкою , на кредитку - ви погашуєте на цю суму обовʼязковий платіж, але тим самим сплачуєте відсотки, на випадок якщо раптом нема всієї необхідної суми на закриття кредитки в цьому місяці.
автор Кому там слова не давали • 09 августа в 15:58
Ответ дляLacrimo
Дякую ❤️
Плету интриги• 09 августа в 17:02
это выгодно, особенно если товар по скидке. пока соберешься морально на дорогую покупку, пока денег подсоберешь - товар подорожает только.
вчера взяла паровую швабру керхер. вещь не критичной надобности, но и не дешевая. сейчас полно других трат. но я увидела ее по классной скидке, взала частями за сумму в месяц, которую я и не замечу
Рятівник Малібу• 15 августа в 01:19
Часто так купую.
Мені вигідно.
Тому що через рік тих же 500-1000грн можуть бути як зараз 100грн.
Якщо через ПУМБ то першу оплату знімають аж на слідуючий місяць.