Зібрала ще навесні всю колекцію з 6-ти різних наборів, вони мені радують око та створюють теплий інтер*єр на балконі. Не пиляться, ми ними користуємось.
Сьогодні вночі кішка залізла на верхню полицю і одна чашка розбилась.
Бачу на сайті є, хотіла купити, але вже немає змоги, лише можна купити по факту у тому місті, де вона є((
Може хто має таку, я куплю
Elena_Kiev_Solomenskiy• 09 августа в 15:40
у кошки есть художественный вкус, по-моему. она не любит некрасивых чашек.
Ответ дляАмарилис
Ви хоч напишіть в якому місті вони є
не показує, лише пише ’у 5 магазинах є’
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
мені красиві
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
у моєму місті всі є, а такої нема
Апель-синка• 09 августа в 16:24
Ответ дляparele
Звідки в Аврорі порцеляна?) це кераміка.
Даже по разбитому срезу видно, что никакой не фарфор.
Valentina shop2020• 09 августа в 16:59
Там фарфором и ее пахнет ,какая то китайская глина,с таких чашек опасно пить чай,состав материала сомнительный
Peppermint Winter• 11 сентября в 09:50
Ответ дляnavariya
Поэтому не люблю животных в моём месте проживания. Заводить не буду, чтоб бегали по комнатам..((
А чашку, наверное можно купить) Аврора - тоже себе бренд...
моя кошка в шоке, читая Ваш комментарий 😅