Не прохожу мимо• Изменено 09 августа в 17:34

Чоловіка люблю, але його хобі...

це дуже багато вільного часу без мене
минула субота с 7 ранку до 22 вечора був на змаганнях, сьогодні продовження банкету з іншими командами, завтра ще один вид спорту.
Він від цього кайфує, я знаю де він, є фото, відео, знаю з ким, але якось від цього не легше.
У шлюбі 5 років, планували дітей, а я сиджу і думю, як я буду з дітьми, коли по будням він працює, проводить час ввечері зі мною ( гуляємо, кав´ярні, магазин за продуктами, фільм) а вихідні 2-3 рази на місяць майже відсутній.
Мені боляче і здається йому б таку саму дружину, яка любить стрибати по змаганням і буде за ним хвостиком на всі такі заходи їздити
Заборонити я не хочу та і не можу, вкликати почуття провини за те що людина насолоджується життям. Але мені боляче, 2 дні в топку, літо. Завтра ввечері я з подругою їду відпочивати, а він каже ну я якраз буду вдома, могли б час провести разом
ДолькиКабана• 09 августа в 17:33
Так вона буде по своїм змаганням стрибати, інша
Дякую_аж_підскакую• 09 августа в 17:35
А ви вид спорту з такими частими змаганнями вже видумали?
автор Не прохожу мимо • 09 августа в 17:35
Ответ дляДякую_аж_підскакую
нічого я не видумала
Літом якраз усі змагання, пляжні, командні
він в декількох напрямках розвивається
Броніки для Моніки• 09 августа в 17:36
Ви не в пріоритеті.
І чим швидше ви це зрозумієте, тим краще.
Дитина буде лише на вас.
Нащо вам таке каторжне материнство?
ВерСаСе• 09 августа в 17:37
Ви йому не сім´я, просто зручно з вами жити
пицунда• 09 августа в 17:38
вам бы тоже чем то заняться...поменьше будет глупых мыслей в голове
So_so• 09 августа в 17:38
Наверное, сейчас люди взрослеют позже, у него хобби, у Вас отпуск с подругой, может ещё не время, сложно сказать.
Країна мрій• 09 августа в 17:38
Ну да, так и будет, вы дома с бейбиком, а он на соревнованиях..
Elena_Kiev_Solomenskiy• 09 августа в 17:39
навреное вы у него будете домашняя жена. но будут другие бабы по увлечениям.
автор Не прохожу мимо • 09 августа в 17:40
Ответ дляБроніки для Моніки
Ви не в пріоритеті.
Дитина буде лише на вас.
Нащо вам таке каторжне материнство?
я про це говорила, що мені боляче, неприємно
одразу активізується, возить кудись, щось робить, а потім знову друзі кудись кличуть чи на носі якісь змагання і все туди несе
я знаю що він приїде задоволений, щасливий, а якщо буде сидіти вдома зі мною то буде сумний, але ж я не клоун розважати його
Дякую_аж_підскакую• 09 августа в 17:43
Ответ дляНе прохожу мимо
нічого я не видумала
він в декількох напрямках розвивається
В пляжних напрямках? Добрий вид спорту!
Love_Love_Love_• 09 августа в 17:43
Ви не знали що коли люди одружуються то не стають власністю одне одного?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 09 августа в 17:44
Ответ дляLove_Love_Love_
сейчас одним росчерком пера вы перечеркнули мораль и преданность, сударыня
Единая страна!• 09 августа в 17:45
Подорванный какой-то. Терпеть не могу таких
автор Не прохожу мимо • 09 августа в 17:45
Ответ дляLove_Love_Love_
напевно уявлення про сім´ю різні і потреби у близькості теж
поки ми одні ще мені ок, я знайду чим зайнятись як провести час
але з дітьми такого не уявляю
разом мені ок, гуляти ок, ходити кудись, в тому то і справа що мені ок
йому, мені здається трохи в напряг, бо є ж цікавіші і веселіші речі
Love_Love_Love_• 09 августа в 17:48
Ответ дляНе прохожу мимо
але з дітьми такого не уявляю
Я просто не розумію що ви від нього хочете, щоб він лишив своє хоббі?
Заліковий троль• 09 августа в 17:48
Ответ дляLove_Love_Love_
Тут вважають, що свідоцтво про шлюб дорівнює свідоцтву про власність
Попадалочка• 09 августа в 17:48
Вы ему подходите,вы домохозяйка, а он мачо!! 5 лет думаете о детях?? Точно это не ваш мужчина!
Love_Love_Love_• 09 августа в 17:49
Ответ дляЗаліковий троль
Я просто не розумію що не так? Він працює, з нею гуляє, але має своє хоббі🤷🏼‍♀️
Удальонка• 09 августа в 17:49
мне бы такое не подошло, дальше будет только хуже, ребенок само собой только на вас
автор Не прохожу мимо • 09 августа в 17:49
Ответ дляLove_Love_Love_
я хочу щоб це не було нормою поїхати на всю суботу в інше місто, коли і у мене вільний час також, коли з двох вихідних він вільних з неділі 15:00, коли у мене були плани
я б хотіла щоб кожні вихідні був цікавий час для проведення разом і щоб не тільки я його планувала і пропонувала
Стефанія• 09 августа в 17:50
Ответ дляНе прохожу мимо
А он что говорит на это всё?
Аристократка-тунеядка• 09 августа в 17:50
Ответ дляНе прохожу мимо
але з дітьми такого не уявляю
У моей подруги такой муж, увлёкся яхтенным спортом, или как его правильно назвать, лет 5 назад.
У них двое детей, прекрасно живут. Иногда она ездит с детьми поболеть, если важные соревнования, дружит с жёнами мужчин из его команды, до войны ездили отдыхать даже вместе, в палатках. Но они очень любят друг друга, поэтому для них это вообще не проблема. Тем более, это чисто летний движ, да и вообще он хороший муж и отец.
Аристократка-тунеядка• 09 августа в 17:51
Ответ дляНе прохожу мимо
А когда вы за него замуж выходили, вы как себе это представляли?
Love_Love_Love_• 09 августа в 17:51
Ответ дляНе прохожу мимо
В сенсі : у вас були плани?
Тобто ви не поцікавились які у нього плани і створили свої плани?
Він в цьому спорті три місяці?
Заліковий троль• 09 августа в 17:52
Ответ дляLove_Love_Love_
Я вас розумію і згодна з вами, але тут вважають, що чоловік це власність, без права на хобі, тільки поруч повинен бути. Шаг вліво чи вправо розстріл.
автор Не прохожу мимо • 09 августа в 17:52
Ответ дляПопадалочка
я не домохозяйка
я почти ничего не делаю дома
я тоже работаю, еду заказываем, помощница приезжает, посуду и стирку делает техника, фрукты овощи докупаем поесть и все
единственно раскладываю вещи
пылесосим, мусор выносим по очереди
ok1904• 09 августа в 17:52
Вам краще розлучитися. У чоловіків хобі на другому місці після роботи. Не сприймаєте його таким як він є, не силуйте себе
ok1904• 09 августа в 17:53
А у Вас є хобі?
Love_Love_Love_• 09 августа в 17:53
Ответ дляНе прохожу мимо
я не домохозяйка
я почти ничего не делаю дома
единственно раскладываю вещи
пылесосим, мусор выносим по очереди
Ясно, тоді кидайте цього спортсмена.