Не прохожу мимо• Изменено 09 августа 2025
Чоловіка люблю, але його хобі...
це дуже багато вільного часу без мене
минула субота с 7 ранку до 22 вечора був на змаганнях, сьогодні продовження банкету з іншими командами, завтра ще один вид спорту.
Він від цього кайфує, я знаю де він, є фото, відео, знаю з ким, але якось від цього не легше.
У шлюбі 5 років, планували дітей, а я сиджу і думю, як я буду з дітьми, коли по будням він працює, проводить час ввечері зі мною ( гуляємо, кав´ярні, магазин за продуктами, фільм) а вихідні 2-3 рази на місяць майже відсутній.
Мені боляче і здається йому б таку саму дружину, яка любить стрибати по змаганням і буде за ним хвостиком на всі такі заходи їздити
Заборонити я не хочу та і не можу, вкликати почуття провини за те що людина насолоджується життям. Але мені боляче, 2 дні в топку, літо. Завтра ввечері я з подругою їду відпочивати, а він каже ну я якраз буду вдома, могли б час провести разом
Сусановна• 09 августа 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
я не можу бути під сонцем весь день на пляжі де нікого не знаю, умовно на житомирщині, чи вінничині
це просто поїхати і весь день провести в незнайомому місці і колі незнайомих людей
А как вы с ними познакомитесь, если не ездите туда?
Может там есть такие же жены, и они классные девушки. Просто вы об этом не знаете - потому что даже не пытаетесь узнать.
Платье Длинное бальное• 09 августа 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
моя самооцінка вже там біля плінтуса, що мені не віриться що я колись зустріну такого чоловіка,у якого я буду на першому місці і у якого буде зчитуватись щирий інтерес проводити час зі мною
У меня первый тоже постоянно движ, компании, везде бегал как подорванный
А потом уже после развода, когда у него ребёнок родился вообще с ним не виделся. Та девушка бедная сама тянула и в больнице с малым тоже совсем сама (
А я нашла нормального парня
Он семьянин у меня
Отец в первую очередь
Для него мы с ребёнком- самое важное в жизни
Мне так классно 👍
А я нашла нормального парня
Он семьянин у меня
Отец в первую очередь
Мне так классно 👍
Не прохожу мимо
• 09 августа 2025
Ответ дляПиши-пропало
А ваше хобби ?
я граю на фортепіано, займаюсь спортом у тренажерці
ходжу у театр з подругами
та у мене є друг дитинства який постійно двіж якийсь придумає разом, хоча ми бачимось раз на 3-4 місяці
умовно він планую якісь цікавинки, весь день з ним спланований від і до, куди підемо, де повечеряємо, на яку екскурсію чи екстрім поїдемо і ти такий ресурс набираєш з цих зустрічей
ходжу у театр з подругами
Пиши-пропало• 09 августа 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Может, обсудить с ним эту ситуацию? Если у вас получится донести до него свою потребность без упреков. От хобби он не откажется, но может, он предложит альтернативное решение, которое пока не очевидно.
Вариант 2 - брать один дополнительный выходной в месяц и проводить его вместе
Не интересно ему с ней и все
Все просто
БлинчикБезСметанки• 09 августа 2025
сьогодні бачила ролик в інсті по темі
Маша щаслива, бо вона любить Васю і в них хімія. Коли їй потрібні серйозні розмови, вона йде до Петі і говорить з ним годинами. Коли вона хоче погуляти, вона кличе Свету і вони ходять пішком цілий день. І всі щасливі, бо кожен приносить користь Маші
А Лєна нещаслива. Бо їй мало кохання її Васі. Вона хоче, щоб Вася з нею і гуляв і слухав постійно її розмови. А Вася з цим не справляється. І Вася теж нещасливий, бо з ним Лєна нещаслива
виведіть мораль самі
Фенте Фря• 09 августа 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
сьогодні бачила ролик в інсті по темі
виведіть мораль самі
Мораль по постам в инсте
БлинчикБезСметанки• 09 августа 2025
Ответ дляФенте Фря
Мораль по постам в инсте
ви хоч сенс написаного зрозуміли?
Не прохожу мимо
• 09 августа 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
сьогодні бачила ролик в інсті по темі
виведіть мораль самі
у мене є друзі, є де ще закривати емоційні потреби, але часом здається там близькості більше ніж у сім´ї і так не повинно бути
Країна мрій• 09 августа 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
сьогодні бачила ролик в інсті по темі
виведіть мораль самі
Мораль, шо блинчик без сметанки совсем не тейво, вот от этого и тянет искать мораль в инсте..
БлинчикБезСметанки• 09 августа 2025
Ответ дляКраїна мрій
ну кожен своє бачить. рада за вас, що ви знайшли хоч щось собі близьке в цій історії
БлинчикБезСметанки• 09 августа 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
може ви один одному не підходите? вам буде краще з більш домашнім чоловіком?
Неместная Я• 09 августа 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Це коло незнайомих, стане знайомим через 2-3 поїздки. Багато людей їдуть на пляж і там проводять час цілий день, просто на килимку. А вас ще й змаганнями будуть розважати. Азарт, енергія, адреналін.
Неместная Я• 09 августа 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Так і скажіть, що вам подобається друг дитинства що придумує двіжуху і ви закохани в нього по вуха. Але той не може вам забеспечити домашню прислугу, як чоловік.
Стефанія• 09 августа 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
а як можна узгодити те що посунути і перенести неможна?
є графік заходів, є друзі, є умовно його можливості поїхати кудись (він ж напередодні не планував нічого зі мною)
просто поставити умови, ну якось дивно, він ще з минулих вихіднив казав у суботу весь день теніс, у неділю волейбол
я про це знала і просто проковтнула
Ну вот сказать: в месяц не больше двух полных выходных дня на хобби. Если это целыми днями, а не на пару часов.
А вот недавно• 09 августа 2025
Мой муж так в футбол играл и не только на выходных, после работы тоже. Я наивно думала, что родится ребенок и он будет дома, а сейчас пусть развлекается, но и ребенок его не останавливал, под лозунгом «я зарабатываю на всю семью и мне нужен отдых» он расслаблялся. Немного сбавил обороты, когда пришел однажды домой рано, а сын мимо него прошел, будто левый дядька. А крест на футболе поставила лишь травма, причем, когда он уже в энный раз травмировался и врач сказал, что следующая травма может привести к операции.
Не прохожу мимо
• 09 августа 2025
Ответ дляНеместная Я
ні, якраз зовсім ні
нічого не відчуваю до своїхдрузів чоловіків, а от до мого чоловіка є почуття ніжності,пристрасті, але але...
Не прохожу мимо
• 09 августа 2025
Ответ дляА вот недавно
та вы даже не представляете какие они дикие до спорта
я знаю немного его знакомых, там такие травмы были, кого-то это остановило?...
Нет
Дюагональ• 09 августа 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
я про це говорила, що мені боляче, неприємно
одразу активізується, возить кудись, щось робить, а потім знову друзі кудись кличуть чи на носі якісь змагання і все туди несе
я знаю що він приїде задоволений, щасливий, а якщо буде сидіти вдома зі мною то буде сумний, але ж я не клоун розважати його
в чем проблема найти себе хобби? и сидеть довольной, а не грустной.
Конечно жаль, что он не нашел себе кого то на соревнованиях, ездили бы вместе и никаких проблем, но уж как есть.
Зимой у него нет пляжных соревнований?
А вот недавно• 09 августа 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Нет
Когда-то остановит
Дюагональ• 09 августа 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
я хочу щоб це не було нормою поїхати на всю суботу в інше місто, коли і у мене вільний час також, коли з двох вихідних він вільних з неділі 15:00, коли у мене були плани
я б хотіла щоб кожні вихідні був цікавий час для проведення разом і щоб не тільки я його планувала і пропонувала
я хочу чтобы было как я хочу.
Не прохожу мимо
• 09 августа 2025
Ответ дляА вот недавно
Когда-то остановит
как у вашего мужа, характер не поменялся, как спортом нельзя стало заниматься?
А вот недавно• 09 августа 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
У него и до того характер был не фонтан.
Автор, такое поведение - повеление незрелого мужчины. Он не готов к семье. Конечно, хобби должно быть, но не в таких количествах, что семья остается за бортом.
Не прохожу мимо
• 09 августа 2025
Ответ дляА вот недавно
вы не разводитесь?
А вот недавно• 09 августа 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
вы не разводитесь?
Уже, вернее официально еще женаты, но давно не живем вместе.
Кстати, сейчас дочь проходит психотерапию, и одна из самых больших проблем у нее - отсутствие внимания отца.
Вапщета• 09 августа 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви не знали що коли люди одружуються то не стають власністю одне одного?
Не стають. Але в такому шлюбі народжувати, то народжувати для себе. Правда є невеликий шанс, що буде брати дитину з собою, років з 6...
Не прохожу мимо
• 09 августа 2025
Ответ дляА вот недавно
это так ужасно, пусть проработают эти вещи и не травмирует это в ее отношениях
хотя мне так и не понятно почему я вышла замуж ( точнее плюсы очевидные есть) если от моего отца внимание было много и очень искреннего
А вот недавно• 09 августа 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
У меня от отца тоже было внимание, но были и другие люди же. Я тоже искала свои причины, прорабатывала их, и до сих пор еще работаю, потому даже не пытаюсь искать новые отношения, ведь новая я еще не готова.
Ms. Android• 09 августа 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
А поехать и позагорать возможно? Он себе в волейбол играет, вы под зонтиком книжку читаете, дорога туда-обратно вместе, поболтали, посмеялись. Может там и познакомитесь с такими же женами, будете вместе тусить на выездах своих мужиков
Ответ дляБлинчикБезСметанки
сьогодні бачила ролик в інсті по темі
виведіть мораль самі
Мораль такая. Если не готов создавать семью то нехер жениться.
А вот недавно• 09 августа 2025
Ответ дляMs. Android
Да все можно, а если ей не хочется? Люди должны быть одной волне в браке.