Не прохожу мимо• Изменено 09 августа 2025

Чоловіка люблю, але його хобі...

це дуже багато вільного часу без мене
минула субота с 7 ранку до 22 вечора був на змаганнях, сьогодні продовження банкету з іншими командами, завтра ще один вид спорту.
Він від цього кайфує, я знаю де він, є фото, відео, знаю з ким, але якось від цього не легше.
У шлюбі 5 років, планували дітей, а я сиджу і думю, як я буду з дітьми, коли по будням він працює, проводить час ввечері зі мною ( гуляємо, кав´ярні, магазин за продуктами, фільм) а вихідні 2-3 рази на місяць майже відсутній.
Мені боляче і здається йому б таку саму дружину, яка любить стрибати по змаганням і буде за ним хвостиком на всі такі заходи їздити
Заборонити я не хочу та і не можу, вкликати почуття провини за те що людина насолоджується життям. Але мені боляче, 2 дні в топку, літо. Завтра ввечері я з подругою їду відпочивати, а він каже ну я якраз буду вдома, могли б час провести разом
Вапщета• 09 августа 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Автор єдиний вихід це компроміс. Наприклад суббота проводите разом, а у неділю нарізно- кожний по своїй программі. Або одні вихідні разом- другі- окремо. У нього повинен бути вільний час лише для себе. І у вас теж.
Мені здається, що питання навіть не в часі, а в тому, що з нею він через силу час проводить. Ну так вона пише
ТайТаке• 09 августа 2025
Автор , вас эти умники не поймут.
У одной чунга чанга вечно на ливане, вторая рада хоть крохам.

Я так понимаю что вас напрягает что ваш муж уделяет внимание вам по остаточному припципу?

Так быть не должно. В таких отношениях женщина несчастлива.
автор Не прохожу мимо • 09 августа 2025
Ответ дляТайТаке
Автор , вас эти умники не поймут.

Да, вы скорее всего ближе к истине
Тут наверное не его наполненность и удовольствие раздражает, а именно что я как за бортом, что я не причастна к его удовольствию и счастью и от этого я и несчастная
что со мной, что без меня, он прекрасно себя чувствует
ТайТаке• 09 августа 2025
Что могу посоветовать. Не истерить и углубиться в себя . И понаблюдать за его поведением. Если ничего не изменится то это плохой звоночек.

Но лучше для вас это понять раньше .
ТайТаке• 09 августа 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Да, вы скорее всего ближе к истине
И вы правы что вас это не устраивает. Абсолютно!
автор Не прохожу мимо • 09 августа 2025
Ответ дляТайТаке

Но лучше для вас это понять раньше .
уже немного застряла в эмоциональной зависимости, когда требую больше я, чем он
Хочу просто уехать ненадолго куда-то на пару недель, провести время с собой
ТайТаке• 09 августа 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Главное хотеть уехать не назло ему а для своей радости.
Это ОЧЕНЬ важно.
ТайТаке• 09 августа 2025
Вам необходимо отлдлиться что бы оценить трезво ситуацию для себя и ему дать возможность что то сообразить .
Ms. Android• 09 августа 2025
А он всегда таким был, и до вашего брака тоже?
автор Не прохожу мимо • 09 августа 2025
Ответ дляТайТаке
что-то подобное я делала, он не замечает, а мне от этого еще больнее
условно идем вместе, я обычно первая завожу разговор, тему
а тут могу молчать и он молчит и так может быть всю прогулку, ВСЮ, он просто будет молчать
Или если я не приду, не предложу сходить\посмотреть фильм сам первый не сделает инициативу, ничего не предложит
буду сидеть себе в комнате или на кухне и все, он может даже спать пойти и не сказать что о спать ложится
ТайТаке• 09 августа 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Не хочу быть категоричной

Но оно вам надо??
автор Не прохожу мимо • 09 августа 2025
Ответ дляТайТаке
Не хочу быть категоричной

Но оно вам надо??
я еще не знаю
точно мне хочется быть в отношениях
пока других вариантов рядом нет, да я и не ищу
думаю что надолго меня отвернет от отношений в случае чего
ну например я знала что к нему могу прийти, поплакаться, если на работе что-то не лады, или когда увольнялась еще раньше он поддерживал
ТайТаке• 09 августа 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
я еще не знаю
точно мне хочется быть в отношениях
Тогда сейчас просто не вкладывайтесь эмоционально в отношения . Не будет так больно. Во всех моментах, даже минимальных себя ставьте на первое место.
автор Не прохожу мимо • 09 августа 2025
Ответ дляТайТаке
вы правы, надо попробовать хотя бы
ТайТаке• 09 августа 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
вы правы, надо попробовать хотя бы
Вам до 30?
автор Не прохожу мимо • 09 августа 2025
Ответ дляТайТаке
Вам до 30?
нет, уже 32 на носу
ТайТаке• 09 августа 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
нет, уже 32 на носу
Ну почти . Я где то так и думала. Моя дочь на 2 года старше.
размахер• 09 августа 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
я про це говорила, що мені боляче, неприємно
одразу активізується, возить кудись, щось робить, а потім знову друзі кудись кличуть чи на носі якісь змагання і все туди несе
я знаю що він приїде задоволений, щасливий, а якщо буде сидіти вдома зі мною то буде сумний, але ж я не клоун розважати його
Прям ’боляче’.... Вы в себе??? У вас нездоровая реакция. У каждого человека должно быть спор пространство, свое хобби. Ваша проблема в том, что у вас этого нет.
размахер• 09 августа 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
а як можна узгодити те що посунути і перенести неможна?
є графік заходів, є друзі, є умовно його можливості поїхати кудись (він ж напередодні не планував нічого зі мною)
просто поставити умови, ну якось дивно, він ще з минулих вихіднив казав у суботу весь день теніс, у неділю волейбол
я про це знала і просто проковтнула
Другими словами - вы хотите чтоб он отказался от хобби?
Ну скажите уже это.
Відморожена• 09 августа 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
сейчас одним росчерком пера вы перечеркнули мораль и преданность, сударыня
Мадам тяпнула рюмаху и с дозой не расчитала? Это как наличие хобби можно притянуть к моряли и преданности,завидую столь бурной фантазии
Відморожена• 09 августа 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
я граю на фортепіано, займаюсь спортом у тренажерці
ходжу у театр з подругами
та у мене є друг дитинства який постійно двіж якийсь придумає разом, хоча ми бачимось раз на 3-4 місяці
умовно він планую якісь цікавинки, весь день з ним спланований від і до, куди підемо, де повечеряємо, на яку екскурсію чи екстрім поїдемо і ти такий ресурс набираєш з цих зустрічей
Тобто ви з друзями також нічого не плануєте все вони, то у подруги діти , то друг дитинства все от і до придумує. Тоді зрозуміло, ви помилилися у виборі партнера, вам потрібні відноси папа/дочка, чоловік все планує от і до, і ви постійно під крилом.
Одне не зрозуміло, як ви взагалі зійшлись, я трохи боком відношусь до активної тусовки, там чоловік/жінка +/- однакові у свої пристрасті до чогось, навіть якщо це різни активності, але вони зайняті, я сама в ролі вашого чоловіка, постійний рух хоча мені за 40, ось буде недільний тур із рюкзаком, а чоловік дома сидить, бо йому таке не цікаво, буде займатися тим що цікаво йому, добре що він сам в змозі свій вільний час організувати і радіє що я його туди тяну.
Реально подумайте чи потрібно воно вам, таких як ми із вашим чоловіком не переробиш, або сприймаєш цей рух, або ні, вам потрібні інші відносини))
Відморожена• 09 августа 2025
Ответ дляВапщета
Ні, Автор пише що вона не Хоче організовувати щось, вона не клоун, хобі чоловіка не цікаво, а просто сидіти дома чоловіку сумно, звичайно активній людини просто на дивані сиділи не подобається. Тут просто різні люди із різними вподобаннями, автор хоче щоб її кружляли, а чоловік хоче адреналіну, а не вигулювати жінку
пицунда• 09 августа 2025
боже какие мы все разные...да я счастлива безмерно если мой куда то сваливает да еще и с ночевкой...свобода ни фига делать не надо тазики еды готовить не надо
Непозбувна Бентега• 09 августа 2025
Чоловік спортсмен. Коли зустрічались і йшла справа до одруження, я розуміла, до це його хоббі і або я з ним, або окремо. Почала з ним їздити на змагання, а потім втягнулась. Сама приймала участь як помічник організаторів, або як учасник аматор.
Це дуже скріпило шлюб.
Обнемашечка• 09 августа 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Займіться і ви чимось цікавим. У мене чоловік співак. В будні він на роботі, а в вихідні на концертах співає. І нам так супер. Я своїми справами спокійно займаюсь, а він робить те, що йому подобається. Не набридаємо один одному, всі щасливі.
Гопница-Советчица• 09 августа 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
я про це знала і просто проковтнула
А треба було не ковтати , а запитати: ’А в який день Я? Наша сім´я, наш шлюб? Який день ти виділиш лише для нас ДВОХ? ’
Ви проковтнули раз, другий, і для нього то стає нормою , ві не вважає за потрібне домовлятись, шукати компроміс. У нього тепер є лише 2 стани - 1.Я щасливий коли я роблю, що Я хочу
2. Я нещасний, похмурий без настрою якщо я не роблю, що Я хочу!
Варіантів ’ ми разом щось робимо’, ’компроміс для обох’, ’ми домовляємось про те, що для обох прийнятно ’ у його голові немає !
Нароливши дитину , Ви будете з нею самі, дитина то напряг , то не весело, ніяхого дофаміну і адреналіну... І скільки б тут не казали що чоловік то не власність , істина одна - шлюб то командна гра , а у вас немає команди.
Лялька в колисці• 09 августа 2025
Ответ дляпицунда
вам бы тоже чем то заняться...поменьше будет глупых мыслей в голове
Але коли з´являться діти, в них навіть сумісних буднів не буде.
Лялька в колисці• 09 августа 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Я просто не розумію що не так? Він працює, з нею гуляє, але має своє хоббі🤷🏼‍♀️
Хобі, якому він віддає всі вихідні. От вона і хвилюється, що з дітьми буде така саме картина, а дітям потрібен тато, і сумісне проводження часу.
Лукава Кішка• 09 августа 2025
Скорее все он не ваш человек , а вы не его. Ошибка.
Фенте Фря• 09 августа 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
ви хоч сенс написаного зрозуміли?
Нет, та куда мне