Ася Карповна• 09 августа в 18:31

Батьки ЗНО (НМТ) дайте пораду батькам молодшої школи, будь ласка

Прочитала класну тему про те хто як поступив (на бюджет, контракт, прохідні бали).

Батьки випусників, дайте пораду батькам молодшої школи. Як би ви зараз пройшли цей шлях? Які додаткові заняття? В якому віці починати додатково щось робити? Яку обрати школу?
Не стесняюсь• 09 августа в 19:06
Ответ дляАся Карповна
А скільки занять на тиждень (чи годин) англійської?
Тричі на тиждень ходила з 7 до 11 кл.
Квітка Миру• 09 августа в 19:09
Ответ длявсегдаДаДа
Польский с репетитором индивидуально или в группе?
Курсы+репетитор
Еще фильмы на польском ,телефон и комп на польском ,игры на польском ,песни слушал польские
И сам дополнительно занимался
У сына английский В2 и он начал его даже забывать ,потому что так усиленно учил польский
И укр мову сдал на 191 ,хотя думал ,что будет меньше ,потому что начал путать украинские и польские правила
СкокоМнеДадите• 09 августа в 19:09
Моя здала матем на 200. Вчила без репетитора, останній рік лише кілька занять за отими завданнями профіля. Тепер тут знайшла учнів, є 7 і 10-11 класи. Головне- бажання дитини сприймати інформацію.
В НУШ син, то вже в 10-12 не хочу щоб йшов. Технікум, потім усвідомлено ВНЗ. І важливо постійно вчитись. Щоб було впевнено і спокійно
Брюлик в стразах• 09 августа в 19:12
Ответ дляМамаша в бигудях
Ви вдома англійською говорите? Чи як це дитина забуває українські слова?
Я взагалі не знаю англійську, мій рівень - сенкю вері мач, в школі була німецька, яку не пам´ятаю уже зовсім.
Дитина з першого класу займається з репетиторами, були групові, індивідуальні, потім була рік двомовна онлайн школа, де половину предметів англійською викладали. Дивиться відео англійською. Соцмережі всі англійською, там немає українського контенту в неї. Друзі в онлайн іграх з різних країн, спілкування англійською. Ще б книжки читала, але читати не любить, хоча зарубіжну літературу на літо я купила деякі на англійській мові. Буває говорить і не може підібрати слово українською.
Квітка Миру• 09 августа в 19:15
Ответ дляБрюлик в стразах
У моего тоже такое бывает
Но это не значит ,что забывает украинский ,а просто слово на английском более точно передает смысл и не может подобрать аналогичное на украинском
Брюлик в стразах• 09 августа в 19:17
Ответ дляКвітка Миру
У моего тоже такое бывает
Так, саме так.
І ще якщо щойно з друзями говорила англійською, зайшла на кухню води попити, а тут мама щось питає)))
Чоловік перекладає мені
Ондатрова шуба• 09 августа в 19:41
Якщо дитина в молодшій школі, то це НУШ. Ці діти будуть здавати екзамени не так, як зараз. Через 2 роки буде лише перший випуск 9 класу. По ним і орієнтуйтесь.
Стрекозей• 09 августа в 19:48
Всі школи повна маячня.Хочете пройти добре НМТ,берете збірки минулих років і тупо вирішуєте.За всі роки,щоб було як на автоматі.Це єдиний вірний спосіб.Тільки самому розбиратись і вчитись.
Свезло так свезло• 09 августа в 20:14
Ответ дляНе стесняюсь
Доньці взагалі не заходила англійська індивідуально. Займалася в Грейд - чудові курси й крутий рівень дають
Це я така. Мені лише групові підходять. Власне, так і вивчила
Я не в теме• 09 августа в 20:55
Ответ дляСтрекозей
Где их брать? Они ж перестали выкладывать задания
Стрекозей• 09 августа в 21:01
Ответ дляЯ не в теме
В интернете все есть.
Я не в теме• 09 августа в 21:02
Ответ дляСтрекозей
В интернете все есть.
Так там не все
Стрекозей• 10 августа в 08:28
Ответ дляЯ не в теме
Так там не все
Чего именно вы не нашли?
Ширли-Мырли• 25 августа в 23:16
Готуватися заздалегідь, не в 11 класі починати, а років за 3. Так і до іспиту підготуватися можна, і іще й міжнародний сертифікат з мови отримати заздалегідь, щоб потім сконцентруватися на інших предметах. Я репетитор англійської і бачу, як кусають лікті ті, хто не зміг сам, а до репетитора пішов не дуже вчасно
Аноним_• 02 сентября в 23:34
Математику брати з 7 класу саме пізніше-як тільки з´являється алгебра і геометрія. А той з 5-6. Англ мову теж .і щоб була структура.моя дитина англ мову до 10 класу вже вивчила ідеаьно.тому ми не наймали репетмиора. Граматика була супер. Прлсто робила тести