жар-птица Нюра• 10 августа в 09:10
Чи можна покращити зір без окулярів?
45 років, початкові вікові зміни на обстеженні виявили, бачу трішки розмито зранку і увечері
Замовити окуляри зараз не маю можливості фінансово, бо треба зібрати двох дітей в школу
Чи можна якимись вправами чи краплями трішки покращити зір, хоча б поки що?
Зайченя• 10 августа в 09:13
Я думала, що вже точно треба окуляри.А виявилося що мала високий рівень глюкози.Після їжі взагалі бачила як в тумані, чи через поліэиленовий пакет. Офтальмолог наисав початкові вікові зміни, але сказав, що не має потреби в окулярах і він їх призначати не буде. Знизила цукор зір покращився.
Бентливуман• 10 августа в 09:14
Есть упражнения, загуглите. Не знаю, почему с гугла не начали. Есть таблетки, вам врач должен был прописать, как и капли, если они нужны
Мама Чели• 10 августа в 09:14
Зі свого досвіду: робила дома вправи, ходила на апаратне лікування, капала краплі - все це гроші на вітер, не покращилось зовсім. Все одно потім купила окуляри.
Сладкий лимончик• 10 августа в 09:14
Моя мама какие-то упражнения делает, уверяет, что помогают. Но она очень внушаемая, тот человек, с которым любое плацебо работает. Погуглите, попробуйте упражнения, мало, вдруг помогут тоже. По крайней мере, это бесплатно.
жар-птица Нюра
• 10 августа в 09:21
Ответ дляСмурфик
Це правда.
скільки вони коштують ці « дешеві»?
ПростоБелка• 10 августа в 09:22
Ответ дляжар-птица Нюра
скільки вони коштують ці « дешеві»?
300 грн на місяць
Але ще краплі до них рідину
Смурфик• 10 августа в 09:23
Автор, якщо вже даже критична ситуація, то готові окуляри. Хоча це не дуже правильно. Уважно обирайте диоптрії. Прочитайте текст. Очам повинно бути відразу комфортно.
Коли будуть гроші, не гоніться за новомодними оправами та лінзами. Все можна придбати дуже бюджетно.
Смурфик• 10 августа в 09:24
Ответ дляПростоБелка
300 грн на місяць
Але ще краплі до них рідину
+ 250 грн самий дешевий розчин. Вистачає на 2 міс майже
жар-птица Нюра
• 10 августа в 09:25
Ответ дляСмурфик
розумію, але мені дуже важко обрати навіть сонцезахисні окуляри- нічого не підходить, в усіх мені негарно.... не хочеться виглядати смішно(
ПростоБелка• 10 августа в 09:28
Ответ дляСмурфик
Я написала про рідину
Моя велика за 600
Десь на півроку
Моя велика за 600
Десь на півроку
жар-птица Нюра
• 10 августа в 09:30
і в лінзах потрібно весь час ходити, а мені хоча б для роботи( працюю за комп’ютером) і для читання
ПростоБелка• 10 августа в 09:31
Ответ дляжар-птица Нюра
Тоді краще окуляри
Це не так дорого, беріть дешеву оправу
Мадам Подлинник• 10 августа в 09:32
Ответ дляжар-птица Нюра
скільки вони коштують ці « дешеві»?
Для начала, нужно проверить зрение. Я, например, не могу просто купить любые готовые очки, у меня большая разница между глазами. Идите к окулисту, а не бред читайте на форуме.
жар-птица Нюра
• 10 августа в 09:34
Ответ дляМадам Подлинник
я була в окуліста, виявили далекозорість( вікові зміни)
Мадам Подлинник• 10 августа в 09:45
Ответ дляжар-птица Нюра
Это прекрасно. Но я говорю о том, чтобы подобрать очки. Если у Вас +2, +3 одинаково на оба глаза пойдёте и купите себе готовые очки на рынке. Если у Вас на одном +3, а на другом +2, то очки придётся заказывать.
жар-птица Нюра
• 10 августа в 10:25
Ответ дляМадам Подлинник
я все це розумію, але на даний момент кожна копійку, як кажуть, рахую, бо зібрати двох дорослих дітей до школи на одну невелику зарплату дуже важко.
Тому запитую про якусь альтернативу на зараз щоб не погіршити ситуацію до того моменту, поки зможу придбати окуляри
Эт вернячОк• 10 августа в 10:27
Ответ дляжар-птица Нюра
Почитайте тут:
А бесплатных не дают? Раньше давали (вроде).
Насчёт зрения - народная медицина (ягоды, овощи и т.д)
Радуга-дуга• 10 августа в 11:17
Ответ дляжар-птица Нюра
скільки вони коштують ці « дешеві»?
Якщо очі однаково бачать, то по рецепту лікаря у тій самій оптиці, де робили огляд, готові китайські окуляри 400-600 грн. коштують.
Я у січні такі купила, прожили вони до серпня (мені 46 і теж вікові зміни, окуляри треба лише для читання).
Тільки не купуйте у Аврорі за 75 грн., від них очі болять.
Радуга-дуга• 10 августа в 11:19
Ответ дляжар-птица Нюра
Рецепт покажіть. Якщо відстань 60-62 і очі однакові або майже однакові, немає астигматизму, то готові окуляри - варіант.
По опыту ничего не помогает. Очки нужны ,они притормозят дальнейшее падение зрения. Без очков глаза сильнее напрягаются и падает зрение быстрее. Если заказывать на сайтах,то получается дешевле.Но вам нужно узнать параметры своих глаз, пусть окулист выпишет рецепт на очки и по этим значениям заказать на каком-то сайте.
За ким я буду?• 10 августа в 23:44
Ответ дляжар-птица Нюра
Тоді кому буде смішно?
жар-птица Нюра
• 11 августа в 08:08
Ответ дляЗа ким я буду?
Тоді кому буде смішно?
до чого ваш коментар, не зрозуміла ?!
За ким я буду?• 11 августа в 08:11
Ответ дляжар-птица Нюра
до чого ваш коментар, не зрозуміла ?!
Ви пишете, що боїтесь виглядати смішно. Вам на роботі чи за книгою саме це важливіше. Кожен робить вибір сам.
SnowMaiden• 11 августа в 14:09
У меня похожая ситуация со зрением.
Была на консультации по Эл направлению в частной клинике, была акция у них, прекрасный доктор всё посмотрел на разных приборах, никаких кружков с ручным определением, как в поликлинике, только автоматически.
Выписал рецепт на очки для чтения, работы за компьютером, и сразу сказал, что мой случай несложный, можно спокойно брать готовые очки в их оптике или любой другой.
Я тут же зашла в их магазин, и мне продавец предложил выбрать из готовых очков, причем сам же посоветовал взять уценку, типа неактивная модель. И вуаля, за 150 грн я имею очки, очень оказались удобные именно для компьютера, положила рядом и использую по необходимости работы. Разница с ними и без огромная, хотя зрение 0.75 всего