Fashion_besties• 10 августа 2025

Крик душі військової

Я хочу. Я вимагаю жорсткий закон мобілізації. Мені байдуже чия черешня не може чи не хоче. Я хочу, аби почали трусити блогерів, пєвців ртом, гумористів, стендаперів, помічників держслужбовців, щоб усіх н₴хуй на полігоні, а потім на фронт. Я хочу, аби трусили вгодованих биків в ресторанах, так званих волонтерів, качків в спортзалах, нев#бенних мотоциклістів, любителів форсажів нічного міста. Я хочу, аби кожен знав і чітко розумів відповідальність за неявку, аби були жорсткі закони відповідальності. Ця демократія ЗА#БАЛА! Я хочу, аби кожна курка, яка гавкає в сторону військовго, була моментально мобілізована і відправлена на фронт медиком, стрілком, та піхуй ким, аби кожна курка, яка розказує нам, що вона нас туди не посилала і чого це то всі мають - теж мала, повинна була!
Я хочу, аби жорстоко карали тих хто не те що б підняв руку на тцк чи військового, а бодай голос підвищив. Я хочу, аби так як в США, за неповинність мордою в землю, за різкий рух - вогонь на ураження.
Ми занадто довго було толерантним до цивільного світу, який дуже різко з " віримо в ЗСУ, бий ворога ", прейшло - пішли н₴хуй, вас не посилали, не має дурних, п#зди усіх у пікселі.
А вам цивільні істоти просто кажу, чаша терпіння військових давно переповнена. І вони прийдуть порядок наводити - з вами, якщо ворог раніше не прийде, бо ви ж на фронт #бали йти.

https://www.facebook.com/share/p/16jkLw1oJe/?mibex...
R-Y-N-A• 10 августа 2025
Ответ дляSeehund
Хотеть не вредно.
Ви вже приготували до переїзду чи з нетерпінням чекаєте окупацію?
Mira29-c3c3• 10 августа 2025
Ответ дляХроники эмпатии
І що? А потім хтось буде заздрити що чийсь син вижив чи чоловік, почнеться помста, доноси
Ти або робиш свою справу і не п***ь, або не сунься туди
Удалено администрацией...
R-Y-N-A• 10 августа 2025
Ответ дляSeehund
Давайте вы не будете мне указывать, что где писать.)
Звикайте.В раші тільки так
R-Y-N-A• 10 августа 2025
Ответ дляhelga2014
Удалено администрацией...
lilul990• 10 августа 2025
Ответ дляunona4ka
так к психологу нужно, а не лить в сети. У нее что не пост- то все не так, там и к военным у нее куча претензий, уже не одну часть поменяла, потому что все х.евые, одна она звезда.
Хтось ллє у фб. Хтось до психолога. А вы думаєте зараз багато хороших психологів які можуть працювати з птср? Слухати якісь піздостраданія за пісюном чи розбирати дитячі травми за великі гроші - будь ласка. А шось реально серйозне в роботу взяти - у психологів самих кукуха їде
R-Y-N-A• 10 августа 2025
Ответ дляTeonaa
З обстрілами що робити? Стій хоч ми всі до останнього кота на фронті, - як розносили, так і будуть розносити. Я цю війну(точніше план) не розумію. А так як є - результат відсутній. Лбдей нагребли неміряно. Не бачу жодного сенсу гребти до нескінченості
Іди в пво вчись і захищай свій дім від обстрілів
R-Y-N-A• 10 августа 2025
Ответ дляВеточка сакуры67
У нас тоже все готовы были и притула и Гордон
От же кацапам Притула поперек горла)
Mira29-c3c3• 10 августа 2025
Ответ дляМиззери
Тоже бесит , помню историю как при аварии по вине военного травили женщину что она взяла с него деньги за ремонт машины -это же военный! Считайте это донатом !
Правила должны быть для всех
Одинаковые
Саме так . Однакові.
Одні за кордоном від початку війни сидять , а інші з окопів не вилазять по 20 діб .
R-Y-N-A• 10 августа 2025
Ответ дляMystery -ing
Хотелось бы окончания войны, а не новый замес. Но не нам, простым людям, решать это.
Ну звичайно, ви ж люди маленькі,і безправні на болотах.
НадпотужнаПотужність• 10 августа 2025
Ответ дляR-Y-N-A
От же кацапам Притула поперек горла)
о, методичка зеленого боневтикаянетряпки. Притулы, слепые артиллеристы Стерненки с лаченами и джокерами - заслуживают почтения, да?
ботяра офисная
R-Y-N-A• 10 августа 2025
Ответ дляНадпотужнаПотужність
у этой бабенки не все вальты в колоде, сколько таких отбитых типа ’служат’.
Мой одногруппник, бандюган настоящий, как только начался замес пошел добровольцем, в самых горячих точках служит.
Говорит что наконец-то нашел себя, убивать-прям его тема. Что будет делать после - не знает. Ибо Там его мир, лучший мир.
Сподіваюсь багато кацапів вже знищив.
На його вік роботи точно вистачить
R-Y-N-A• 10 августа 2025
Ответ дляNathalie27
Думаю, жіночок з психічними порушеннями у нас вистачає
А на цьому форумі-то безліч
R-Y-N-A• 10 августа 2025
Ответ дляРаспродажа СП
Теж знаю таких.
Які не могли знайти роботу, на 10000грн охоронником сидів у 35років у Києві. А тепер супервояка. Й прислати в групу хлопцям відео як відрізають голови для нього це зараз ок.
Він як повернеться знову буде ніхто й зватиме його ніяк
Відрізають голову кацапи.Ви і ваш знайомий з росії?
R-Y-N-A• 10 августа 2025
Ответ дляНадпотужнаПотужність
ботяра офисная
Притула і Стерненко збирають мільйони і швидко закривають потреби військових на передовій,щоб ще більше ваших кацапів здохли на українській землі.
Perfect look• 10 августа 2025
Всех дававших присягу на фронт!
ментов, тцкашников, крыс штабных и тд!
Простой народ три с половиной года повоевал, хватил ! Очередь тех, кто должен был воевать с первого дня, ибо давал присягу !
Увидели ментов на улицах, тцкашников подходите к них и требуйте , чтоб шли на фронт!!!!!!
Так должен делать каждый из нас или какого они жрут за налоги людей и не выполняют свои прямые обязанности?
Perfect look• 10 августа 2025
Хватит *
Natali-1096• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
Та кого ви там утримуєте своїми трьома копійками. Зараз усе тримається на зовнішніх вливаннях
Ок.Тоді хай мої 5% зарплати у виді військового збору повернуть мені,я не проти! Якщо це копійки...Для мене ні!!! Ми з 2014 року платимо цей збір може досить?!
lilul990• 10 августа 2025
Ответ дляNatali-1096
Досить, запускайте кацапів
Стрекоза любви• 10 августа 2025
Ответ дляМиззери
Вы это увидели а я отношение к гражданским -гражданское существо , не смей открывать рот иначе надо мордой на асфальт и огонь на поражение
Вам в Польщі взагалі нічого боятися.
Анна_Бель• 10 августа 2025
Мій чоловік загинув. Я нікому не бажаю цього. Це все страшно, гидко, ніякого геройства в цьому. це все даремно
Анна_Бель• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
Її можна понять. Але по статистиці таких як вона пасіонаріїв меншість

У Німеччині 40 відсотків як вияснилось - готові захищати країну. Це навіть більше ніж в Україні.
Там далеко не 40, а біля 12%
lilul990• 10 августа 2025
Ответ дляАнна_Бель
Там далеко не 40, а біля 12%
16 точно готові, 22 - ймовірно. Навіть якщо 20 відсотків це вже ніх´йова армія буде
Анна_Бель• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
Ймовірність-це не погодження. Результати тестування шокували НІмеччину і всім ясно, що на це вони не підуть
Будуть гасити вогонь війни дурними українцями. Їм на благо зеля міняє наші життя на єврики аж бігом
lilul990• 10 августа 2025
Ответ дляАнна_Бель
Ймовірність це вони попадуть в армію хотя потім можливо пожаліють але діватись уже буде нікуди.
lilul990• 10 августа 2025
Ответ дляАнна_Бель
Всі ми умрем. В цьому по факту нічого прекрасного немає
НадпотужнаПотужність• 10 августа 2025
Ответ дляR-Y-N-A
неліковане та неприв´язане, офісна горлянка :-) така ж продажна, як зелене кодло, зрадник, барига та ухилянт, як все його оточення
Графиня Шезвездицкая• 10 августа 2025
А в чем она не права?
Почему воюют те,кто не имеет отношение к военному делу..
Где эти все 40ка летние военные пенсионеры?
ТЦК-какого хрена не воюет?
Seehund• 10 августа 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Звикайте.В раші тільки так
Ещё одна нашлась.))
Seehund• 10 августа 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Я уже ее ’дождалась’ ещё в 2022 году, благодаря нашему руководству . Так что не старайтесь тут ярко проявить свои оригинальные умственные способности.))
Сонная Сова• 10 августа 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
А в чем она не права?
ТЦК-какого хрена не воюет?
Думаю надо спросить у Зеленского, правда вряд-ли он кому то ответит, еще и возможно тот кто спросит про это напрямую рискует оказаться в тюрьме.
К тому же почитайте что она пишет ’На ТЦК голос не повышать даже, они правы и делают свою работу’