Я хочу. Я вимагаю жорсткий закон мобілізації. Мені байдуже чия черешня не може чи не хоче. Я хочу, аби почали трусити блогерів, пєвців ртом, гумористів, стендаперів, помічників держслужбовців, щоб усіх н₴хуй на полігоні, а потім на фронт. Я хочу, аби трусили вгодованих биків в ресторанах, так званих волонтерів, качків в спортзалах, нев#бенних мотоциклістів, любителів форсажів нічного міста. Я хочу, аби кожен знав і чітко розумів відповідальність за неявку, аби були жорсткі закони відповідальності. Ця демократія ЗА#БАЛА! Я хочу, аби кожна курка, яка гавкає в сторону військовго, була моментально мобілізована і відправлена на фронт медиком, стрілком, та піхуй ким, аби кожна курка, яка розказує нам, що вона нас туди не посилала і чого це то всі мають - теж мала, повинна була!
Я хочу, аби жорстоко карали тих хто не те що б підняв руку на тцк чи військового, а бодай голос підвищив. Я хочу, аби так як в США, за неповинність мордою в землю, за різкий рух - вогонь на ураження.
Ми занадто довго було толерантним до цивільного світу, який дуже різко з " віримо в ЗСУ, бий ворога ", прейшло - пішли н₴хуй, вас не посилали, не має дурних, п#зди усіх у пікселі.
А вам цивільні істоти просто кажу, чаша терпіння військових давно переповнена. І вони прийдуть порядок наводити - з вами, якщо ворог раніше не прийде, бо ви ж на фронт #бали йти.
Распродажа СП• 10 августа 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Відрізають голову кацапи.Ви і ваш знайомий з росії?
Удалено администрацией...
Ответ дляhelga2014
Вот эти надрывные, угрожающе-слезливые посты - тоже метод манипуляции. Игра на чувствах, нервах, поселить страх, стыд и тд. Такие постики тоже оплачиваются.
Примечательно, общалась на работе с молодыми парнями, до 25, на тему биг бордов азова, 3 штурмовой, миллионного контракта и других «мотивашек», насколько все эти методы их мотивируют, возникает ли желание все бросить и пойти) ответ - нет, никак.
Так что, все это деньги на ветер
Бессмысленная бойня никого не мотивирует.
Ответ дляlilul990
Мобілізація ніде не буде добровільною. Це тіки тут думають шо зеленський якийсь ізвєрг
Мобілізація всюди напів примусова, даже в Ізраїлі, де вже змушують проходити воєнну службу ортодоксальних талмудистів які косили від армії тим шо ходили талмуд вивчати
Не треба порівнювати Ізраїль з Україною, там інші цілі мобілізації, в Ізраїлі мобілізація для ефективного опору, призивають людей до 42 років, акщо не вищий офіцер, а у нас призивають щоб по-перше знищити людину в мясних штурмах, по-друге щоб покарати і по-третє щоб в стойлі бидломаса була, але спочатку розміновують чонгар, щоб побільше сюди військ РФ зайшло, потім, коли люди приїзжають з-за кордону і стають в чергу в військомат розповідають що війна 2-3 тижні і будемо каву в Ялті пити, а потім вже випускають ТЦК і починають того хто не встиг зашаритись мобілізовувати
Ответ дляalex-3f3c
Не демонізуйте зсу
Ми не Ізраїль бо ми ніколи дотепер не воювали, у нас нема поняття, нема стандартів і підходу. Але вже те шо мадяра і других ефективних людей залучають до управління це вже неабиякий прорив
Склалась генеральська совкова ієрархія і кумівство.
Ця махіна дуже тяжка до змін, дуже. Але її пробують міняти. Не прибідняйтесь
Ответ дляNatal_ka91
В чомусь вона має рацію. Якщо так кричать за кордони - значить, закон має бути рівним для всіх. Бо це одна з причин чому люди тікають від мобілізації. Але і для тцкунів і їхні неадекватні дії має бути така ж відповідальність
Не має вона рацію, людина, яка звинувачує всіх інших і принижує, не може мати рацію
Вона апріорі не знає, і не буде знати, ситуацію кожного. Вона узагальнює всіх - істоти. То нащо ти воюєш за істот?
Давайте закриємо всі заклади, лікарні, підприємства і підемо на фронт
То зупинить наступ? Так, може на деякий час. Але ми не можемо перемогти військовим шляхом, бо сили нерівні. Ракети і шахеди то не зупинить ніяк.
Тому відповідальність тільки на політиків і дипломатії.
Неможливо перемогти кількістю
Ответ дляlilul990
Не демонізуйте зсу
А до чого тут ЗСУ? Я не про ЗСУ, я про найвеличнейвшивого і 5-6 ефективних менеджерів
Графиня Шезвездицкая• 10 августа 2025
Ответ дляadri1807
Да мне плевать, военная она или нет. Её манера общения, говорит о том, что она бешенная мразь, на которую нужно одеть смирительную рубашку. А тем, которым тяжело, у них нет времени посты в фейсбуке строчить. Я зашла на её страницу, строчит она часто, так что, свободное время есть.
Я не про нее...
Я про тех,у кого нет времени на соц сети.
Я про них...и как им тяжело
Ответ дляBombastic
Ви дуже далека від реалій.
Дуже.
Вам виписки? Чеки? Шо ви хочете від людини?
Ми продали квартиру, щоб витягти чоловіка
А коли він окрім інвалідностей ще отримав інсульт, то головна лікар так йому і сказала, вставай, таких як ти у мене сотні ( вона мала на увазі таких, що хочуть косити від армііі)
Дуже.
Повний пі,ць .
Після цих випадків ніколи не відмити честь лікарів .
Шкода, що з вами так сталося ....
Ответ дляlilul990
Єрмак і зеленський лічно стоять і гонять всіх у м´ясні штурми чи як це працює?
Вгадали, саме так, вони на себе після звільнення Залужного перетягнули керування армією, посадили в доску свого головкома, Ермак телефонним правом заборонив виїзд за кордон чоловікам, дав зелене світло на бєспрєдєл суддям, мусорам і ТЦК, все держзамовлення на оборонку йде через гаманці Зеленського і Ермака і відповідно і в армії це все бачать полковники і генерали і теж хтять заробити на війні, у ТЦК є план і прайс-лист, у начальства є теж свій прайс - не хочеш на передок, бошляєш 5000 дол. і гарантовано рік тебе на передок не посилають, не думаю що таке саме в Ізраїлі відбувається, таке може відбуватись тільки на росії бо у нас країною правлять Малороси, тому нема сенсу в тій бійні Валикої росії з Малоросією
Ответ дляalex-3f3c
Залужний перед звільненням лічно план мобілізації і кількість мобілізованих ухвалював
У вас якісь фантазії, ви взагалі не розумієте як це все працює
Необхідність в мобілізованих і їх кількості рахує генштаб а не єрмак лічно і дає на підпис президенту
Ответ дляlilul990
Залужний не залежав від Єрмака, і тих кого Залужний мобілізовував іх вже успішно поховали, і при Залужному ТЦК не мобілізовували немічних, хромих, сліпих, кривих, а зараз все в країні підпорядковується Єрмаку, і вже ніхто не рахує кількість мобілізованих, чим більше мобілізують тим більше знищать
Ответ дляalex-3f3c
Брєд сумашедшего
А хто знає, чому я не можу в фб коментувати її пост? Я б запитала як вона так хвацько воює , що й на пости час знаходить, і фоточки гламурні постить. Мій мобілізований по декілька місяців на зв´язок не виходить, тільки мріє про відпустку, ще й бойових не платять. Хотілось би знати де вона така героїчна страждає.
Natal_ka91• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
А хіба ні?
Nikol-9a2f• 10 августа 2025
А на йух вона піти не хоче? В тцкунів і так вже повна вседозволеність, давайте дозволимо їм в цивільних людей стріляти за непокору на ураження, бо в якоїсь кури крик душі. Хай на банкову прямує і непокорних там відстрілює.