Сумчатая кошка• 10 августа в 09:40

Міасер хто приймав зайдіть будь ласка

Хто приймав Міасер поділіться відгуками будь ласка. ЧИ ЗМІНИЛАСЯ ВАГА ? Читала у інтернеті що він дає прибавку в вазі і піднімає апетит.
Дайте вподобайок• 10 августа в 09:46
Да правильно, вес и отёки были . Месяц принимала и бросила
Фізик-ядерщик заочно• 10 августа в 09:49
У мене одразу жор почався, через 2 тижні відмовилася його приймати. У мене РХП, набір ваги категорично неможна.
Томатико• 10 августа в 09:57
Ответ дляДайте вподобайок
Аппетит при этом тоже увеличился?
Дайте вподобайок• 10 августа в 10:58
Ответ дляТоматико
Аппетит при этом тоже увеличился?
Кушать постоянно хотелось , прям срочно нужно было полноценно покушать