Я така бойова• 10 августа в 10:21
Чи правда, що людина без роботи ніхто?
Але з іншого боку а з роботою ти хто?
Обслуговуючий персонал для інших просто ,принаймні я себе так відчула коли вийшла після декрету працювати,сидиш за смішні гроші і ніякого кар´єрного зростання просто обслуговуєш інших людей,а що для вас робота?
Пиши-пропало• 10 августа в 15:06
47 лет,3 дорослих дітей,живуть окремо, чоловік заробляє,але не вистачає,я в пошуках роботи,по моєму профілю- мінімалкка,педагог .
Муж відноситься спокійно,все розуміє,хочеш іди,не хочеш не іди
А мати моя постійно обзиває,що я ніхто,зовуть мене ніяк і я дармоїдка.
Ось такі справи
Я така бойова
• 10 августа в 16:52
Ответ дляПиши-пропало
Ось такі справи
А ви взагалі за життя десь працювали?
Пиши-пропало• 10 августа в 17:03
Ответ дляЯ така бойова
А ви взагалі за життя десь працювали?
Конечно
Кондуктор маршрутки• 10 августа в 18:05
Ответ дляЯ така бойова
Так як зараз
Вопрос был, на что жить будете. Вы сейчас выживаете, ну и выживайте себе потихоньку