Свекруня• Изменено 10 августа 2025
Я хочу візиту батьків, але не знаю, як бути з поведінкою батька
Я з родиною проживаємо за кордоном (Німеччина), живемо у орендованому житлі, квартал, як то кажуть, німецький, сусіди також німці. Тут дуже дотримуються правил тиші (і особливо суворо у години тиші (ранок, ніч, обідній час). Навіть не бажано змивати вночі.
Батько мій завжди дуже голосний. Він рано лягає і о 4-5 ранку вже на ногах. Починається ходіння туди-сюди (я вже мовчу про те, що дорослим та дітям важко спати при цьому), але найбільше я переживаю за реакцію сусідів, адже він вмикає чайник, ходить в туалет, голосно сякається, і (вибачаюсь за подробиці) зпльовує у раковину. Коли він вмивається я думаю це чує пів будинку. О 4-5 ранку! Також палить на балконі, супроводжуючи це все гепарням дверей.
Я ж не можу заборонити йому вести себе так, як він звик, але й мати проблеми з сусідами я дуже не хочу.
Можливо для когось ця ситуація здасться не значною, проте мене вона дуже бентежить і батьки ось-ось мають приїхати в гості.
Я певно й порад ніяких не чекаю, адже що тут можна порадити? Просто виговоритись
ОйЙой• 10 августа 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Стіни тут дійсно неначе картонні.
Чути шум від чайника, злив води в туалеті, про душі я взагалі мовчу.
Я на 5 поверсі чую, коли сусіди з 1-го пилососять.
І коли розмовляють в під´їзді чи голосно грюкають дверима (навіть міжкімнатними) - теж враження, що то в тебе вдома.
Тому й вимоги до дотримання тиші.
Не через те, що німці такі- м´які погані, в тому що інакше взагалі важко буде всім.
Тому й вимоги до дотримання тиші.
Я вас понимаю, мы тоже в соц жилье и наши люди ведут себя очень громко (у нас весь дом украинцы), я тоже слышу, как хлопают двери в подъезд и как стиралка стирает, и как унитаз смывается. Но меня именно чайник удивил. Значит у нас все не так плохо.
Білка в колесі• 10 августа 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Можливо, є десь житло з міцними стінами.
Але конкретно ми - чуємо все (((((
Тут ( конкретно в нас) ще й в обід заборонено шуміти і в неділю - весь день.
Ніяких пилососів і пральних машинок :)
Намагаємось пристосовуватись і поважати чужі закони.
Вдається не завжди ))))).
Наприклад, мені прилетіло звідти, звідки не чекала :)
Доньку щоранку забирало шкільне таксі.
З- під самого під»іізду.
Дуже рано. В 06.10.
То сусідка з 3 поверху прийшла зі скаргою, що грюкають висувні даері машини (бус).
Вимагала паркуватись далі на дорлзі.
Я сказала, що я не проти, але треба узгодити з водійкою.
Водійка - відмовилась, бо в неі в маршрутному листі зпзначено саме під під»ізжом забирати.
Сусідка написала скаргу в шульамт (відділ освіти).
Ти відповвли, що слідують рекомендаціям фахівців (школа спеціальна).
Сусідка сказала, що піде далі.
Але не встигла, бо донька закінчила школу ))))
Але конкретно ми - чуємо все (((((
Ніяких пилососів і пральних машинок :)
Вдається не завжди ))))).
Доньку щоранку забирало шкільне таксі.
З- під самого під»іізду.
Дуже рано. В 06.10.
Вимагала паркуватись далі на дорлзі.
Сусідка сказала, що піде далі.
больное население. интересно, есть люди, которые чувствуют себя счастливыми, когда им, сука, ПИСЯТЬ запрещено когда хотят. Это правда стоит халявных 500 евро?
Khmelnichanka• 10 августа 2025
Ответ дляБілка в колесі
Не погоджуюсь із Вами.
Це чужа країна зі чужими законами.
Не можеш чи не хочеш поважати їх -є багато інших країн, світ широкий.
Пісяти можна, коли хочеш, а от зливати - бажано до 22.00. ))))))
Ну і це все трохи гіперболізоване. Якщо нема систематичних порушень, то ніхто нікому нічого поганого не зробить.
Мені не все тут близьке, та переваг я бачу набагато більше, ніж недоліків. І я зараз не лише про ті халявні 500 євро, про які Ви пишете.
Це чужа країна зі чужими законами.
Творческий типаж• 10 августа 2025
Ответ дляВерочка 100%
А вам не кажется, что нельзя смыть туалет и включить чайник - это уже какой-то перебор?
я не думаю, что это будет критично, если папа автора не будет курить, топать, громко разговаривать, хлопать дверями,
Нервогенератор• 10 августа 2025
Ответ дляБілка в колесі
Та ж нещодавно мені одна написала «я ,нарешті, жити почала «.
Хз як такому життю можна радіти .
Аноним ФЕЯ• 10 августа 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Не погоджуюсь із Вами.
Це чужа країна зі чужими законами.
Вы пишете и даже не понимаете, что такое, как у вас не повсеместно по всей Германии. И ’гиперболизированные’ именно ваши соседи. Т.е., элементарный человеческий фактор. Как и у нас, так и там полно неадекватных людей. Ваша соседка одна из. Вы воспринимаете это, как ’слушаю и повинуюсь, чужая страна, чужие правила’, а на самом деле никакие в вашем случае не правила, а просто неадекватный человек. Не раболепствуйте уж так сильно.
Khmelnichanka• 10 августа 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Официальные правила: нельзя шуметь с 22.00 до 08.00, нельзя шуметь в обед с 13.00. до 15.00. И нельзя шуметь в воскресенье весь день. Городок вымирает в 20.00. , потом - пустые улицы. Это не плохо и не хорошо, это местные порядки. А соседка - да, больше про человеческий фактор. Ко мне она приходила лишь раз, а соседей с 4 этажа уже притомила своими жалобами. Я пишу чисто к тому, что у нас стирка ночью - это, допустим, не ужас - ужас, а здесь - грубое нарушение. И в целом требования к соблюдению тишины все же пожестче, чем в Украине. Но терпимо. Раз уж я со своим громким крейзи- семейством приспособилась, то значит, - все реально )))))
Khmelnichanka• 10 августа 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Троих картинок про загальноприйняті правила тиші.
А є ще внутрішні правила будинку, вони зазвичай жорсткіші.
Хоча повторюсь, якщо випадки порушень - поодинокі, в не системні, то хвилюватися не варто ))))
Розумна Губка• 10 августа 2025
Просто не приглашать отца с таким поведением. приезжайте к ним в гости сами.
Білка в колесі• 10 августа 2025
Ответ дляНервогенератор
Хз як такому життю можна радіти .
это смотря как она жила раньше