Свекруня• Изменено 10 августа 2025
Я хочу візиту батьків, але не знаю, як бути з поведінкою батька
Я з родиною проживаємо за кордоном (Німеччина), живемо у орендованому житлі, квартал, як то кажуть, німецький, сусіди також німці. Тут дуже дотримуються правил тиші (і особливо суворо у години тиші (ранок, ніч, обідній час). Навіть не бажано змивати вночі.
Батько мій завжди дуже голосний. Він рано лягає і о 4-5 ранку вже на ногах. Починається ходіння туди-сюди (я вже мовчу про те, що дорослим та дітям важко спати при цьому), але найбільше я переживаю за реакцію сусідів, адже він вмикає чайник, ходить в туалет, голосно сякається, і (вибачаюсь за подробиці) зпльовує у раковину. Коли він вмивається я думаю це чує пів будинку. О 4-5 ранку! Також палить на балконі, супроводжуючи це все гепарням дверей.
Я ж не можу заборонити йому вести себе так, як він звик, але й мати проблеми з сусідами я дуже не хочу.
Можливо для когось ця ситуація здасться не значною, проте мене вона дуже бентежить і батьки ось-ось мають приїхати в гості.
Я певно й порад ніяких не чекаю, адже що тут можна порадити? Просто виговоритись
Злюсь до кипіння• 10 августа 2025
Так і поясніть, такі правила, і втратити житло через скарги сусідів ви собі дозволити не можете
Копирайторша• 10 августа 2025
Зрозуміло.
Сьогодні у недільних тролів тема: батьки.
В однієї мама, тут тато)))
Розходимося
В однієї мама, тут тато)))
Розходимося
ОйЙой• 10 августа 2025
Ого, что у вас за дом из картона, что слышно, как чайник работает?
Вообще, взрослый человек должен понимать такие вещи, просто объясните, что у вс будут проблемы. Он на долго к вам?
Альфред Шнитке• 10 августа 2025
Так припугните его полицией, скажите что соседи вправе нажаловаться.Он же у вас не полный идиот, должен понимать что это не в его селе
Напланетянка• 10 августа 2025
Я так прнімаю з дітьми там люди не живуть.
Бо мені б своїх довелось би зв´язати і роти заклеїти.
Чи жить під мостом.
Я не уявляю як би я справилася
Чи жить під мостом.
Я не уявляю як би я справилася
тяжкаялюдина• 10 августа 2025
На самом деле автора понять можно, у меня батя такой же, но я бы сказала об этом через маму. Или лично ему. Предупредила бы. А по факту делала бы замечания.
Зажуженная Жужжа• 10 августа 2025
Як добре що я в Україні))
Колега їздив до дітей в Дюсельдорф,мав проблеми з сусідами своїх дітей На нього лишали онуків,ну й вони там гралися,щось майстрували.В решті сусіди викликали якісь органи
Йому було дивно,що ніхто не прийшов і не виказав своє незадоволення,а пожалівся кудись одразу.
Творческий типаж• 10 августа 2025
Ответ дляОйЙой
я не автор, но есть такие, которые не понимают, типа я хочу, значит можно. Вот даже выше коммент 8.
Khmelnichanka• 10 августа 2025
Скажіть, що Ви можете втратити житло через скарги сусідів.
Якщо батько адекватний, то намагатиметься стримуватись.
Навіть якщо образиться.
Напланетянка• 10 августа 2025
Ответ дляГимли
И поноса ни у кого ночью нет. Какать нельзя
Ми недавно добу всі ригали і какали. Видно вже б виселили нас фріци і фрау.
Та ну нах так жить, щоб я в туалет вночі сходить не могла.
Виходить і кавун після 18 не їдять вже люди і чаї не п´ють
Альфред Шнитке• 10 августа 2025
У меня был такой свекр. Он постоянно делал всё громко и демонстрировал себя .Но его фишка была;когда он сидя за столом наедался,то потом набирал в рот компот или сок и этим полоскал рот, потом это все проглатывал
Что то говорить это вообще было нереально
Ваш папа,автор так не делает?
Khmelnichanka• 10 августа 2025
Ответ дляОйЙой
Стіни тут дійсно неначе картонні.
Чути шум від чайника, злив води в туалеті, про душі я взагалі мовчу.
Я на 5 поверсі чую, коли сусіди з 1-го пилососять.
І коли розмовляють в під´їзді чи голосно грюкають дверима (навіть міжкімнатними) - теж враження, що то в тебе вдома.
Тому й вимоги до дотримання тиші.
Не через те, що німці такі- м´які погані, в тому що інакше взагалі важко буде всім.
Тому й вимоги до дотримання тиші.
Зажуженная Жужжа• 10 августа 2025
Ответ дляТворческий типаж
Все добре в міру,а надмірно це дурість Знайомий зробив родинний колаж в рамці,хотів зробити сюрприз дітям,і став свердлити отвір під дюбель.Встиг,але прийшли з претензіями
Свекруня
• 10 августа 2025
Ответ дляНапланетянка
Чи жить під мостом.
Я не уявляю як би я справилася
Чи жить під мостом.
Я не уявляю як би я справилася
Тут живе декілька сімей з дітьми, ми їх періодично чуємо, коли вони спускаються по сходам, але вони не стіна в стіну з нами, тому чуємо їх лише у підʼїзді.
У мене діти також шумні, але вже привчені до того, щоб у квартирі поводитись більш-менш тихо. Активності - на вулиці.
Не без потасовок, звісно. Але тут до дитячого шуму не відносяться так категорично, як до шуму від дорослих
Верочка 100%• 10 августа 2025
Ответ дляТворческий типаж
А вам не кажется, что нельзя смыть туалет и включить чайник - это уже какой-то перебор?
Потринділиця• 10 августа 2025
Ответ дляСвекруня
Так и сказать. папа , тут тебе не там, немцы злые и полиция приезжает по любому пуку, веди себя тише, умывайся после 7-00 хотя бы, не можешь спать сиди газетку читай.
Плакулька• 10 августа 2025
Ответ дляСвекруня
Автор, у вас только один выход- снять им квартиру, не сильно рядом, иначе все это плохо закончится, вам там ещё жить, зачем портить отношения с соседями, вас же будут судить по этому неадеквату, а то, что ваш отец к вашим просьбам вести себя тихо не прислушается, это факт
Плакулька• 10 августа 2025
Ответ дляПотринділиця
Это бесполезно, он не поймет и назло будет вести себя по хамски, человек не воспитанный, он ещё и орать будет, что ему все позволено и тп
Верочка 100%• 10 августа 2025
Ответ дляПотринділиця
И желательно при этом свет не включать, чтоб выключатель не клацал
Мрії у вирії• 10 августа 2025
Вариант отеля какого то рассматриваете? Шумный всегда человек не исправится
Khmelnichanka• 10 августа 2025
Ответ дляlyusiko-lyu
переехать в нормальный район
А нормальний - це який? Дотримання тиші - це загальноприйняте правило в Німеччині.
Білка в колесі• 10 августа 2025
Ответ дляKhmelnichanka
ну, хотя бы в такой, где жилье построено нормальное. без бумажных стен.
а вообже жопа какая- то, а не страна. у кого- нибудь есть такие знакомые, которые переехали в Германию, и она им зашла? Про пособия не говорю. Интересуют вот подобные нюансы. Стало интересно
Khmelnichanka• 10 августа 2025
Ответ дляБілка в колесі
Можливо, є десь житло з міцними стінами.
Але конкретно ми - чуємо все (((((
Тут ( конкретно в нас) ще й в обід заборонено шуміти і в неділю - весь день.
Ніяких пилососів і пральних машинок :)
Намагаємось пристосовуватись і поважати чужі закони.
Вдається не завжди ))))).
Наприклад, мені прилетіло звідти, звідки не чекала :)
Доньку щоранку забирало шкільне таксі.
З- під самого під»іізду.
Дуже рано. В 06.10.
То сусідка з 3 поверху прийшла зі скаргою, що грюкають висувні даері машини (бус).
Вимагала паркуватись далі на дорлзі.
Я сказала, що я не проти, але треба узгодити з водійкою.
Водійка - відмовилась, бо в неі в маршрутному листі зпзначено саме під під»ізжом забирати.
Сусідка написала скаргу в шульамт (відділ освіти).
Ти відповвли, що слідують рекомендаціям фахівців (школа спеціальна).
Сусідка сказала, що піде далі.
Але не встигла, бо донька закінчила школу ))))
Але конкретно ми - чуємо все (((((
Ніяких пилососів і пральних машинок :)
Вдається не завжди ))))).
Доньку щоранку забирало шкільне таксі.
З- під самого під»іізду.
Дуже рано. В 06.10.
Вимагала паркуватись далі на дорлзі.
Сусідка сказала, що піде далі.