Заикальница• 10 августа 2025
Що є в Чорноморськ для дітей? Аквапарк є?
Діти дуже просять море і аквапарк горки хочуть. Думаєм в Чорноморськ безпечніше, тому туди
Дякую
Заикальница
• 10 августа 2025
Ответ дляБеллаДонна
Плюсуюсь,мины,шахеды,ракеты ..
Де їх зараз немає ((( хочемо біля берегу пісок, водичка і повітря це незабутнє
Помидорина• 10 августа 2025
Ответ дляЗаикальница
Західну Україну розгляньте для відпочинку.
БоВжеВільна• 10 августа 2025
Ответ дляЗаикальница
Это все есть
Дверной_Проем• 10 августа 2025
Ответ дляПомидорина
Посоветуйте пожалуйста. Тоже ездили в Черноморск ,но сейчас боимся. Куда на западную? Чтоб пляж песочный ,немного народа и не очень дорого.
Снежнакомка• 10 августа 2025
Ответ дляДверной_Проем
На Западной будут бассейны, вряд ли найдете пляж, еще и песочный
Помидорина• 10 августа 2025
Ответ дляДверной_Проем
Пляжи - не знаю. Я если еду - то бассейн. Не люблю пресные речки и наше море холодное и грязное. Черновцы - красиво и спокойно, очень нравится архитектура. В Буковель можно, горы и отель спа.
Смешнюча• 10 августа 2025
Ответ дляДверной_Проем
В Закарпаття їдьте
БЦАшка• 10 августа 2025
Ответ дляЗаикальница
это обычный портовый городок, маленький, созданный вокруг порта.
все развлечения большие - это в Одессу.
Роздратована шкіра• 10 августа 2025
Позавчора приїхали в Кароліна Бугаз. З погодою пощастило. Море - тепле болото з кашею із водоростей. Ціни скажені. Сервіс, як завжди їм абсолютно не відповідає. Добре, що на три дні. Більше тут робити нічого. Ще й новини сьогоднішні…(((
Місяць тому відпочивали два тижні на західній. То - мій релакс, відпочинок для душі і тіла
Заикальница
• 10 августа 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Де були на західній?
Дякую
Роздратована шкіра• 10 августа 2025
Ответ дляЗаикальница
Де були на західній?
Дякую
Яремче. Відпочиваємо там вже багато років.
Печенюшка• 10 августа 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Там куча людей ,просто толпы
Роздратована шкіра• 10 августа 2025
Ответ дляПеченюшка
Там куча людей ,просто толпы
В нашому готелі толп не було)