Розумію, що зараз почнеться в декого просто палання деяких органів....
Але тема виключно перевірити, збудеться чи ні.
Вкраціі - жиріновскький передбачив, про що домовляться на алясці
Kot_v_meshke• 10 августа в 21:57
Ответ дляDamianaD
А до чого тут Аляска?
Він згадав пермовини на Алясці? Чи це вже ви натягнули?
Там про Аляску вроде нет
Интересно, при помощи ИИ можно сгенерировать голос и видео с Жириком?
Olga Zelenyak• 10 августа в 21:59
Ответ дляKot_v_meshke
Там про Аляску вроде нет
Конечно, можно. Хоть с Лениным, который «предскажет» переговоры на Аляске.
Ответ дляArgesha
Жиріновскький каже, що Трамп і Путін домовляться поділити Україну, Західна частина увійде до ЄС і нати, Трамп отримає Нобелівську премію за примирення усіх і вся.
Західна Україна - мається на увазі по лінії кордону Волочиськ - Підволочиськ? Бо для декого Хмельницький і Вінниця теж Західна Україна
Olga Zelenyak• 10 августа в 22:00
Ответ дляowl62
Подождите немного, дайте время Жириновскому предсказать точнее.
Kot_v_meshke• 10 августа в 22:01
Ответ дляowl62
В видео он называет часть Украины, которая отойдут рашке «Новороссией». Скорее всего это восток и юг
Ответ дляKot_v_meshke
В відео він назвав цим словом всі області крім п´яти західних областей.
І це вже не так. Так шо в попу такі передбачення.
А таких передбачечників феесбешних в пекло.
Маска-0b9f• 10 августа в 22:10
А яка частина України буде мільярдні борги віддавати,Жириновський не сказав?