Моль Моллівна• 09 августа в 00:51
РБК. Новости. Главное
Як вам новина?
Як думаєте,правда?
Стрекоза любви• 09 августа в 00:55
Про орден не знаю, але історія правдива, що син цієї дами воював за рашу.
графиняВишенка• 09 августа в 00:55
Чому б ні? Жіночка благополучно працює далі, попри розголос, тож орден нікого не здивує. Значить всіх все влаштовує. Ну кацапська агентка, хто не без гріха, хай буде.
Нехай щастить• 09 августа в 01:04
Ответ дляграфиняВишенка
Так это ж не она на стороне раши, а ее совершеннолетний сын.
Треба підробіток• 09 августа в 01:04
Бляха , і що усім пофіг на лицемірство ?
Люди, а ви задумувалися нафіг ми всі живемо ?
Ксерокопия ночи• 09 августа в 01:15
Ответ дляграфиняВишенка
А с чего она не должна работать? Вы такая наивная))
Кружите меня,кружите• 09 августа в 01:20
Ответ дляТреба підробіток
Що пропонуєте, піти і самовбитися, бо цей світ недосконалий?
Треба підробіток• 09 августа в 01:23
Ответ дляКружите меня,кружите
Такі як ви того ніколи не зроблять , не хвилюйтеся .
Будете жити вічно .
графиняВишенка• 09 августа в 01:29
Ответ дляКсерокопия ночи
Бо потенційний шпіон взагалі-то, ось чому. І як вже і сказала - всім пофіг. Тож чекаємо на вручення ордена леніна трампу. А чьотакова.
Пишу, не читаю• 09 августа в 02:08
Ответ дляграфиняВишенка
потенциальный шпион - это не шпион в настоящем. Это одна из нереализованных возможностей.
Стрекозей• 09 августа в 03:41
Да бред это, придуманный дебилами из CBS, видимо неудачно погуглили. Такого ордена давно не существует
Трохи злякана• 09 августа в 06:41
Ответ дляНехай щастить
ну да, поэтому и принимает ордена... бо она ж была против.
Ксерокопия ночи• 09 августа в 07:54
Ответ дляграфиняВишенка
Вы пересмотрели сериалов)
Нехай щастить• 09 августа в 08:35
Ответ дляТрохи злякана
С орденом это фейк.
Моль Моллівна
• 09 августа в 09:15
Ответ дляграфиняВишенка
Моль Моллівна
• 09 августа в 09:16
Ответ дляСтрекозей
Сьогодні новина на українських каналах
Моль Моллівна
• 09 августа в 09:17
Ответ дляНехай щастить
С орденом это фейк.
путін передав орден леніна для співробітниці ЦРУ, син якої загинув, воюючи за росію
Київ • УНН
9 серпня 2025, 06:19 • 4300 перегляди
володимир путін передав орден леніна для співробітниці ЦРУ Джуліані Галліні, чий син загинув, воюючи за росію в Україні. Цей жест Кремля є психологічною грою, що привертає увагу до факту, що син високопосадовиці американської розвідки воював на боці рф.
рочійський диктатор володимир путін під час візиту спецпредставника Дональда Трампа Стіва Віткоффа до москви передав йому орден леніна, призначений для співробітниці ЦРУ, син якої загинув торік в Україні, воюючи на боці російських військ. Про це повідомляє CBS News, пише УНН.
Деталі
Як зазначає видання ця нагорода мала бути вручена високопоставленій співробітниці Центрального розвідувального управління США Джуліані Галліні, чий 21-річний син Майкл Глосс загинув у 2024 році, воюючи проти України
Галліна зараз обіймає посаду заступника директора з цифрових інновацій у ЦРУ.
За словами співрозмовників CBS News, цей жест є типовою психологічною грою Путіна. Кремль, ймовірно, прагнув привернути увагу до того, що син високопосадовиці американської розвідки воював на боці Росії.
Представники ЦРУ наголошували, що смерть сина Галліні, який мав проблеми з психічним здоров’ям, не є питанням національної безпеки.
Трамп заявив, що зустрінеться із путіним 15 серпня на Алясці
09.08.25, 01:42 • 38999 переглядiв
За інформацією двох джерел CBS News, немає жодних ознак, що Глосс був завербований російським урядом. За їхніми словами, кремль, ймовірно, не мав відомостей про сім’ю Глосса, коли репатріював його останки.
У виданні також підкреслили, що цей крок путіна стався в дуже чутливий момент, коли Трамп дедалі більше висловлює невдоволення Кремлем і загрожує ввести додаткові мита з п’ятниці, попри переговори про можливу зустріч.
Київ • УНН
9 серпня 2025, 06:19 • 4300 перегляди
Деталі
09.08.25, 01:42 • 38999 переглядiв
Моль Моллівна
• 09 августа в 09:19
Ответ дляСтрекозей
Як зазначили в CBS News, орден леніна - це радянська нагорода, призначена для відзначення видатних заслуг цивільного населення. Водночас її вручали й високопоставленим шпигунам, зокрема британцю Кіму Філбі, який довгі роки працював агентом СРСР.
Нехай щастить• 09 августа в 09:29
Ответ дляМоль Моллівна
Київ • УНН
9 серпня 2025, 06:19 • 4300 перегляди
Деталі
09.08.25, 01:42 • 38999 переглядiв
Київ • УНН
9 серпня 2025, 06:19 • 4300 перегляди
Деталі
09.08.25, 01:42 • 38999 переглядiв
Очень часто все эти издания врут, или не договаривают правды. Украинские так точно.
Моль Моллівна
• 09 августа в 09:47
Ответ дляНехай щастить
А російські?