Сладко-соленая• 11 августа в 09:59

Як ви економите, поділіться лайфгаками

Поки що для мене найкраще працює купляти по акціям з запасом ті продукти, які точно зʼїмо. Але витрата часу набагато більша, через те, що бігаєш по різним торговим мережам. Одяг, взуття і текстиль для дому купляю на секонді. Ліки моніторі на таблетках.юа, купляю більш дешеві дженерики (але не з кожними ліками це працює, наприклад КОК-за медичними показниками-беру дорогі, бо організм їх переносить краще). Продукти беру прості, наприклад можу купити кіло курячих чвертей, зварити їх зі спеціями, курку використати на піцу, салат чи просто так зʼїсти, а бульйон використати для супу, чи їсти як холодець (джерело колагену, як ніяк). Котлети виходить дешевше, ніж запікати мʼясо. Мʼясо - тільки курка, свинина рідко. Риба -хек, мінтай зі знижками, тунець - консервований теж по знижкам. Овочі беру іноді на такій розкладці, де продають некондицію: наприклад маленькі крючкуваті огірки, чи перестиглі банани (вони мені набагато смачніші). А які ваші лайфгаки? Просити без хейту і агресію нема сенсу, я так розумію.
Там-тарарам• 11 августа в 10:00
Не економлю.
Забрала і не сказала• 11 августа в 10:02
Акции, скидки. Овощи уже не дорогие, можно позволить.
Там-тарарам• 11 августа в 10:02
Вчора поїхли на гуртовий овочевий - персики, абрикоси, слмви, груші по ящику
Дині, кавуни, помідори, перець .
ПуГоФФка• 11 августа в 10:02
Перестала бухать. Дорого
Дивне створіння• 11 августа в 10:02
По акциям и сменила магазин. Веллмарт с меня больше снимает , чем Варус . Расходники в Авроре.
Овощи, фрукты-рынок
Ку ка ку ка ку• 11 августа в 10:02
Тема якась троляча. Про обухівську туалетку ще забули. І про курячі шиї замість чвертей.
Единая страна!• 11 августа в 10:03
Просто менше їмо .
автор Сладко-соленая • 11 августа в 10:04
Ответ дляКу ка ку ка ку
До речі чоловікові купляю спеціально Обухівську. Інші він не визнає. Собі вологий папір по акціях Єві)
автор Сладко-соленая • 11 августа в 10:05
Ответ дляЕдиная страна!
Просто менше їмо .
І як, працює? Як саме - менше? Просто розтягуєте те, що приготували на більше днів?
Ку ка ку ка ку• 11 августа в 10:05
Ответ дляСладко-соленая
Ви молодець Зекономлене на що витрачаєте? Купуєте 20$ в кінці місяця і відкладаєте?
Голубец• 11 августа в 10:06
Колись мені тут написали «треба не економити, а більше заробляти», і сенс написаного до мене дійшов лише за кілька років, коли я дійсно стала більше заробляти, бо економити можна коли є з чого економити, а коли у тебе вибір між купити дитині кросівки (бо старі вже порвалися чи малі) чи купити два кілограми мʼяса щоб на тиждень вистачило, це не про економію
Голубец• 11 августа в 10:07
Ответ дляКу ка ку ка ку
А чим погано відкладати 20$?
Советчица Года• 11 августа в 10:07
Ответ дляГолубец
Так автор вибирає. Он папір вологий купує. Це про економію?
Зашла на 5минут• 11 августа в 10:08
Ответ дляКу ка ку ка ку
О, нагадали мені
автор Сладко-соленая • 11 августа в 10:08
Ответ дляКу ка ку ка ку
А ви думаєте, немає людей, які мають економити? Не всі тут - дружини ТЦКшників, або леді при кориті. Є і прості люди, в яких начебто і високі ЗП, але велика кількість грошей іде не інші потреби. Хтось збирає на житло, хтось платить за лікування, про таке не чули?
Ку ка ку ка ку• 11 августа в 10:08
Ответ дляГолубец
А чим погано відкладати 20$?
Ви вважаєте це життя? Виживання
Цвіпканя• 11 августа в 10:08
Ответ дляСладко-соленая
Я так зрозуміла,що дітей нема?Ось і економія.Чоловік якщо палить,хай кидає.Ходити пішки на невеликі відстані до 5 км,а не їздити.Знову ж таки корисно для здоров´я.
автор Сладко-соленая • 11 августа в 10:09
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ви вважаєте це життя? Виживання
А треба одразу в могилу чи що?
Брюнетка в Мармеладе• 11 августа в 10:09
Автор, честно, я уже так устала от этой экономии.
Ем дважды в день. Видимо скоро перейду на одноразовое питание ((
Нервогенератор• 11 августа в 10:09
Ответ дляКу ка ку ка ку
У вас думки не виникало, що люди дійсно так живуть і тема економії важлива, люди виживають
Голубец• 11 августа в 10:10
Ответ дляСоветчица Года
Та хай купує, то її проблеми, в мене теж є свої пунктики, від яких я не можу відмовитися навіть коли у мене зовсім грошей немає
Цвіпканя• 11 августа в 10:10
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Если при этом не падаете в обморок,то это нормально.В ЕС семьи полноценно едят 1 раз в день,вечером.Все остальное время перекусы.
Брюнетка в Мармеладе• 11 августа в 10:10
Ответ дляНервогенератор
Кто не столкнулся, не поймет.
Нет хлеба, ешьте пирожные...
Нервогенератор• 11 августа в 10:10
Ответ дляГолубец
Пальто занадто біле
Домовенок Кузя• 11 августа в 10:10
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ви вважаєте це життя? Виживання
Выживание. И что дальше?
автор Сладко-соленая • 11 августа в 10:11
Ответ дляЦвіпканя
О, про це не писала: не палимо, не бухаємо, я ходжу пішки або міський транспорт. Теж економія.
Брюнетка в Мармеладе• 11 августа в 10:11
Ответ дляЦвіпканя
А перекус типа не считается?)
Голубец• 11 августа в 10:11
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ви вважаєте це життя? Виживання
Так, це виживання, я не можу собі зараз 20$відкласти іще й з своїх невеличких запасів постійно тягну, але це краще ніж нічого
Там-тарарам• 11 августа в 10:11
Ответ дляНервогенератор
Якщо в понеділок зранку на форумі не сидіти, не будете економити
Пушап Мі мі• 11 августа в 10:12
Я слава б нервова. Запаси ще з 22 року є.. побутова хімія і тощо від 5 литрів упаковка. Доглядова косметика - запаси. Мило около 30 брусків, а так і більш. Зараз консервую все.