Сладко-соленая• 11 августа в 09:59

Як ви економите, поділіться лайфгаками

Поки що для мене найкраще працює купляти по акціям з запасом ті продукти, які точно зʼїмо. Але витрата часу набагато більша, через те, що бігаєш по різним торговим мережам. Одяг, взуття і текстиль для дому купляю на секонді. Ліки моніторі на таблетках.юа, купляю більш дешеві дженерики (але не з кожними ліками це працює, наприклад КОК-за медичними показниками-беру дорогі, бо організм їх переносить краще). Продукти беру прості, наприклад можу купити кіло курячих чвертей, зварити їх зі спеціями, курку використати на піцу, салат чи просто так зʼїсти, а бульйон використати для супу, чи їсти як холодець (джерело колагену, як ніяк). Котлети виходить дешевше, ніж запікати мʼясо. Мʼясо - тільки курка, свинина рідко. Риба -хек, мінтай зі знижками, тунець - консервований теж по знижкам. Овочі беру іноді на такій розкладці, де продають некондицію: наприклад маленькі крючкуваті огірки, чи перестиглі банани (вони мені набагато смачніші). А які ваші лайфгаки? Просити без хейту і агресію нема сенсу, я так розумію.
Нервогенератор• 11 августа в 10:30
Ответ дляКу ка ку ка ку
Якщо вже все дійсно так погано, хай поїде у ту ж Німеччину на виплати. Хоч на нормальну їжу вистачить, якщо наша країна не в змозі нагодувати своїх громадян
Дійсно? Так легко зірватися і їхати в еміграцію?
Londa___• 11 августа в 10:31
Ответ дляСладко-соленая
Ніколи екзотичні бобові не пробувала, треба спробувати якось. Я так розумію, ви їх десь на базарі берете, бо в атб ця екзотика недешева.
на ринку або ярмарку здебільшого купляю.

бобові зазвичай або подобаються, або ні. Мені - норм. Якщо замочити на ніч (+ трошки соди/оцту) - то шлунок нормально буде сприймати їх.

З сочевиці можна і млинці готувати, і оладки (але я не робила ще).

Також, окремо додам: можна запіканки різні робити (сирні прості, або з додаванням чогось: гарбуза, капусти, що є…)
Проня_Прокоповна• 11 августа в 10:32
Ответ дляЯ в дамках
Перечитала тему, реально : бедность начинается с головы
У всех людей разные возможности. Кто-то болеет, у кого-то проблемы со здоровьем, нет возможности заработать достаточно или приличную часть бюджета приходится тратить на лекарства.
Никогда не говорите так. С головы или не с головы. Вы не знаете на что людям приходится тратить деньги и почему приходится экономить.
Рання пташка• 11 августа в 10:33
Ответ дляТам-тарарам
Вчора поїхли на гуртовий овочевий - персики, абрикоси, слмви, груші по ящику
Дині, кавуни, помідори, перець .
Ну це точно не економія
Трейдер кріпти• 11 августа в 10:34
Ответ дляСладко-соленая
Та хиба це екзотика?
Сочевиця червона 0,5 кг коштує 50-60 грн. Три повноцінні приготування. Відварюєте швидко, замочувати не потрібно, додали засмажку і смачно та ще дуже корисно. Рослинний білок. Доречи, туди ж горохове пюре часто роблю. Можна чисто горох, а можна навпіл з картопляним.
Замість мяса часто купую свинячі язички. Відварюю, дуже класно і гарячим і холодним. А бульйон дуже смачний на суп йде. Ще курячі сердечка. Субпродукти містять багато вітамінів групи В. Часто роблю плов з курятиною, вигідно, багато виходить.
Я в дамках• 11 августа в 10:34
Ответ дляГолубец
Колись мені тут написали «треба не економити, а більше заробляти», і сенс написаного до мене дійшов лише за кілька років, коли я дійсно стала більше заробляти, бо економити можна коли є з чого економити, а коли у тебе вибір між купити дитині кросівки (бо старі вже порвалися чи малі) чи купити два кілограми мʼяса щоб на тиждень вистачило, це не про економію
Вас не поймут
Люди готовы бегать в поисках дешёвой туалетной бумаги
Искать куриные шейки по акции и профукать свое время с закрутками, которые никто не ест

Вместо того чтоб найти способ подработать или сменить работу
Элементарно, кому-то убрать квартиру, ещё что-то
Им так безопасно. Привычка- сильная вещь
Нервогенератор• 11 августа в 10:34
Ответ дляЯ в дамках
Люди таки як ви, які таке пишуть, коли зараз, під час війни сотні тисяч українців залишилися без усього взагалі, у вас щось в душі і серці є ? Я вже про те, що хоча б малесенький думка про це повинна бути в голові мовчу. Від війни і суми не зарікайся - і воно так є, на жаль. Скільки таких пихатих, хто відзивався так про перших ВПО в 2014, з 2022 втратили все? Майте Бога в серці
Проня_Прокоповна• 11 августа в 10:34
Ответ дляДомовенок Кузя
А богатство с чего начинается? С бездумной траты денег?
Все начинается с ВОЗМОЖНОСТИ.
Если у человека есть возможность зарабатывать, то он может бездумного тратить деньги и они у него будут всегда.
Не будет возможности зарабатывать (например человек заболел) - сразу появятся мысли об экономии. Но если человек привык жить не думая об экономии, то поначалу сложно.
Я в дамках• 11 августа в 10:35
Ответ дляДомовенок Кузя
С понимания что бедность-не норма!
Вот когда тошнит от мысли что надо экономить- тогда и начинают шевелить булками
Я в дамках• 11 августа в 10:35
Ответ дляНервогенератор
А кто говорил что жить легко?
Физрукая• 11 августа в 10:36
Ответ дляЦвіпканя
Если при этом не падаете в обморок,то это нормально.В ЕС семьи полноценно едят 1 раз в день,вечером.Все остальное время перекусы.
Можно пример перекусов. Перекусы это дорого. Тот же бутерброд с колбасой или сыром, или фрукты, у нас уже простому смертному недоступен, это для богатых.
Я в дамках• 11 августа в 10:36
Ответ дляПроня_Прокоповна
Понедельник
Утро.
Женщины сидят на форуме и жалуются что нет денег

Продолжать?
Проня_Прокоповна• 11 августа в 10:36
Ответ дляЯ в дамках
Понедельник
Утро.

Продолжать?
Не думали что в этот момент эти женщины могут куда-то ехать в транспорте?
Физрукая• 11 августа в 10:37
Ответ дляТам-тарарам
Якщо в понеділок зранку на форумі не сидіти, не будете економити
Літо, відпустки в людей. Грошей кудись їхати нема. От і сидимо вдома в інеті.
Нервогенератор• 11 августа в 10:37
Ответ дляПроня_Прокоповна
Все начинается с ВОЗМОЖНОСТИ.
Напишіть мені зараз про можливість. Мить - і немає нічого, чоловік інвалід, то у мене в голові якась бідність? Ми дуже гарно жили і ніколи не жалілися, працювали і раділи життю. Мить. Просто подумайте і не пишіть таке більше
Я в дамках• 11 августа в 10:38
Ответ дляНервогенератор
Бога нет- надеяться надо на себя

Если шо- я тоже впо.
Но понимаю, что если где-то моей зп не хватает на минимальное
То надо или другую работу
Или ехать дальше по миру
Я в дамках• 11 августа в 10:39
Ответ дляПроня_Прокоповна
Куда? На работу в 10.39?
Файно Замало• 11 августа в 10:39
Ответ дляЯ в дамках
Бога нет- надеяться надо на себя

Если шо- я тоже впо.
То надо или другую работу
Или ехать дальше по миру
А свої впо ви від ситого життя отримуєте чи донатите?
Домовенок Кузя• 11 августа в 10:39
Ответ дляПроня_Прокоповна
Все начинается с ВОЗМОЖНОСТИ.
Ахаха.
Вам сколько лет? 15?
Жизнь штука очень полосатая. Она возможности для заработков в какой-то момент открывает, а в какой-то- закрывает. И в момент закрытия тем, кто не умеет экономить- становится ’мучительно больно’ из-за того, что при наличии денег - можно было расходовать их намного умнее
Трейдер кріпти• 11 августа в 10:39
Ответ дляЯ в дамках
Вас не поймут

Давайте я вам приберу квартиру? Мені потрібний підробіток
Якщо ви думаєте що так легко знайти підробіток при наявноситі основної роботи, то ви помиляєтеся. Я, наприклад, прибираю дуже гарно, ретельно. Але можу працювати лише у вихідні (субота або неділя). Тому клиєнтів в мене мало(((
Це не так просто як вам здається. І хоча я в пошуках акцій не бігаю, я теж повинна економити. Бо таке важке зараз життя
Электричка• 11 августа в 10:40
Ответ дляФизрукая
Намазка з перетертого сала, намазка типу хумуса (і навіть без тахінної пасти ☺️), домашній печінковий паштет без масла, ікра з кабачків/тикви/буряка.
Нервогенератор• 11 августа в 10:40
Ответ дляПроня_Прокоповна
Або лежати в лікарні
Я в дамках• 11 августа в 10:40
Ответ дляФизрукая
Так отпуск это охринеть какая возможность хотя-бы спросить у gptчата способы подработки

Но нетЬ
Проня_Прокоповна• 11 августа в 10:40
Ответ дляНервогенератор
Вы наверное не мне хотели ответить. Я это и имею ввиду. Мне вон вверху пишут что нужно поднять жопу и идти работать. А не ныть на форуме. То я и пишу что не у всех есть возможность может быть. Если человек потерял здоровье, то он вряд-ли побежит зарабатывать. Вы написали хороший пример. Миг и все пропало.
Но пишут про ’бедность в голове, подняли жопы итд’.
Домовенок Кузя• 11 августа в 10:40
Ответ дляЯ в дамках
С понимания что бедность-не норма!
Ахаха.
Экономят не только бедные).
Я в дамках• 11 августа в 10:40
Ответ дляФайно Замало
Я их не получаю вообще
Нервогенератор• 11 августа в 10:41
Ответ дляПроня_Прокоповна
Я впродовж вашого посту, але пряма відповідь звісно не вам
Файно Замало• 11 августа в 10:41
Ответ дляЯ в дамках
Я их не получаю вообще
Угу
Трейдер кріпти• 11 августа в 10:41
Ответ дляЯ в дамках
Понедельник
Утро.

Продолжать?
І шо? Я сижу зараз з основної роботи, де на даний момент нема завдань. Але відбути маю до 18 за будь яких обставин.
Londa___• 11 августа в 10:42
Ответ дляЯ в дамках
Бога нет- надеяться надо на себя

Если шо- я тоже впо.
То надо или другую работу
Или ехать дальше по миру
Едьте дальше по миру.. точнее переходите на другую тему на форуме, плиз.. их валом здесь

Конкретно эта тема - про то «как сэкономить», а не «как больше зарабатывать». Не суньте свою правду всем в руки - она не всем подходит.