Бутерброд з ікрою• 11 августа в 12:40

Закордонний паспорт дитині

Добрий день, дівчата, підкажіть , чи обов´язково мати дитині діючий закордонний паспорт при виїзді закордон на відпочинок. Десь читала , що можна свідоцтво про народження чи протермінований закордонний паспорт використати
No problems• 11 августа в 12:41
Це ви де таке читали? так, обов´язково мати діючий закордонний паспорт всім, хто виїжджає.
Баба_Воля• 11 августа в 12:41
Можна взагалі без документів. Скажете - моя дитина і все, прикордоник сразу пропусте
автор Бутерброд з ікрою • 11 августа в 12:42
Ответ дляNo problems
Коли в гугл забивала- ШІ таке видав
No problems• 11 августа в 12:43
Ответ дляБутерброд з ікрою
Коли в гугл забивала- ШІ таке видав
Зробіть скрін. ШІ не такий тупий.
ВільнаНазавжди• 11 августа в 12:43
Обязательно, сделайте срочный, в дп документе делается 7 рабочих дней, недавно делала дочери, был готов через 5 дней.
Баба_Воля• 11 августа в 12:43
Ответ дляБутерброд з ікрою
Коли в гугл забивала- ШІ таке видав
Не вірю. Скрін
сладкий_ноябрь• 11 августа в 12:43
Це жарт?
Грибной_Дождик• 11 августа в 12:44
уже давно нужно для выезда иметь действующий загран
автор Бутерброд з ікрою • 11 августа в 12:45
Ответ дляNo problems
Зробіть скрін. ШІ не такий тупий.
Ось
Щира українка• 11 августа в 12:47
Ответ дляNo problems
Зробіть скрін. ШІ не такий тупий.
Такой.
Щира українка• 11 августа в 12:48
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ось
Сделайте загран по срочному. Мне сделали за 5 рабочих дней ребенку.
автор Бутерброд з ікрою • 11 августа в 12:49
Ответ дляБаба_Воля
Не вірю. Скрін
Ось ще один із перших сайтів пр запиті
Баба_Воля• 11 августа в 12:49
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ось
І де там про просрочений загранпаспорт?
Салт• 11 августа в 12:50
На початку війни дозволялося, зараз ні
автор Бутерброд з ікрою • 11 августа в 12:52
Ответ дляЩира українка
Добре, просто хотіла пересвідчитись, тут всі все більше знають, хоч і обгадять часто... Дякую
Кто крайний?• 11 августа в 12:52
Ответ длясладкий_ноябрь
Це жарт?
Что жарт? Ребенок может быть вписан в загранпаспорт родителя.
Автор не уточняет в какую страну едет.
Где тут 0?• 11 августа в 12:52
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ось
Що незрозумілого в ´паспорт громадянина України для виїзду за кордон´?
автор Бутерброд з ікрою • 11 августа в 12:53
Ответ дляГде тут 0?
Далі не читаєте?
No problems• 11 августа в 12:54
Ответ дляКто крайний?
Автор не уточняет в какую страну едет.
Вже ні. На початку війни так можна було, зараз вже ні.
автор Бутерброд з ікрою • 11 августа в 12:55
Ответ дляNo problems
Добре, дякую
Щира українка• 11 августа в 12:59
На будущее, ии может найти информацию 10ти летней давности например, и выдать ее за правду. Хотя с того времени могли произойти изменения. Уже была история когда туристка прилетела в страну без визы, потому что ии ей сказал что не нужно. Но не нужно было 6 лет назад.
Ща как дам• 11 августа в 13:00
Десь читали то так в році 2022? Я без сарказму, так можна було на початку війни, але вже давно давним відмінили , так як налагодили працю і можна спокійно зробити закордонний паспорт і навіть терміновий, в короткий час
Залетна Я тут• 11 августа в 13:02
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ось ще один із перших сайтів пр запиті
а чому не зайдете на офсайт прикордоной служби, там точно 100%.
Ростки жимолости• 11 августа в 13:03
А народец то с введением ИИ в обиход начал деградировать и тупеть и это факт.
сладкий_ноябрь• 11 августа в 13:36
Ответ дляКто крайний?
Автор не уточняет в какую страну едет.
Яким дитина була вписана, автор би не створювала тему з простроченими ЗП
Не важливо куди
Автор не їде приймати ТЗ в ікру країну, автор іде на відпочинок