Группа крови• 11 августа 2025

Хтось памʼятає, через що почалася війна?

super-kidd• 11 августа 2025
Якщо коротко:

Типу причина: прагнення Росії підпорядкувати Україну та не допустити її інтеграції в ЄС і НАТО;
При цьому формальний привід: надумані заяви про «захист» та «загрози від НАТО»;
А реальність це: спроба знищити українську державність і відновити імперський контроль.
asjaua• 11 августа 2025
Ответ дляHonda-
Удалено администрацией...
Почитайте передвиборчу програму яника 2010 і більше не кажіть таку дурню.
Nota-bene• 11 августа 2025
Через біснуватого діда який вирішив захопити чужі землі. І якому всі війни сходили з рук
Metelitsa• 11 августа 2025
До війни з Україною почали готуватись як мінімум в 2012 році.
Ще до Євромайдану.
Приблизно оді могли оголосити конкурс на розробку і дизайн медалі ’За взяття Криму’ і тоді ж почали поглиблювати волго- донський канал, по якому військові кораблі з Каспію перекинули в Чорне море
Mira29-c3c3• 11 августа 2025
Ответ дляHonda-
Удалено администрацией...
Майдан був на росіі ?
Манула• 11 августа 2025
путін вирішив увійти в історію як ’собиратель земель уZьких’. Спробував в Грузії, норм. Потім Крим з частиною Донбасу, теж норм. Тільки якісь смішні санкції, які ні на що не впливають... І так далі, за ці всі роки цивілізаційний світ не зупинив агресора. Тому маємо те, що маємо ...
lilul990• 11 августа 2025
Ответ дляgolybka0711
через ’путін спасі домбас, ввєді войска’ - це на моїй пам*яті. як у вас - не знаю.
Насправді це все не грало би ролі, ніякі призиви якби феодальні еліти Донбасу погодились би протистояти гіркіну і заїзжим

Донбас ніколи би не окупували якби була консолідована позиція місцевого сбу і ахмєтова

Як була консолідована позиція в Харкові авакова і кернеса

У Дніпрі була консолідована позиція місцевих олігархів, вілкулів та сбу
Маска-0b9f• 11 августа 2025
Ответ дляMetelitsa
Ще до Євромайдану.
А якби в Україні не відбувся майдан,то війна би була?
Веточка сакуры67• 11 августа 2025
Ответ дляmeatlug
Ну, якщо Харків у 2014 не «спаслі», то таки географія - не основний чинник.
Не «спасли» по другой причине. А так все теже на манеже были и было все так же как в Донецке. А потом Гепа вышел и сказал: Харьков это Украина. И теперь легенды ходят о том почему и кто его заставил. И все самоликвидировались в тот же день
Metelitsa• 11 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Так, безумовно
Сонья09• 11 августа 2025
Удалено администрацией...
Byretta• 11 августа 2025
Ответ дляВеточка сакуры67
Ну,не самоликвидировались, а благодаря Винницкому ягуару.Кстати,сколько потом было найдено подпольных швеек,которые отшивали флаги ХНР и шевроны.
Манула• 11 августа 2025
Ответ дляСонья09
Удалено администрацией...
Так, безумовно це теж зіграло свою роль особистості в історії ...
I-va• 11 августа 2025
Ответ дляElenaMari
Не угадали, марионетки разных стран ними руководят кто то и вот приказали играть в войнушку долго им нужно провернуть дела, и пока они не скажут стоп все будет тянуться
А вы точно знаете значение слова ’марионетки’? Или с запятыми напутали?
alex-3f3c• 11 августа 2025
Очень хорошо помню из-за чего война началась, как вчера было, ... мудрому наріду не захотелось в Европу, в НАТО, захотелось традиционных ценностей, крепкого хохяйственника, твердой руки, сгущенки как в Белорусии и пенсий как на росии и газ по 60 коп. это было где-то в году 2008-2010, а дальше Тимошенко премьер, Янык президент и пошло поехало по кочкам, Харьковские договоренности, флот из Крыма не уходит, Янык отдает последнюю ядерку которая все-таки гарантировала не нападение, и как вишенка на торте министр обороны гражданин РФ, помню как раз тогда у нас в городе все военные обьекты начали сдавать под застройку, склады разбирали, инженерная техника пошла на металлолом
asjaua• 11 августа 2025
Ответ дляgolybka0711
Якщо погуглити ’днр Селигер’, то знайдете в дописах від 2006го року звіти про з´їзд з фото в камуфляжі та прапорами на це озеро в рашці.
meatlug• 11 августа 2025
Ответ дляВеточка сакуры67
Та у всіх памʼять гарна, де як було.
І карту всі бачили.
I-va• 11 августа 2025
Ответ дляМарин22
Через те, що пу і зе про щось не домовились.
В 2014?
Марин22• 11 августа 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Тобто пу не винуватий ?
Не готувався і відкрив кордони теж пу?
Маска-0b9f• 11 августа 2025
Ответ дляalex-3f3c
Особенно мудрому народу не хотелось в НАТО,которое не хотело брать в свой состав мудрый народ.Анекдот.
Metelitsa• 11 августа 2025
Ответ дляalex-3f3c
От нарід наш дуже любив путлера і бульбофюрера. То не секрет.
Дуже хотіли ’ах, нам би такого....’
І, на даль, в декого ці мрії стали реальністю
Mira29-c3c3• 11 августа 2025
Ответ дляМарин22
Не готувався і відкрив кордони теж пу?
У 2014?
Бессмертный пони• 11 августа 2025
Ответ дляMetelitsa
Ще до Євромайдану.
С 2003 . Тузла .
Алина-eb61• 11 августа 2025
Ответ дляgolybka0711
дуже погана памьять у вас або вибірков
крим був спочатку
Марин22• 11 августа 2025
Ответ дляMira29-c3c3
У 2014?
Порох створив армію практично з нуля, замінував Маріуполь та Чонгар, на півночі поставив декілька бойових бригад, оборонні заводи працювали у три зміни...
Byretta• 11 августа 2025
Ответ дляМарин22
Це так і було,але...нажаль
Марин22• 11 августа 2025
Ответ дляI-va
В 2014?
Тарас Чорновіл припускає, що домовленість про здачу була, але Зе злякався народу і армії або взяв гроші і знову ж не здав. Простіше кажучи, кинув путіна.
golybka0711• 11 августа 2025
Ответ дляАлина-eb61
дуже погана памьять у вас або вибірков
крим був спочатку
в Криму наші військові частини були заблоковані, то ж воювати, в широкому розумінні, там можливості не було.
Алина-eb61• 11 августа 2025
Ответ дляmeatlug
аваков біл министром мвс
а в харькове у него много собственности - в донецке ничего
alex-3f3c• 11 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Так об чем и речь, В НАТО не брали, поэтому мудрий нарид на зло НАТО проголосовал за Яныка, и начал жрать дерьмо ложками, а когда вошел во вкус то еще раз на зло НАТО проголосовал за какую разницу и уже начал дерьмо с кровью жрать, но судя по всему еще не доволен