super-kidd• 11 августа в 14:19
Якщо коротко:
Типу причина: прагнення Росії підпорядкувати Україну та не допустити її інтеграції в ЄС і НАТО;
При цьому формальний привід: надумані заяви про «захист» та «загрози від НАТО»;
А реальність це: спроба знищити українську державність і відновити імперський контроль.
До війни з Україною почали готуватись як мінімум в 2012 році.
Ще до Євромайдану.
Приблизно оді могли оголосити конкурс на розробку і дизайн медалі ’За взяття Криму’ і тоді ж почали поглиблювати волго- донський канал, по якому військові кораблі з Каспію перекинули в Чорне море
Ще до Євромайдану.
путін вирішив увійти в історію як ’собиратель земель уZьких’. Спробував в Грузії, норм. Потім Крим з частиною Донбасу, теж норм. Тільки якісь смішні санкції, які ні на що не впливають... І так далі, за ці всі роки цивілізаційний світ не зупинив агресора. Тому маємо те, що маємо ...
Ответ дляgolybka0711
через ’путін спасі домбас, ввєді войска’ - це на моїй пам*яті. як у вас - не знаю.
Насправді це все не грало би ролі, ніякі призиви якби феодальні еліти Донбасу погодились би протистояти гіркіну і заїзжим
Донбас ніколи би не окупували якби була консолідована позиція місцевого сбу і ахмєтова
Як була консолідована позиція в Харкові авакова і кернеса
У Дніпрі була консолідована позиція місцевих олігархів, вілкулів та сбу
Маска-0b9f• 11 августа в 14:21
Ответ дляMetelitsa
Ще до Євромайдану.
А якби в Україні не відбувся майдан,то війна би була?
Веточка сакуры67• 11 августа в 14:21
Ответ дляmeatlug
Ну, якщо Харків у 2014 не «спаслі», то таки географія - не основний чинник.
Не «спасли» по другой причине. А так все теже на манеже были и было все так же как в Донецке. А потом Гепа вышел и сказал: Харьков это Украина. И теперь легенды ходят о том почему и кто его заставил. И все самоликвидировались в тот же день
Ответ дляВеточка сакуры67
Ну,не самоликвидировались, а благодаря Винницкому ягуару.Кстати,сколько потом было найдено подпольных швеек,которые отшивали флаги ХНР и шевроны.
Очень хорошо помню из-за чего война началась, как вчера было, ... мудрому наріду не захотелось в Европу, в НАТО, захотелось традиционных ценностей, крепкого хохяйственника, твердой руки, сгущенки как в Белорусии и пенсий как на росии и газ по 60 коп. это было где-то в году 2008-2010, а дальше Тимошенко премьер, Янык президент и пошло поехало по кочкам, Харьковские договоренности, флот из Крыма не уходит, Янык отдает последнюю ядерку которая все-таки гарантировала не нападение, и как вишенка на торте министр обороны гражданин РФ, помню как раз тогда у нас в городе все военные обьекты начали сдавать под застройку, склады разбирали, инженерная техника пошла на металлолом
Ответ дляВеточка сакуры67
Та у всіх памʼять гарна, де як було.
І карту всі бачили.
Маска-0b9f• 11 августа в 14:28
Ответ дляalex-3f3c
Особенно мудрому народу не хотелось в НАТО,которое не хотело брать в свой состав мудрый народ.Анекдот.
Ответ дляalex-3f3c
От нарід наш дуже любив путлера і бульбофюрера. То не секрет.
Дуже хотіли ’ах, нам би такого....’
І, на даль, в декого ці мрії стали реальністю
Дуже хотіли ’ах, нам би такого....’
Бессмертный пони• 11 августа в 14:31
Ответ дляMetelitsa
Ще до Євромайдану.
С 2003 . Тузла .
Алина-eb61• 11 августа в 14:31
Ответ дляgolybka0711
дуже погана памьять у вас або вибірков
крим був спочатку
golybka0711• 11 августа в 14:33
Ответ дляАлина-eb61
дуже погана памьять у вас або вибірков
крим був спочатку
в Криму наші військові частини були заблоковані, то ж воювати, в широкому розумінні, там можливості не було.
Алина-eb61• 11 августа в 14:33
Ответ дляmeatlug
аваков біл министром мвс
а в харькове у него много собственности - в донецке ничего
Ответ дляМаска-0b9f
Так об чем и речь, В НАТО не брали, поэтому мудрий нарид на зло НАТО проголосовал за Яныка, и начал жрать дерьмо ложками, а когда вошел во вкус то еще раз на зло НАТО проголосовал за какую разницу и уже начал дерьмо с кровью жрать, но судя по всему еще не доволен