R-Y-N-A• 11 августа 2025

«Україна не подарує свою землю нікому».

Європейські країни та Україна представили Сполученим Штатам спільну контрпропозицію, яка, за їхніми словами, має стати основою для переговорів між президентом США Дональдом Трампом і російським диктатором Володимиром Путіним, запланованих на 15 серпня.

Контрплан, узгоджений урядами Великої Британії, Німеччини, Франції та Києвом, відкидає російську пропозицію обміняти підконтрольні Україні частини Донецької області на припинення вогню.

Дивно,що тут ще не обговорювали
автор R-Y-N-A • 11 августа 2025
Європейська позиція передбачає:

повне припинення вогню перед будь-якими подальшими кроками;
можливість обміну територіями лише на взаємній основі — якщо Україна залишає певний регіон, росія повинна вивести війська з іншого;
гарантії безпеки для України, включно з потенційним членством у НАТО, у разі будь-яких територіальних поступок.
автор R-Y-N-A • 11 августа 2025
За даними WSJ, пропозиція Путіна, озвучена спецпосланцю Трампа Стіву Віткоффу в Кремлі, передбачала односторонній вихід українських військ із приблизно третини східної Донецької області, яка зараз під контролем Києва, із замороженням фронту на решті напрямків, зокрема у Запорізькій та Херсонській областях. Жодних зобов’язань РФ щодо відходу з інших окупованих територій план не містив.

Спершу Трамп у телефонній розмові з європейськими лідерами та Володимиром Зеленським припустив, що Росія могла б залишити південь України в обмін на повний контроль над Донецькою областю, але наступного дня Віткофф уточнив, що мова йде лише про український відхід з Донецької області. Це викликало різке несприйняття як у Києві, так і в європейських столицях.
автор R-Y-N-A • 11 августа 2025
Європейські офіційні особи підкреслюють, що будь-яка угода між Трампом і Путіним не матиме ваги без участі України та європейських лідерів, а поступки на умовах Москви означали б «віддати Путіну все, чого він хоче, в обмін на нічого».
super-kidd• 11 августа 2025
Не может путин согласиться на такое. Ему война нужна как воздух, не будет войны - не будет он у власти, потому не стоит верить любым его предложениям. Он не может остановить войну и остаться у власти. Увы.
alenka3108• 11 августа 2025
Як замахав цей трендьож ні про що.
Той мав те на увазі, той те, путін хороший хлопець, е-е. Забєбали вже
автор R-Y-N-A • 11 августа 2025
Ответ дляsuper-kidd
Зеленський після розмови з прем’єр-міністром Британії Кіром Стармером назвав пропозицію РФ «планом звести все до обговорення неможливого»
Що хуйло власне і робить
автор R-Y-N-A • 11 августа 2025
Ответ дляalenka3108
Як замахав цей трендьож ні про що.
alenka3108• 11 августа 2025
Ответ дляR-Y-N-A
фото
Може закінчиться, а може й ні, е-е, вересень хороший хлопець, він повинен розпочатись 1, ми з ним говорили, е-е.
lus_so• 11 августа 2025
Прикольно. Будь-які домовленості х-ла з рудим мародером не мають жодного сенсу, якщо їх не підтримає Європа.
НадпотужнаПотужність• 11 августа 2025
Зеблана просто отодвинут, скажут больной, нарик или умер, инсценировка смерти.
Ясно что этот окурок. который продал нас, не подставит себя так очевидно. Игрища
Teonaa• 11 августа 2025
Контрпрлан - НЕ віддати те, що ті хочуть? Ну прям план-планіще. Мабуть з місяць його придумували. Мощно, чьо
Nathalie27• 11 августа 2025
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Чому раніше цього не зробили?
НадпотужнаПотужність• 11 августа 2025
Ответ дляNathalie27
Чому раніше цього не зробили?
хз, наверноевремя пришло, прозрели люди, много несогласных.
зебланы отслеживают соцсети и настроения.
Teonaa• 11 августа 2025
Ответ дляsuper-kidd
Всі так кажуть. Як мартру якусь
А яка , власне, проблема?
У нас тоже розказують як зелю ссаними тряпками поженуть як тільки так і одразу, і що? Кому він треба. Українцям пох хто там при владі, і це підтверджено кожними виборами.
Nathalie27• 11 августа 2025
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Так ще півроку тому було багато незгодних.

І кого поставлять на його місце?
НадпотужнаПотужність• 11 августа 2025
Ответ дляNathalie27

І кого поставлять на його місце?
Кого бы не поставили- это будет значить что пиз-ц подходит к логическому завершению. Зеблан - это бойня беспросветная, тупая, никому не нужная, кроме бенефициаров , кроме тех, кто на ней зарабатывает. Убирают немощное укуренное- где-то договорились, пора менять тушку, на добро или на зло хз. Нас продали
Nathalie27• 11 августа 2025
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Чому Ви вважаєте, що не почнеться ще більший п***ць? Нас же продали.
НадпотужнаПотужність• 11 августа 2025
Ответ дляNathalie27
Все под контролем, сценарии прописаны. Бойня управляемая.
Nathalie27• 11 августа 2025
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Тоді навіщо міняти керівництво?
НадпотужнаПотужність• 11 августа 2025
Ответ дляNathalie27
Тоді навіщо міняти керівництво?
етить колотить
Nathalie27• 11 августа 2025
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Де можна ознайомитись зі сценаріями?
НадпотужнаПотужність• 11 августа 2025
Ответ дляNathalie27
Де можна ознайомитись зі сценаріями?
на Банковой, дать адрес и кабинет?
Nathalie27• 11 августа 2025
Ответ дляНадпотужнаПотужність
етить колотить
У мене така ж сама реакція на Ваші коментарі. Але мені хочеться зрозуміти логіку.
Nathalie27• 11 августа 2025
Ответ дляНадпотужнаПотужність
на Банковой, дать адрес и кабинет?
Ви там ознайомились?
sky-labs• 11 августа 2025
Європейські країни та Україна...
А почему не Украина сама?
Вообще нет никакого веса у страны? Доцарювалысь...

Зачем европейским странам за нас впрягаться?
Чьи интересы продвигают господа ’хорошие’?
super-kidd• 11 августа 2025
Ответ дляTeonaa
Всі так кажуть. Як мартру якусь
А яка , власне, проблема?
Та він може й не треба, але і йому це не дуже треба.
А от путіну, на відміну від Зеленського влада потрібна.
Teonaa• 11 августа 2025
Ответ дляsuper-kidd
Так ну згорне він своє есвео, за шо його гнать
Скаже шо жизні рєбят спасті рєшил. Всі похлопають
super-kidd• 11 августа 2025
Ответ дляTeonaa
А оно уже не работает так, простите был не прав не прокатит. Его глубинный народ сожрет. Это сейчас эйфория у них, а потом точно прийдет понимание, какой же везде ад.
Teonaa• 11 августа 2025
Ответ дляsuper-kidd
Я все одно не бачу жодної причини їм прозрівать і звинувачувати його в чомусь. Війни вони не хлібнули особо, парнєй спасе, кандидатур інших не було нема і не буде..плюс санкціі уберуть. Плюс пара-тройка областей. Цілі досягнені, перемога. Ну і парні ж дамой прідут.
І далі б сидів собі прекрасно
автор R-Y-N-A • 12 августа 2025
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Хтось буде наступним,може ви?
*За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав агент фсб, який палив електропідстанції на Черкащині*

За доказовою базою Служби безпеки 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримав російський агент, який палив об’єкти енергетичної інфраструктури на Черкащині.

За матеріалами справи, протягом доби підпалювач намагався знищити 8 електропідстанцій та релейну шафу в Уманському районі.

У такий спосіб ворог сподівався знеструмити більшу частину громади та заблокувати залізничний рух у регіоні.

Як встановило розслідування, завдання фсб виконував 21-річний місцевий житель, який шукав «легкі заробітки» на Телеграм-каналах. Там він потрапив у поле зору російських спецслужбістів.

Після вербування агент спочатку знаходив локації з енергообладнанням, а потім зламував його, щоб залити всередину бензин та підпалити.

До того ж зловмисник здійснював відеофіксацію злочину для «звітності» окупантам, від яких він сподівався отримати обіцяні гроші.