Забризкана водою• 11 августа в 17:15

Аб´юз:стосунки К.Темпляка і Н.Соловйової

Хто в курсі можливо слідкує/слідкував за цією ситуацією, хочу почути ваші думки стосовно цього всього.
Ось одне з посиланнь, де коротко викладено суть
https://divoche.media/2025/08/08/ukrainskoho-aktor...
Кусачая Я• 11 августа в 17:19
Я не была никогда в абьюзивных, сложно сказать
чисто эмоционально у меня всегда мысли ’блять ну всм ты не могла уйти сразу’, а там - чужая душа потемки
Паратруперсупер• 11 августа в 17:20
Була не в темі зовсім. Побачила вчора репост у вчительки англійської. Що можу сказати, це дуже страшно, коли жінки піддаються насиллю. Страшно, що людина може так шифруватися і так ставитися до жінки, тим паче коханої. Добре, що дівчина не змовчала. Дуже шкода, що є люди, які замість підтримки звинувачують дівчину. Тут навіть не важливо, хто ця людина-абʼюзер - відома чи невідома, впливова чи ні. Важливо, щоб жінки отримували підтримку, а не осуд. Хоча б від таких же жінок. Бачила і його сторінку, і її. Прикро засмучена, що є жінки, які це виправдовують.
Chaterbox• 11 августа в 17:35
Та що сказати. Сама була в таких стосунках.
Звичайно, оточуючі зазвичай не розуміють це і звинувачують жертву. Он як в першому коменті. А аб´юзера всі виправдовують, бо він гарно грає роль. Бо аб´юзери часто це психопати або нарциси, такі люди не мають емпатії і добре маскуються.

Але насправді люди, які потрапляють в аб´юз, це зазвичай вже психологічно травмовані. Бо виросли у сім´ї з аб´юзером і сприймають це як норму.

І звичайно, насильство починається не одразу. Спочатку це прекрасні принци. Вони можуть і рік шифруватись. Там багато маніпуляцій зазвичай. Спочатку він дарує квіти, засипає подарунками, потім ігнор, жертва думає, що сама винна в цьому.

А так, як схожий досвід вже був у сім´ї, то вона нікуди не йде, вона починає заслуговувати любов, бо боїться залишитись одна. І так формується емоційна залежність. І з часом аб´юз стає все гіршим. Після психологічного починається фізичний.

А люди, у яких все норм з самооцінкою, у яких не було такого досвіду, просто сприймають це типу ’ото дурна, я б зразу пішла’. І також вони часто не розуміють, що існують такі маніпуляції як газлайтинг, коли аб´юзер вселяє їй думку, що вона психічно хвора. І з часом вона вже сама сумнівається у своїй реальності.
Сніжок Сніжанівна• 11 августа в 17:59
Моя сестра 7 років була в абʼюзивних стосунках. Без фізичного насилля. Я думала, що вона така вже дурепа — як не помічати щоденні публічні та приватні приниження?! Вона просто цього не бачила, не розуміла. Хоча всі їй навколо казали: «Тікай від нього! Поки ще дітей не народила». Навіть його мама це казала.
І тільки, коли він її покинув, вона із жахом усвідомила, що він із нею творив ці роки.

Після того, як вони розійшлися, вона була в затяжній чорній депресії, що тривала більше 2 років.
На щастя, їй трапився чудовий хлопець, зараз її чоловік, який її цінує та підносить до небес.
автор Забризкана водою • 11 августа в 18:02
Ответ дляСніжок Сніжанівна

добре, що так все закінчилося.
Кумася• 11 августа в 20:13
Так там не тільки аб´юз, а ще й педофілією смердить. А все завдяки чорній вдові виплило, яка вирішила на смерті чоловіка підзаробити. Ну що сказати, класно палає, мені подобається.
ЯниЯ• 11 августа в 20:33
Ответ дляКумася
Мотрич маєте на увазі? А чому вона чорна? Це вона висвітлила цю ситуацію?