Чай не пью, только кофе• Изменено 11 августа в 17:17

Повернення грошей на карту мою ФОП

Я купила товар- оплатила грошима з карти ФОП
Товар не підійшов, мені можуть повернути кошти лише на цю карту, з якої я платила

Скажіть будь ласка, чи не буде в мене проблем з податковою?

коли я роблю звіт декларацію то я дивлюся суму надходження грошей і від цього рахую 5 відсотків

В мене 3 група 5 %
Герцогиня• 11 августа в 17:17
Мені здається, що повернення буде теж рахуватися як дохід.
автор Чай не пью, только кофе • 11 августа в 17:18
Ответ дляГерцогиня
Я ніде не можу знайти інформацію про це
Герцогиня• 11 августа в 17:20
Кращий способ отримати відповідь - це зателефонувати в податкову. Там все розкажуть та навіть номер закону нададуть.
Регионщица• 11 августа в 17:30
Це буде рахуватися як дохід.
З карти ФОП можна оплачувати лише витрати повʼязані з діяльністю ФОП. Закупка товару, або оренда приміщення і таке інше
В кого тако було• 11 августа в 18:15
Читайте ПКУ, это не будет доходом, но важно чтоб возврат и оплата были в одном налоговом периоде
Ну и логично, что это не должны быть ваши личные покупки