Європейські країни та Україна представили Сполученим Штатам спільну контрпропозицію, яка, за їхніми словами, має стати основою для переговорів між президентом США Дональдом Трампом і російським диктатором Володимиром Путіним, запланованих на 15 серпня.
Контрплан, узгоджений урядами Великої Британії, Німеччини, Франції та Києвом, відкидає російську пропозицію обміняти підконтрольні Україні частини Донецької області на припинення вогню.
Дивно,що тут ще не обговорювали
Ответ дляsky-labs
Європейські країни та Україна...
А почему не Украина сама?
Вообще нет никакого веса у страны? Доцарювалысь...
Зачем европейским странам за нас впрягаться?
Чьи интересы продвигают господа ’хорошие’?
А почему не Украина сама?
Бо Україна-то Європа на відміну від вашого мухосранська за Уралом
super-kidd• 12 августа 2025
Ответ дляTeonaa
Я все одно не бачу жодної причини їм прозрівать і звинувачувати його в чомусь. Війни вони не хлібнули особо, парнєй спасе, кандидатур інших не було нема і не буде..плюс санкціі уберуть. Плюс пара-тройка областей. Цілі досягнені, перемога. Ну і парні ж дамой прідут.
І далі б сидів собі прекрасно
Это кажется, вот есть у них миллионы ’солдат’ на самом деле бандитов.
Они ж все вернутся. И продолжат делать то, что делали. Как с ними бороться? Экономика, она уже там работает на войну, которая ничего не создает, только тратит и разрушает. Ее тоже не остановить. И там еще много всего. А фонд благосостояния, который слит? а те кто уехал и не вернется? ооо У них будет знатная жопа, не скажу, что у нас не будет. Но у них она намного сильнее будет.
Ответ дляsuper-kidd
Добре вам. А я в цьому не шарю. І уяви не маю звідки їм жопа прийде, особливо після зняття санкцій.
Працюввтимуть і тратитимуть. На війну от. Війни «нема» а вони нароблять зброй різних. Накоплять. Що, сложно знов війну почати, хоч тут, хоч де