Танцепесенная• 11 августа 2025

Побачила резюме працівниці

Я провідний hr менеджер у компанії. Ми постійно моніторимо та аналізуємо резюме на ворк.юа. Кілька днів тому я випадково побачила резюме нашої співробітниці, оновлене 04.08.2025 про пошук роботи. Донесла дану інформацію до керівництва, з нею вже провели бесіду. Тепер вона на мене ображається. Але це ж не нормально таке робити, якщо вона працює у нас. Чи у чому я винна?
Там все розмивчато• 11 августа 2025
Я теж завжди монітору ринок праці. Мої роботодавці це знають
А я з косою• 11 августа 2025
Ответ дляКолгоспниця
А че все накинулись на автора? Я бы прощалась с таким сотрудником. Зачем мне люди, которые работают и мечтают о другой работе. Это все равно что жить с женой и параллельно искать что-то получше.
А не мають права, так?
Міряю від одиниці• 11 августа 2025
Я багато разів змінювала роботу,виставляючи своє резюме на всіх майданчиках.Я завжди шукала кращих умов ніж мала.
Ніяких проблем не було.Всі знали,що я працюю за гроші,а не за ідею і добробут компанії.
Гроші-єдина причина що я працюю на когось.
Колгоспниця• 11 августа 2025
Ответ дляА я з косою
А не мають права, так?
Вы всегда видите то, что не написано?
вре_Динка• 11 августа 2025
Ну нормальні якраз шукають нову роботу поки ще працюють, зоб не бути в просадці
Тому тут питання більше не до неї, а до компанії, зо від неї люди йдуть
А я з косою• 11 августа 2025
Ответ дляКолгоспниця
Вы всегда видите то, что не написано?
Я бачу, що ви написали, мені достатньо)
Снегурочко• 11 августа 2025
Ответ дляКолгоспниця
Порівнюєте непорівнюване. У разі смерті директора компанія не переходить у власність співробітників.
Тут товарно-грошові відносини. Вірніше часово-грошові.
Несу добро людям• 11 августа 2025
Ответ дляТанцепесенная
Що її не влаштовує в компанії, що вона вирішила шукати роботу. Ну і чому не говорить відверто
А ви коли будете звільнятися відразу скажете відверто? Чи спочатку знайдете? Щоб на хлібі з водою не лишитися? Раджу поміркувати, може знадобиться- стукачів і лізунів не люблять в колективі
Міряю від одиниці• 11 августа 2025
Ответ дляТанцепесенная
А навіщо говорити комусь щось?Я всім казала загальну фразу-працюю,поки не знайду краще.Все.
Иванка Бур• 11 августа 2025
Ответ дляТанцепесенная
Она может годами искать 🤷🏻‍♀️
Шеллар• 11 августа 2025
Ответ дляФрекен бок
Всегда считала HR-юшек, совершенно бесполезными на любом предприятии.
Автор блискуче підтвердила вашу думку.
По темі, якщо у колеги і були думки чи залишатися на старому місці, то висока професійність відділу айчатів переконала, що не варто.
А я кумедна• 11 августа 2025
Ответ дляКолгоспниця
Умничать - это не Ваше, не утруждайтесь
Я не «утруждалась»
Мені не складно написати одне речення.

Просто веселять люди, які вважають, що вони «одружені» на роботі і поки працюєш , не можна зраджувати, тобто відслідковувати пропозиції інших роботодавців.
Планшетница• 11 августа 2025
То что вы дно из дна
Трільчиха• 11 августа 2025
Ответ длявре_Динка
І що проводять розмови...
Якійсь кріпосний лад...

От покликали б для премії. Або для розмови про відпустку.
Тупа HR, тупе керівництво, що розкрило карти.
Бажаю дівчині знайти хорошу роботу
Стебель березы• 11 августа 2025
Автор, ви б разом із компанією задумалися що не так, що працівники шукають інші можливості.
Ганцю в кєдах• 11 августа 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Я б ще й Вам вмазала
А я потом бы догнала и ещё раз вмазала
Трільчиха• 11 августа 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
А я потом бы догнала и ещё раз вмазала
💯
На паровозе• 11 августа 2025
Ответ дляКолгоспниця
Они должны мечтать о вашей?
Княгиня пітьми• 11 августа 2025
Я рік пропрацювала на минулій роботі і при цьому завжди ходила на співбесіди. Зараз працюю на іншій роботі і якщо побачу гарну вакансію - піду на співбесіду. Людина не раб, вона завжди шукає кращого життя, більшої зп, зручного графіка тощо
Тень льва• 11 августа 2025
Ответ дляКолгоспниця
Не переживайте, не столкнемся. Я не в Украине
Не вішайте лапшу на вуха. На вас би без проблем подали до суду за порушення прав працівника, попрощалася б вона
Фантазьорка
Анти-анонім• 11 августа 2025
Ответ дляСтебель березы
Та кто там будет задумываться...Лепят 12-13 часовой рабочий день без выходных за копейки и считают,что озолотили прям.
Если руководство не считается с мнением,пожеланиями работников,то что Вас,автор,удивляет?
всегдаДаДа• 11 августа 2025
Ответ дляТанцепесенная
знайде нову роботу, тоді вам скаже. Що не так?
Унция яда• 11 августа 2025
Я думаю ваша співротібниця після ’розмови’ тільки закріпиться у бажанні швидше знайти нову роботу.
КарамбОлька• 11 августа 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Як неадекватих беруть на посаду провідних спеціалістів?
Если верить словам бывшего, то я бы уже построила карьеру.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 11 августа 2025
Рабовласництво заборонене. Вона не клятву вічної вірності кров´ю підписувала, а трудовий договір. Не ваше діло, чи розміщає вона резюме. І вашого начальства теж.
Чемна панночка• 11 августа 2025
Ответ дляКолгоспниця
Тобто ви работодавцю клятву вірності дали, в горі та радощі до кінця своїх днів?
sur_sur• 11 августа 2025
Ответ дляТанцепесенная
А як думаєте, чому не говорить?
Федорино Горе• 11 августа 2025
автор тролляка.
провідні hr-менеджери не моніторять сайти, у них зовсім інші задачі.
навіщо ви вигадуєте теми?
Федорино Горе• 11 августа 2025
Ответ дляФрекен бок
А охранников? Уборщиков?
Федорино Горе• 11 августа 2025
Ответ дляКолгоспниця
Вы шутите? Это нормально - стремиться к большему. Ели ты видишь, что здесь нет роста - ни профессионального, ни материального, то это абсолютно нормально изучать рынок. Даже советуют проходить интервью время от времени, чтобы понимать ситуацию на рынке, а также то, как на тебя, твой опыт реагируют другие компании, готовые предложить за твой труд больше.
И сравнение с супружеской жизнью абсолютно некорректно. Выходя на работу, никто не клянется в вечной работе.