Бабця в мештах• 11 августа 2025
Почему утомляет дорога, в поезде например. Там же лежишь, если св
ЯспАкойнаЯ• 11 августа 2025
Ответ дляТак точно!
В купе хоть лечь можна,а с лета клоуны пустили везде 1 и 2 класс и едь раком 7-8 часов.
У Європі це нормально . Купе є тільки у нічних потягах . А ще продають квитки без місця, тобто стоячі. Поверталася влітку і їхала ( за такі самі гроші, як і інші, що сиділи) стоячи 6 годин . Звісно, що втомлена, бо цьому передувала ще довга поїздка з України .
Так точно!• 11 августа 2025
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Жах
Курочка-чубаточка• 11 августа 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Мне в поезде нормально, не могу сказать, что чувствую себя сильно уставшей.
І мені так. Якщо треба, то треба. Але от не люблю коли смердить і вікна не відкривають.
Студенткою я наїздилась з Харкова в Рівне з головою, але от тоді було в кайф, бо нові знайомства, весело, вина візьмем, хлопці з гітарою раз їхали, є що згадати.
Зараз мееі 37, то таке, кайф вже не той.
ЦібаФу• 11 августа 2025
Меня утомляют незнакомые люди. Кондиционер может еле холодить либо слишком морозит. А этот жуткий туалет. Ещё эти колыхания и дерганья, словно бревна везут. Не могу нормально спать в украинском поезде.
Очень была удивлена, что эти дерганья и колыхания прекращаются после пересечения границы. Но потом все равно полдня кажется, что ты всё ещё едешь.
Пупс• 11 августа 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
А с чого ви взяли, що це максимум часу? З мого міста інтерсіті йде 7.30, ще й прибуває у столицю перед комендантською годиною.
Це я про німецьку жд писала. Інтерсіті їде напевне що довше.